Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Azt nem értem, hogy miért nem volt jó ez 4,5"-ban. :N

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Akkor ez teljesen eliminálja az E szériát, vagy az még egyel lejjebb lesz pozicionálva? Meglepő amúgy, hogy a moto 5"-re adta a fejét, miközben állították, hogy ilyen nem lesz..

Finn the human

(#3) Obyboy válasza Saccco (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

Ezt én sem értem miért nem lehetett meghagyni a G szériának legalább az alap modellét legalább 5" alatt, biztosan van rá igény pedig. Felségem Moto G4G-je már több mint 2 éves, lassan nézni kell neki egy utódot de 5" alatt szinte semmi. :(( Számomra az is érthetetlen miért kell a kisebb kijelzős modellekből mindig kispórolni a vasat :F Azt értem, hogy a nagyobb házba nagyobb aksi fér de nem fér bele ugyanannyi RAM vagy ugyan az a SOC :F :F :F

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#4) pit stop


pit stop
addikt

Megörültem, amikor 5 colról olvastam, majd továbbhaladva láttam Snapi után hogy felejtős is..

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#5) Saccco válasza Obyboy (#3) üzenetére


Saccco
nagyúr

Helyben vagyunk, ma jött meg asszonypajti új telefonja a Moto G 4G helyett. [Xiaomi Redmi 4A] :K
Ez is 5", de nincs mit tenni. Mondjuk a méretezés jó, LG G2 méret, 138mm.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6) #16820480 válasza Obyboy (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk mire használnál egy 4,5"-os telefont, amiben SD835 meg 8 giga memória van? Minek bele erőgép? Még a memória oké, lehetne 4GB, de SoC csak drágítaná?

(#7) ghiottone válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azt a C fogja. Amúgy erre hittem azt pár hete, hogy a C lesz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#8) moleculez válasza #16820480 (#6) üzenetére


moleculez
veterán

Na ezt nem értem soha én sem, flagship hardvert de max 4" legyen ám! Tényleg fel nem fogom.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Várom a 2017-es X-et 821-el 5,2 colon. :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#10) manokaki


manokaki
őstag

Rosszul láttam a B20 nem szerepel !? Vagy eddig se volt ! :)

(#11) SkyLine3000 válasza moleculez (#8) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Miért zárja ki egymást az emberi méret és az erős soc? (itt most azért én sem 4"-ra gondolok, hanem mondjuk 4,5-5re) Ezek szerint akkor a Sony Z Comapct-oknak sincs létjogosultsága? Mert akármilyen tartalom, vagy combos játék csak 5,5 felett lehet jó? 4giga ram nem lehet egy 4,5-5 colos telóban?? Nekem a G3-am is nagy. Beérném egy max 5"-os telóval, valami izmos soc társaságában. Mondjuk egy SD821 is elég lenne. :D
El kell fogadni, nem vagyunk egyformák. Mondom ezt úgy, h 5,5es telót használok, sd801el. De legszívesebben lecserélném vmi kesebbre és qrva erősre. ;]

(#12) manokaki válasza SkyLine3000 (#11) üzenetére


manokaki
őstag

nekem is elég lenne a 4,7-5" de a legerősebb Soc. , de sajnos ilyen nincsen !

[ Szerkesztve ]

(#13) Saccco válasza #16820480 (#6) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem feltétlenül high-end cucc kell, az 4A is elég lenne, de az sincs kicsiben.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14) Matada2.3 válasza ghiottone (#9) üzenetére


Matada2.3
veterán

Erre bármi hírmorzsa vagy alátámasztás? :) Vagy még mindig csak találgatások vannak? :(

Finn the human

(#15) ghiottone válasza Matada2.3 (#14) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Még korán van. Eddig csak a G5 és a G5 Plus biztos + 1-2 mod a Z-khez. A braziloknál - ahol minden drágább 345 és 471 dollárnak megfelelő reálon kezdenek (1099, 1499) máshol meg a korábbi árazás lesz, ha minden igaz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#16) nicu71 válasza SkyLine3000 (#11) üzenetére


nicu71
addikt

férfi létedre mennyit nyavalyogsz azon a fél colon...el kell fogadni hogy a mai telefonok ELSŐSORBAN tartalomfogyasztásra valók,illl ezek az elsődleges funkciók,azok pedig sokkal jobban mutatnak nagyobb képernyőn.

szerk.igazábol nem te vagy a fő nyávogós csak hirtelen felindulásbol neked sikerült cimezni :R

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#17) troviko


troviko
senior tag

Korrekt vas, jó áron jó lesz ez.

https://www.oldtech.hu/

(#18) #16820480 válasza ghiottone (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem hiszem, hogy visszalépnének méretben :( Pedig nem lenne rossz.

Saccco: A Redmi sem valami nagy. De ott a szifon, meg az SE, ha még kisebb kell. Sony is csinál 5"-os telefont (sőt, még kisebbet is), Samsung is.

[ Szerkesztve ]

(#19) Saccco válasza #16820480 (#18) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azért mégse egy MT6580. ;)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Eljutottunk oda,hogy manapság az 5" a kompakt mèret,az alatt már mini,olcsó hardverrel.Hol vannak azok az idők,amikor a Galaxy Nexusom a maga 4,7"-es kijelzőjèvel sokak számára ijesztően nagy volt ès hülyènek nèztek mikor telefonáltam😂😂😂
Moto pár ève tetszett nagyon,ez a Lenovo vonal már csak erölködèsnek tűnik.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#21) janeszgol válasza moleculez (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Akinek 4 colos telefonja van, az nem játszhat egy combosabb játékkal? Mi köze van a kettőnek (hardver, méret) egymáshoz? Nem férne bele az SoC vagy mi?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) dutrás válasza Saccco (#1) üzenetére


dutrás
őstag

Egyre kevesebben keresnek 5" alatt telefont. Lassan nem éri meg a gyártóknak a fejlesztés.

P50 pro/P40 Lite

(#23) #16820480 válasza janeszgol (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

De, sőt, 3+-os kijelzőn is játszhatsz Crysis 14-et, csak minek? A képernyő felét kitakarják a vezérlőgombok, meg az ujjad, amikor hozzájuk érsz. Amúgy meg tessék iphone-t venni. -> De az drága... -> Androiddal is ennyi lenne.

(#24) helixP válasza #16820480 (#23) üzenetére


helixP
nagyúr

Egyetértek.
Ezek a "full vasak" már csak az összetett 3D játékoknak kellenek, minden más (böngészés, e-mailezés, navigáció, fényképezés, zenehallgatás, YouTube) frankón megy egy közepes vason is. Komplex játékot meg mért tolna valaki 5''-alatt...?

(#25) janeszgol válasza helixP (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha jól tudom, az autóversenyeseknek van a legnagyobb gépigénye.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) mekker válasza helixP (#24) üzenetére


mekker
őstag

Szerintem itt a többség nem flagshipekre gondolt, csak felső-közepes hardverekre. Egyébként meg miért ne lehetne 5" alatt játszani? Elég sok játékot játszottam még 3,5"-n is, bizonyos esetekben még kényelmesebb is (pl. egy/másfél kezes játékoknál) a kisebb méret. Pl. autós játékok is kellemesen játszhatóak 5" alatt, ha jó a GUI. Talán egy FPS-hez vagy egy durvább stratégiai játékhoz kell sok hely, de ez úgysem érint mindenkit.

Nintendo 3DS-en ugyan külön vannak a kezelőszervek, de ott sem kényelmetlen, hogy nincs 6" kijelző (3DS 3,5", XL 4,8-9").
Nyilván vannak kompromisszumok, de akinek ezekre van szüksége, azoknak nyilván az 5"+ nagyobb kompromisszumot jelentene.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#27) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Motorola Octopus - alias Moto G5 verziók:
1) Moto G5 Grey 16gb
2) Moto G5 Gold 16gb
3) Moto G5 plus Grey 32gb
4) Moto G5 plus Gold 32gb
5) Moto G5 plus Grey 64gb
6) Moto G5 plus blue 64gb
7) Moto G5 play Black 16gb
8) Moto G5 play white 16gb

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#28) Matada2.3 válasza ghiottone (#27) üzenetére


Matada2.3
veterán

Az ára se lesz rossz, elvileg. [link]

Finn the human

(#29) ghiottone válasza Matada2.3 (#28) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hát, ha a Honor 6x-el, Nova Lite-al akarnak 1 ligába lenni, akkor ez az árazás kell is. Most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy amoled panelt kap-e. 5,2 colban sony imx362 szenzorral 4 gb ramos valtozat és amoled már jó kombináció lenne.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#30) Matada2.3 válasza ghiottone (#29) üzenetére


Matada2.3
veterán

Látsz esélyt arra, hogy ennyi pénzért AMOLED-et tesznek bele? :F + Az AMOLED-et maxium a Plusban tudom elképzelni csak, ami meg 5,5 lesz, nem?

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#31) ghiottone válasza Matada2.3 (#30) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg olcsóbb az amoled panel - majd meglátjuk. Ha a szokásos Moto észjárást nézem akkor nem kizárt az amoled, de igen, valószínűbb az 5,5 colosba. Amúgy az pozitív, hogy az 5,2 colosban is a 625-ös Snapi lesz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#32) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Teljes specko - itt Snapdragon 430 lesz a kicsiben.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#33) Matada2.3 válasza ghiottone (#32) üzenetére


Matada2.3
veterán

3-4 gigás variáns azért lesz?

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.