Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ilyen hátlap az Xőperia T-nek volt.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2) Riccio91


Riccio91
csendes tag

valamint az Xperia Arc-nak még anno.
amúgy ezt a számozást igazán rendbetehetnék, különben jövőre megint kezdik 1-ről.

(#3) cinemazealot válasza MikeWazowski (#1) üzenetére


cinemazealot
addikt

És az Xperia V-nek is. :K

Hallom, ahogy Zack már dörzsöli a tenyerét. :D

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Szegény Sony, mindig szépen kezdi a hírszivárogtatást, utána egy 4k kijelző mellé betesz egy 2965mah-s akkumulátort.

(#5) RIC5I válasza rdt89 (#4) üzenetére


RIC5I
tag

szegény sony mindig jó telefonokat csinál csak a mondat végére raknak egy 50 méteres DE-t :W
Make Sony Great Again Vagy Back to the Sony Ericson

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#6) rdt89 válasza RIC5I (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Igen, mindig jól hangzik az előzetes felvezetés, aztán mikor végleges specifikáció jön ki, mindig elcsúsznak.

(#7) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Az elnevezések terén én már elvesztettem a fonalat. :D
Volt az Xperia 1, ami a csúcs, jött az Xperia 10, ami középkategória, utána egy kisebb csúcs Xperia 5 néven, most meg az 1 és 5 közé jön a következő flagship 3-as névvel...
Atya ég. :))

(#8) MikeWazowski válasza <Lacy85> (#7) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Így van, problem? ;] :DDD :))

Egyébként tényleg borzasztó...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9) prolad


prolad
őstag

Egy olyan Xperia akárhányat (X-et akartam írni ismeretlennek, de ugye olyan már volt), ami olyan mint az 1, csak nagyobb kijelzővel és akksival? Vagy egy XZ3 Premuimot?

Amúgy szép ez a dizájn, arc s-en is szerettem.

(#10) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A design oltáron bűvészkedés közben elvesztettek valami fontosat megint.
A józan eszüket!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) GeryFlash válasza Riccio91 (#2) üzenetére


GeryFlash
veterán

#2: Egyetértek, teljesen elmebetegek.

#3: 2019-es Xperiákat se tesztelte.

#4: Ettől félek én is :(

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#12) WaG_Gaming válasza cinemazealot (#3) üzenetére


WaG_Gaming
tag

Ne felejtsük ki az Xperia L-t se, ami az első zöld robotos telefonom volt.

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#13) fattyu


fattyu
veterán

értem én a sony fikázást és jogos is, de pl az 5 egy tök jó cucc. sok sok év után tértem vissza sonyra és erőst nem bánom. nagyon nagyon csípem az xperia 5 öt. Igen egy combosabb akkunak örültem volna de a napot csint nélkül kihúzza így is.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#14) laci_csk válasza rdt89 (#4) üzenetére


laci_csk
senior tag

megint itt vagynak az akkumulatorhusza'rok...

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#15) MikeWazowski válasza fattyu (#13) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerencsére a Sony jól optimalizál és kis kapacitással is aránylag jól bírják.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#16) #65577472 válasza laci_csk (#14) üzenetére


#65577472
törölt tag

Itt pedig a remek üzemidők.

(#17) laci_csk válasza #65577472 (#16) üzenetére


laci_csk
senior tag

jo es? mi van vele? a korulottuk levok azok okesak nem? miert nem a listat tetted ide? kivetted ezt a kettot... az enyemet miert nem tetted ide peldaul?

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#18) #65577472 válasza laci_csk (#17) üzenetére


#65577472
törölt tag

A 2019-es palettát nézem. Az Xperia 5 korrekt, a többi hígfos.

(#19) rdt89 válasza laci_csk (#14) üzenetére


rdt89
addikt

Ha nekem írtad miért többes számba tetted? Mindegy. Egyébként ez csak az egyik problémája a Sony készülékeinek, a többivel együtt tudnék élni, még szerencse, hogy más márka is van amik nem elégednek meg ennyivel. :))

(#20) Noukoum válasza #65577472 (#16) üzenetére


Noukoum
veterán

Már az Apple is rájött hogy jó üzemidőhöz nagy aksi kell.

Amúgy egy napot elvileg tudnak, de ha nem ebben akkor mással kéne villantani. Nem pedig az árcédula méretével.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#21) pit stop


pit stop
addikt

Árukat meglepően erősen tartják Xperiák. Engem is Arc-ra emlékeztet.
Kíváncsian várom, de a neve változni fog szerintem, csak betippelt valaki 1 és 5 közé :D

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#22) <Lacy85> válasza laci_csk (#17) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az ég világon semmi nincs vele. Azt leszámítva, hogy a mostani telefonok nagy része 90-100 óra körül mászkál 60-70 helyett.
De ez mondjuk teljesen elhanyagolható különbség. :D

(#23) blagolf válasza fattyu (#13) üzenetére


blagolf
senior tag

Szerencséd van az 5-el. Én is vettem, de pár napnál többet nem bírtam, és visszavittem. Az újjlenyomat olvasója szánalmas volt. Ha 1 óra hosszat pihent, akkor utána nem vette az újjlenyomatot, és már az első próbálkozásnál azt írta ki, hogy túl sokszor próbálkoztam. De egyébként is nagyon lassú volt az olvasója az XZ3-hoz képest. Gondolom az enyém valami gyári hibás sz@r lehetett, ha neked nincs problémád vele.

Üdv, Zoli

(#24) fattyu válasza blagolf (#23) üzenetére


fattyu
veterán

hát. a gyorsasága nem az igazi de nem ütötte meg az ingerküszöböt. a többit nekem nem csinálja.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#25) laci_csk válasza <Lacy85> (#22) üzenetére


laci_csk
senior tag

azert a 79 az nem 60-70 (pl. az enyemnel 90) es azert az a 90-100 sem annyi valojaban, de lejaratni a sonyt oke's, megfelel, szoval a sonyt kerekitsuk lefele a tobbieket folfele, ertem a gondolkozasodat

Xperia XZ3

(#26) Noukoum válasza laci_csk (#25) üzenetére


Noukoum
veterán

Van ott egy 65-ös is ám;)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#27) #65577472 válasza laci_csk (#25) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ebből a meddő vitából kiszállok, de kérlek nézd már meg, hogy üzemidőt tekintve mennyivel nyújt többet a konkurencia.

(#28) <Lacy85> válasza laci_csk (#25) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mit kerekítettem felfelé? 90-100at írtam, mikor a mostani flagship-ek 100 felett vannak.
Nem járatja le őket senki. Megteszik saját maguk. Nem véletlenül adnak el annyi telót 1 év alatt, mint amennyit a nagyobb gyártók egy gyenge hétvégén.

(#29) zolee001


zolee001
őstag

Ez a nyulánk display bukta mint az eggyel lentebbi cikk is taglalja,hogy nem viszik öket
Semmi egyedi extra sony only funkcio amitöl vonzo lenne mint régen,ellenben tucatbol egy gyártó xar akksival,halk hanggal ellenben idiota árcédulával (1000 eur)
A 3 éves XZ körbe felváli a ragasztás a display alatt igy válik szerelhetövé a szétszedhetetlen Sony telefon,bravo
A 4 éves MS Windows Phone ellenben a lakás tulvégéröl is lehet hallani a telefonálo hangját a speakerével meg discot lehet csinálni
Mégegyszer lassbban:EGY WINDOWS PHONE..Szégyen ami a Sonybol lett mára,szégyen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.