Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Szívás :DDD

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

FAKE ;]

All→M8

(#3) breetai


breetai
aktív tag

Hát!??? Lehet, hogy FAKE DE, akkor igen jó.
+ Ha kész egy játék mert megcsináltuk, legyártottuk az x, vagy y millió darabot, ill. már kiszállítottuk és a raktárakban porosodik egy nagy raklapon ... AKKOR ADJUK IS KI!!! :W
Mert előbb vagy utóbb, de valaki 1-2 hónap alatt, csak kivarázsol legalább egyet a fólia alól.

Nem kéne tervszerűen felhajtást csinálni / érdeklődést felkelteni. Ahogy azt a nálam okosabb előttem szóló már leírta, "aki meg akarja venni, az úgyis megveszi". Ennyi!!!

[ Szerkesztve ]

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#4) Romvr


Romvr
őstag

De büntessük a PC-t a kalózkodás miatt DRM-el meg azzal hogy PC-re nem csinálnak játékot... jól van. Konzolra hamarabb szokott meglenni a "biztonsági másolat".

Amúgy az egyik legnagyobb gerinctelenség pont a GOW-al esett meg. Az első rész jött PC-re, meg is vettük haverokkal és jöhetett a LAN party Coop-ban. Erre a második már nem, és a harmadik sem. Milyen szemétség már?
A másik ilyen a Fable volt. Első rész PC-n, második Konzolon, harmadik rész megint PC-n... Bolyhos kiscica legyek ha értek a kiadók logikáját. Kb mint a női logika.

De konzolt max csak 5 év múlva veszek mire kijön az Xbox720 és a PS4. Addig elvagyok a PC-vel.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#5) Löncsi


Löncsi
őstag

Ez csak egy sima lemez, azaz 1 emberrel kevesebben fogják csak megvenni.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#6) Findzs válasza Löncsi (#5) üzenetére


Findzs
addikt

igen
csak ha ez a lemez egy illetékes kezébe kerül máris megy fel a netre a feltört verzió

egyébként nem sokból tart egy ilyen lemezt összehozni egy tintasugaras lemeznyomtatóval
szóval fake is lehet

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#7) Löncsi válasza Findzs (#6) üzenetére


Löncsi
őstag

Igen, nyilván az az első dolga, hogy netre felrakja, főleg ha nem is ért hozzá. :)

Tört verzió régóta elérhető amúgy.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#8) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

de az csak fejlesztöi xboxokon megy, és az márciusi build, tehát bugos, nem kész állapotu

(#9) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Nagyszám.
Megcsinált egy lehetséges gow lemezbortót , kinyomtatta, és ráragasztotta egy lemezre.

(#10) DaemonX válasza Ateszzero (#9) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

vagy nem :D

(#11) rocket


rocket
nagyúr

Valoszinuleg az uj XGD3 "vedelem" van rajta, amire nincs megoldas es a M$ tervei szerint sokaig nem is lesz, ugyhogy hiaba rakjak fel netre, max. disznek lesz jo.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#12) kovsol válasza Findzs (#6) üzenetére


kovsol
titán

akinek flashelt boxa van amúgy mennyi esélye van, hogy megvette volna akkor ha csak megjelenés napján délután raknák fel és nem előtte ? :F azért van flashelve neki a gépe, mert nem akar venni játékot

May the Force be with you!

(#13) harmundo válasza Romvr (#4) üzenetére


harmundo
csendes tag

Pár dolog.

ad1: hiába van hamarabb konzolra, ha kevesebben warezolnak és többen vásárolnak, az, hogy mikor fel netre a warez verzió, nem jelent semmit.

ad2: hogy jön-e valami PC-re vagy sem, ami multiplatform, vagy épp platform exkluzív, teljesen attól függ, hogy milyen eladásokat várnak, illetve hogy teljesített az előző rész, valamint a kiadó hogy dönt az exkluzivitásról.

A Gears of War első része valószínűleg pocsékul fogyott, ergo ki sem adták a második részt, ahogy a harmadikat sem fogják. A Fable más tészta, mivel a Peter Molyneux szereti a PC-t, nem tartom kizártnak, hogy Molyneux nyomására jelent meg PC-re is a Fable III, hiszen a MS sem annyira hülye egy ilyen kaliberű designert elveszítsen, és egy ilyen kaliberű csapatot - bár láttunk már tőlük sok-sok baromságot :) .

(#14) kpal


kpal
veterán

ha ez igaz akkor igaz akkor konzolra se csináljanak Gw játékot mert anoo ez volt a baj a PC -vel is.... ;]

(#15) Lacc88 válasza Romvr (#4) üzenetére


Lacc88
senior tag

pc-t hagyjuk már .... senki nem vesz rá gamet varezolás van össze-vissza .
Sokkal több a konzolos sokkal ................... :C

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#17) Kassadin válasza Lacc88 (#15) üzenetére


Kassadin
addikt

Ezt elég rosszul látod.

(#18) teeem válasza Lacc88 (#15) üzenetére


teeem
aktív tag

Ha kevesebben is, de PC re is sokan vesznek játékot. Vannak emberek akikben van annyi, hogy amit szeretnek, azt megveszik. Én is közéjük tartozom. Nem mondom hogy én soha nem töltöttem még le semmit, az én kezem is mocskos, de amit nagyon szeretek, nagyon tetszik, azért megtisztelem annyival a készítőket hogy fizetek is érte.

A konzol meg pusztuljon. ;]

(#19) Peat;) válasza Romvr (#4) üzenetére


Peat;)
veterán

"Amúgy az egyik legnagyobb gerinctelenség pont a GOW-al esett meg."
Melyik irányba érted? Mert a pc-s tesztelők és játékosok nagy része egyaránt leszólták az első részt hogy tipikus agyatlan, konzolos bugyuta játék aminek a grafikája sem épp eget rengető, bugos és sötét a látványvilág. Az akkor még új konzolgenerációból ez volt az első komolyabb átirat és minden pc irányába elfogult egyén ebbe a címbe törölte meg a lábát/lelki fájdalmait hogy nesze az új konzol csak ennyit tud.
Középszerű játéknak állították be sok helyen. Ezen a kiadó kiakadt, lenyilatkozták hogy nem ilyen fogadtatásra számítottak. Végül a pénztáraknál sem teljesített jól a pc-s verzió, szánalmasan alacsony értéket produkált. Ha csak pc-re adják ki akkor totális bukás lett volna a játék és nem beszélnénk gow 2-3-ról, így nem értem mi a gerinctelenség, ha azt a csoportot látják el az újabb részekkel amelyik részéről igény mutatkozik erre a játékra és finanszírozták a további fejlesztéseket. PC fronton egyszerűen nem mutatkozott igény erre a játékra, pénzügyileg. Ez persze a kisebbséggel kicseszés mint amilyen ti voltatok.

Mindegy nem lesz ilyen gondotok már, mivel a pc és a játék összekapcsolás egyre inkább a végéhez közelít, immár a hardver gyártók részéről is.

(#20) echterion


echterion
nagyúr

Szívás. Valszeg nem fake, mert torrenten már fent van.

**********

(#21) Brutális eb válasza Lacc88 (#15) üzenetére


Brutális eb
addikt

Én veszek.........

"Sokkal több a konzolos sokkal" :F

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#22) bLaCkDoGoNe válasza Romvr (#4) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Gerinctelenség?!

6-6 millió példány ment el a két részből, az első rész 6 milliójából elenyésző mennyiség a PC-s (annyira kevés, hogy pl. VGchartz.com-on nincsenek is értékesítési adatok a PC-s verzióhoz).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#23) Polllen


Polllen
nagyúr

Valaki kivitt a raktárból egy két raklapot... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24) kpal


kpal
veterán

és még annó azt hitték h pc -re nem adják ki többet és nem fog kiszivárogni ,szívás ,de megérdem lik:)

(#25) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Az a baj, hogy ez ellen úgyse tudnak mit tenni és teljesen mindegy, hogy melyik platform-ról beszélünk.

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.