Hirdetés

2019. október 23., szerda

Gyorskeresés

(#1) Baggins86

Baggins86
(aktív tag)

többen megkérdőjelezik, legfőképpen a Made in China felirat és a kontroller csatlakozók miatt.

Én azt hittem ez a bizonyíték rá, hogy eredeti :D

(#2) oriic válasza Baggins86 (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Simán ezt mondom én is. :DDD

Amúgy Reseterán tettek be egy képet, hogy nem egyeznek a betűtípusok sem, szóval esélyes hogy kamu.

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#3) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Viccet félretéve. Úgy rendelném elő hogy lefüstölne a webshop. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) maximilian4 válasza Baggins86 (#1) üzenetére

maximilian4
(addikt)

Szerintem is kamu. By the way a new nintendo 3ds xl-em hátlapján is made in china virít.

Maxi

(#5) Ashitaka

Ashitaka
(tag)

Ha ez a hír,fotó kamu is, de én szeretném ha Nintendo folytatná a Retro konzolok kiadását. Nekem kimaradtak az akkori játékok és a teljes Nintendo univerzum is de igencsak tetszenek a N64- re kiadott játékok. Azonnal venném ha egyszer tényleg megjelenne.

(#6) Zsébernardo

Zsébernardo
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Instant vétel lenne nálam. SNES Mini megvan, de van ott még egy kis helyem a N64 Mini számára. :) Viszont a N64 Mini játékvezérlőnek a Joy gombjától már most tartok, hogy mennyire lesz tartós.

[ Szerkesztve ]

(#7) Zsébernardo válasza Ashitaka (#5) üzenetére

Zsébernardo
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Sajnos még emu-n sem fut tökéletesen némelyik cim, pedig tényleg nagyon jó játékok vannak N64-re. Viszont szerintem megint kimarad némelyik klasszikus N64 játék, mert főleg a saját fejlesztésű és az alacsony licenc dijakon megszerezhető játékok kerülnek a N64 Mini-re.

(#8) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Lehet hogy mégsem kamu? Nintendo elkezdte felpakolni hivatalos oldalra az N64-es játékok manualjait. [link]

Live-Die-Respawn

(#9) Sirandrish válasza oriic (#8) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Azzal a játéklistával ki is békülnék!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Biztos, hogy jön mini verzió, akkor is ha ezek a képek fake-ek.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.