Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klaya86


klaya86
senior tag

Egy tableten miért zavaró egy fél centis káva? Még előny is. A notch már megjelenésekor is gáz volt. De így 2-3 év után ... ráadásul egy tableten.... :W
Esküszöm, nem értem a miértjét .

(#2) <Adamsky> válasza klaya86 (#1) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Jaj, ne légy olyan izé ... maradi! :DDD A noccs szép, előremutató, trendi. Ma már mindenki ilyet vagy lyukasztott kijelzős készüléket keres. :D

Egy másik topic-ban múltkor (is) jó kis vita kerekedett abból, hogy van-e manapság kereslet kis / kompakt készülékekre. Ennek analógiájára kérdezném (a mai telefonokat és tablet-eket elnézve): vajon tényleg mindenki ilyen lyukasztott / szigetes / könycseppes kijelzőt szeretne? A "piac" szerint: igen.

(#3) Schuler888 válasza klaya86 (#1) üzenetére


Schuler888
senior tag

Mondjuk a renderkep alapjan talan itt van tenyleg ertelme, mert a az egesz kepernyo merete mellett eltorpul valoban szazalekosan az a notch nagyagrendekkel kevesebbet takar ki mint mobilon, valszeg ez a tenyleg fel se tunik kategoria, ellenben maximalizalni lehet a hasznos tartalmat, pedig elsore en is hulyesegnek gondoltam es az almas laptopoknal valoban marha randa meretu kinezetu lett

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#4) Graphics válasza <Adamsky> (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A képeket elnézve sehol nem látok notchot ...

Ez egy tablet, ne ebben a topicban hozd elő az iparági sérelmeidet :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Juhaszatti válasza Graphics (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ott van az

(#6) Graphics válasza Juhaszatti (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy nem hivatalos renderkép... :))

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Juhaszatti válasza Graphics (#6) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Világos, de én erre reagáltam: "A képeket elnézve sehol nem látok notchot ..."

A nem hivatalos renderképeken ott van :P

(#8) Graphics válasza Juhaszatti (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Dr. 444Hertz válasza klaya86 (#1) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Engem marhára tud zavarni a noccs, három év használat után sem tudtam megszokni az előző telefonomon.
Tény, hogy egy tableten egy ilyen miniatűr valami alig vesz el helyet a kijelzőből, de engem az is szokott zavarni, ha a PC-m monitorának a szélén van egy hajszál, szóval nem ez az S8 Ultra lesz a következő tabletem :)
Fogadd el, hogy vannak azért olyan emberek is, akik inkább kávát kérnek szigetek meg lyukak helyett.
(Nyilván a többség vígan elvan a belógó meg egyéb megoldásokkal.)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#10) ddaydome válasza Dr. 444Hertz (#9) üzenetére


ddaydome
senior tag

Azt hittem, hogy csak én vagyok ezzel így, de megnyugodtam. Én sem tudom megszokni a kameralyukat. Egyszerűen kurva idegesítő.
Van egy SAmoled kijelzőm és belecsúnyítanak a 6,7 collos kijelzőnél, ami kb. egy monitor, de nagyon zavaró lenne, ha kívűl lenne, tényleg....

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#11) asdf_


asdf_
veterán

Kezét törném az összesnek, aki notch-ot vagy kameralyukat rak egy tabletre (de telefonra is). Aki 6mm-es készülkkeretet rak egy tablet kijelzője köré (majd a keretét fogom fogni oldalról, mi?), annak pedig felgyógyulás után ismét ripityára törném a kezét. Ennyi.

(#12) janeszgol válasza asdf_ (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

Sem telefonnal, sem tabletnel nem ertem a nagyon vekony kavat. Szepen nez ki, de konyorgom: 20-25 dekas telefonokrol es 40-50 dekas tabletekrol beszelunk. Mivel fogjam oket a felso ujjpercemmel?
Ja tegyem tokba. Akkor viszont marha mindegy a kialakitas minosege.

(#13) k-adi válasza Graphics (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

"A képeket elnézve sehol nem látok notchot ..."

Cikk címe:
Kiszivárgott a noccsos Samsung tablet renderképe

Cikk borítóképe:

(#14) hegedus001


hegedus001
aktív tag

A noccs sokkal kevésbé zavaró mint egy kameralyuk. Legalábbis Szerintem. Semmi sem idegesít jobban annál, mint amikor van egy lyuk a kijelző egyik sarkábanm full asszimetrikusan....
Tablet esetén ez nem csak rosszul néz ki, hanem számomra majdnem használhatatlanná tesz egy tabletet egy ekkora káve. Sehol nem lehet megfogni értelmesen.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#15) Graphics válasza k-adi (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, ez már megvan, mas is szólt :R

Köszi

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) bigmasterg válasza Juhaszatti (#5) üzenetére


bigmasterg
addikt

Mondjuk ha egy kicsit megerőltetnék magukat lehet, hogy beleférne az a kávába.
Ugyan ez nem tűnik nagy notch-nak, de mintha lehetne az még kisebb.

(#17) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hát sokan leragasztják a kamerát ami ebben az esetben egy még nagyobb belógó izét eredményez. Raknák a kijelző alá úgysem ezzel fognak szelfizni, csak a kínaiak meg a japánok náluk ez bevet szokás.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) Dr. 444Hertz válasza pusszycat (#17) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Le kéne ragasztani az egész képernyőt, és nem fog zavarni semmi :DDD ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#19) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Micsoda egetverő baromság! Kurvára nem fér el a keretben egy mini kamera!? :W

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) this is life válasza klaya86 (#1) üzenetére


this is life
Ármester

A válasz a miértre nem más , mint hogy az almás eszközön is van , és a samsung nem akar lemaradni erről a trendről . A valós ok , sajnos nem volt hely a káván 😂🤣

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#21) janeszgol


janeszgol
félisten

Olvastátok? [link]

Ha hinni lehet a nyár végi sttanak, akkor az S21 családból kevesebbet adtak el, mint a sokat fikázott 12 Miniből... tavaly 1.5 hónap alatt. (Mivel ebből nincs új stat.)
A Sony is kénytelen volt a mobilos divízióját beolvasztani a gyenge szereplés miatt.

(#22) Juhaszatti válasza janeszgol (#21) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"A Sony is kénytelen volt a mobilos divízióját beolvasztani a gyenge szereplés miatt."

Itt szerintem nem a komplett mobilos divízió gyenge szereplése az ok. Legalábbis meglepő lenne, ha piacvezetőként ez lenne, 2021 Q3-ban még mindig toronymagas elsők voltak.
1.) Samsung 20% piaci részesedés
2.) Apple 14%
3.) Xiaomi 13%

[link]

Olvastam hogy az Apple akár át is veheti az első helyet, de azért az még odébb van, főleg ha nem csak 1-1 kiugró negyedévet nézünk, hanem hosszabb távon.

(#23) janeszgol válasza Juhaszatti (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, de ennek fényében? [link]
A részvényeseket csak jobban érdekli a csúcskategória szereplése. A hip gyártó divízió piszkosul jól megy a Samsungnak. (És pár évig tuti jól fog menni, amíg több gyárat felhúznak a világban. Utána meglátjuk mi lesz.)
Ápol és eltakar. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) Juhaszatti válasza janeszgol (#23) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Szerintem a komplett divízió szereplése jobban érdekli őket, főleg hogy a piaci szereplést figyelembe véve zömmel nem más gyártók viszik el az S széria eladásait, hanem a többi házon belüli széria. Zömmel az A, de nyilván a Z is lecsíp már belőle.

(#25) Schuler888 válasza Juhaszatti (#24) üzenetére


Schuler888
senior tag

+1! En is atjottem Z-re es vilagszinten is nagyon megy a szeria

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.