Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Mondjuk azért ebből a 2 képből inkább a múltat lehet megtudni, mint sem a jövőt az internet explorer 10-et, és a windows xp szolgáltatásainak leállítását...

(#3) jjc


jjc
aktív tag

Találja meg a zérus különbséget a két kép között!

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#4) fffeco


fffeco
tag

Hát ez nem lehet valami új ábra... remélem igyekeznek azzal a wp8-al mert már most szükség lenne rá..

(#7) erahurka válasza fffeco (#4) üzenetére


erahurka
félisten

Vagy legalább azt mondják meg, hogy a mostani WP telók megkapják-e.

(#8) Воланд válasza erahurka (#7) üzenetére


Воланд
titán

azok ugyis megkapjak, nem hulye az ms. ha nem kapnak meg, akkor huzhatnak le magukat a lefolyon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) Syl


Syl
nagyúr

Meghibásodott az okuláris implantátumom, vagy valóban ugyanaz a két kép? :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#10) lakatostomi


lakatostomi
tag

Kiváncsi leszek a win8/wp8-ra.
Oda kell tennie megát microsoftnak, hogy látótávolságon belül legyen az android és az ios.

(#11) #16820480 válasza Воланд (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk ha nagyon későn érkezik, akkor addigra tényleg elavulnak már az első generáció hardverei, nem biztos, hogy felmenne rájuk. szerintem nem volt akkora ötlet kevés rammal operálni, elvileg pont viszonylag olcsó alkatrész is.

(#12) Воланд válasza #16820480 (#11) üzenetére


Воланд
titán

addig oke, hogy az elso generacio elavul, de az elso es masodik generacio kozott nincs tul nagy kulonbseg es ha a masodik megkapja, akkor valamit kapni fog az elso is (bar ezt meg konyebben meg lehet emeszteni, hogy egy ket eves keszulek nem kap meg egyes ujdonsagokat). az tovabbra is az ongyilkossaggal erne fel, hogy ha a masodik gen nem kapna semmit.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) catroot válasza Syl (#9) üzenetére


catroot
veterán

Ezt én is megakartam kérdezni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#14) herc2003 válasza Syl (#9) üzenetére


herc2003
csendes tag

Ez a helyes 2. kép:

(#15) kezdő válasza lakatostomi (#10) üzenetére


kezdő
senior tag

En is sokaig wp7 ellenes voltam aztan vettem egy HTC Radart. A rendszer mar ebben a formajaban is sokkal nagyobb felhasznaloi elmenyt biztosit, mint az Android. Egyaltalan nem bantam meg a valtast es a wp8 erkezesevel ez az erzesem valoszinuleg csak erosodni fog. :)

(#16) d.salvatore


d.salvatore
tag

Nálam is a WP visz mindent, már alíg várom h megrendelhessem a Lumia 900at...és még ha fehérben is kapható lesz :) :Y :Y :Y

Apple iPhone 5S White 64GB - iOS 7.1.2

(#17) Brutális eb válasza kezdő (#15) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nekem a fiókban fekszik szegény HD7 remélem már csak pár napig.
A rendszer ebben a formában is borzasztobb felhasználói élményt nyújt mint az android és nem hiszem ,hogy a jövőbeli frissítések segítenének ezen.
Én viszont soha nem voltam wp7 vagy bármi más ellenes csak nem jön be.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#18) #16820480 válasza Воланд (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, ezt már a másik topikban is tárgyaltuk: a másodikra kötelező lenne kiadni, különben nagy átverés volt ez a majd mi megmutatjuk a frissítés mikéntjét szöveg. viszont akkor az első is meg kell kapja, mert nincs igazán olyan hardveres eltérés, ami indokolná, hogy ne.

(#19) Keni21


Keni21
tag

Remélem mihamarabb hivatalos lesz a dolog!! Nekem az omnia7-es példánya van és nem bántam meg. Lumia 900-ast én is elviselném bár fájna a szìvem az o7-ért. Wp8 az Apollo???

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#20) Воланд válasza Keni21 (#19) üzenetére


Воланд
titán

igen, az.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21) erahurka válasza kezdő (#15) üzenetére


erahurka
félisten

Ez már a boltokban is látszik. Ha megpiszkálok egy WP7-es mobilt, utána az összes többi rendszer kicsit darabosnak tűnik. Na jó, az iOS nem :D
Engem csak az alkalmazásbolt szűk keresztmetszete tart vissza tőle, meg az, hogy egyelőre nem tudni hova tart a rendszer. A levesbe, vagy egy viszonylag erős, a fejlesztők számára már vonzó piaci részesedés felé.

(#22) Dunbar válasza Brutális eb (#17) üzenetére


Dunbar
senior tag

Amúgy neked alapból a csempés alapkoncepció nem jön be? Vagy FB, stb. ellenes vagy? Alkalmazások hiányoznak? (Az nekem is van pár.) Zune/ mass storage hiánya idegesít? (Az engem is, de elvileg van rá megoldás (nekem nem működik).)

Én azt mondanám, hogy abban az árkategóriában, amiben én telefont vettem (60k) jó választás volt a WP7, de ha 200k-ért vennék gépet akkor én is a droidot választanám (iPhone a kicsi kijelző miatt esik ki), Lumia 800/900 nem érik meg az árukat.

(#23) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Annyit azért ki lehet olvasni, hogy a WP8 utóda csak 2013 végén jön majd, bár ez eddig is sejthető volt :)

[ Szerkesztve ]

(#24) Syl válasza herc2003 (#14) üzenetére


Syl
nagyúr

Köszi!
Elég szomorú, hogy a cikk fél nap után sem lett kijavítva :(

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.