Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) ak76


ak76
senior tag

250-es akksi?
A bootolásra talán elég lesz...

(#3) petymeg2033


petymeg2033
tag

A keret remélhetőleg a tartósság jegyében nem mechanikusan lesz forgatható, hanem (a régebbi iPod-oknál látott mintát követve) érintésézékeny felület lesz.

(#4) roli543


roli543
őstag

Tudom hogy az óráknál annyira nem számottevő, de fájna az az egy giga ram? Ha már úgyis drága lesz, gondolom..

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) #56573440 válasza roli543 (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

ha nem számottevő, tehát nem fogja semmi kihasználni akkor minek? vagy miért nem inkább kettő? az is beleférne az árba. vagy négy. vagy... ;)

(#6) helltp


helltp
aktív tag

"...valamint várhatóan Rolex-eket és Breitling-eket megszégyenítő áron kerül majd forgalomba..." ;]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#7) kortic


kortic
tag

TROLL ON: Tekerős bevitel? Sehol sem láttuk még :DDD :DDD
TROLL OFF

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#8) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Újabb felesleges cucc amire ki lehet dobni a pénzt. :)

(#9) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Troll on: ha Touch ko logikáját követjük, elmondhatjuk, hogy tök felesleges volt ezt most a Samsungnak bemutatnia, mert az Apple mostanában nem nyilatkozott okosóráról.. troll off. ;]

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#10) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Szerintem pénzkidobás..

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

(#11) én+te=mi


én+te=mi
csendes tag

Még mindig nem hoznak lázba az okoskaróràk. Egy óra mutassa az időt. Ennyi. A telefonomban is van lepesszámlálo pulzusmérő stb. Nekem még nem tud olyant mutatni hogy azt mondanám nekem kell egy ilyen. Az àrazàsokról meg ne beszéljünk. Ismerve Samsung àrait. Addig jó amíg nem tudjuk. De ott az alma is. Egy tinédzser első autójának az ára egy ostoba óra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.