Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Micsoda változások. Egyik évről a másik dobálják. Hé, Te Józsi, előző évben mi is volt, kerekített? - Igen. Akkor most szögletes lesz!

Megyen!

(#2) Robi86


Robi86
senior tag

Lassan visszatér az S2 formavilága... Szerintem nem baj :)

(#3) A 2. Vesztes válasza Robi86 (#2) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Egyetértek. Az egy igazán elegáns telefon volt. Egy barátom a mai napig használja teljes megelégedésére.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#4) ngabor2 válasza A 2. Vesztes (#3) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Annak örülnék, ha:
- S2 design
- S4 szenzorok
- S5 vízállóság
(- Lenovo P70 akku :D)
- meg ha már ennyire nyomják, akkor USB 3.1 type C.

Remélem az infrát nem hagyják le róla most se.

[ Szerkesztve ]

(#5) Luck Dragon

Nekem midig jobban tetszett a szögletesebb Samsung mobilok. Örülök neki hogy ezt tovább viszik a többi modellekre.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Bone123 válasza #32839680 (#6) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

A fényérzékelő lapka elfogadott elnevezés a hazai fotográfiában, bár az igaz, hogy könnyű az elnevezést a mobiloknál használt fénymérő és közelségérzékelő szenzorokkal összekeverni.

(#8) legiaap


legiaap
nagyúr

3 gigaram most ez komoly? Az edge pluszban már négy van...visszafele fejlődünk?

Na azért!

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9) Bone123 válasza legiaap (#8) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

4 gigabájt lesz az, csak a rendszer számára, megabájtba átszámolva 3712 érhető el.

(#11) moleculez válasza #32839680 (#10) üzenetére


moleculez
veterán

De egyébként nem egy érzékelő van odarakva a'la natur, van ott még lencse is meg egyéb alkatrészek, amik szükségesek a kép készítéshez. Kicsit olyan mintha egy autós portálon a futóművet gumiabroncs néven emlegetnék. A telóhoz: Lassan összeér a Note meg az S széria formaterve...

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) Bone123 válasza #32839680 (#10) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Használják, de hogy tisztább legyen, átírtam kamerára. :)

(#13) leslien


leslien
nagyúr

kíváncsi leszek melyik lesz befutó nálam... S7 vagy G5.. várom már nagyon a Snap 820 miatt... aztán lehet Exynos 8890 lesz .. :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#14) #24536576


#24536576
törölt tag

Kávák csökkentek, szögletesebb lett, maradjon így a Notenál is és jöjjön megjelenésekor Magyarországra is. Ha nem, akkor pá Samu.

(#15) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem is jobban bejön a szögletesebb forma. remélhetőleg az árazása kicsit normalizálódik, mert az elmúlt időszakban elgurultak az árak.

(#17) captainm


captainm
tag

Remélem nagyon megfizetik a dizájnereiket, akik minden évben fogják a dizájn sablont, kicsit mozdítanak rajta pár helyen és mennek is el nyaralni az év maradék 364 napjára...

(#19) pete_21


pete_21
addikt

A cikk címe kissé megtévesztő, mert csak az S7 előlapi panelje van a cikkben, a Plus-é nincs.

(#20) Ricardo válasza #32839680 (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

Nincs nagy mozgásterük. Minden gyártónak megvan a saját formája. Egy batár nagy kijelző, körülötte vékony kerettel alapból nem a lehetőségek tárháza. Az meg pláne nem segít, hogy amint valaki megpróbál eltérni az eddigi formától, tuti valamelyik konkurens talál valami hasonlóságot és már fizethet is.

(#21) Pantal válasza pete_21 (#19) üzenetére


Pantal
senior tag

A működés közbeni kép szemlélteti a plus előlapi panel(jának egy részét).

(#22) laci_csk válasza Luck Dragon (#5) üzenetére


laci_csk
senior tag

Nekem is midig jobban tetszett a szögletesebb Samsung mobilok, ezert van Sony-m.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#23) pete_21 válasza Pantal (#21) üzenetére


pete_21
addikt

Igen, de egy igencsak kis részét. :U

(#24) saiyajin


saiyajin
senior tag

Varom nagyon az S7-et, remelem hamar megjelenik. Egyreszt kivancsi vagyok ra, masreszt S6-ot tervezek venni, de most mar kivarom az uj modellt, hatha lenyomja kicsit a regebbi arat.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#25) Gyuracell


Gyuracell
csendes tag

Nem szeretnék senkit sem elszomorítani, de a kép bal oldalán a 2016-os Galaxy A5 van, méretkülönbség, arányok, szenzorok, mind stimmelnek. Ha nem lesz igazam, nyugodtan kövezzetek meg :D

[ Szerkesztve ]

(#26) dave987


dave987
aktív tag

Sammobileon már olvastam hogy a sima s7 lesz a kisebb 5,2, a nagyobb 5,7es pedig az Edge.

(#27) manokaki


manokaki
őstag

Húú ebbe beleadtak apait - anyait , nem mondom , ha hagyták volna az S6 Edge külsejét az is szebb lenne !

(#28) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon várom ezt a szériát is, remélem ebbe mindent beleadnak.

kengyel

(#29) Fejvadi válasza ngabor2 (#4) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Erre ne várj. :D

(#30) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

S7 Kívánság lista 😊-Exynos 8890
-4G Ram
-Super Amoled 1080p
-Infra
-MicroSd
-3000mah "Cserélhető "
-USB Type C
-Patent Touch W
-Nem fém, nem üveg

Lehet sokat kérek?! 😊

[ Szerkesztve ]

(#31) Quqesz válasza #32839680 (#18) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nana,azért az lg próbalkozik! Ott csak 362 napig hawaioznak a dizájnerek! :DD azért g4 és v10 nem egykaptafa, de nem is hatalmas horderejű dizájnmunka. Samu mindég tök jó formaterveket dob ki,aztán marad a megszokott....sony-ról már ne is beszéljünk(a Z-ről még 5 bőrt húztak le eddig)
Pl ilyen S7: [link]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#33) Ricardo válasza #32839680 (#32) üzenetére


Ricardo
félisten

Valamiért mégsem lettek megvalósítva.

Ott van például a második kép. Szép, de nem tudom elképzelni, hogy a hátlap ennyivel nagyobb legyen az előlapnál. Nem erre halad az egész. Fordítva talán. Akkor nagyobb kijelző férne bele.
A harmadik kép ha jól emlészem még egy S3 concept volt. Nekem is tetszik, de most már a hetet várjuk, és valamiért (az okát nem tudom) mégsem lépték meg.

Az S7 concept meg majd kiderül, de nem hiszem hogy ilyen lesz.

A HTC esetében is voltak jó elképzelések, de olyan, mintha a gyártó nem futott volna ezekbe bele.
Mindamellett vannak olyan elrugaszkodott rajzok is amiknek a gyakorlati megoldása minimum problémás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#35) Ricardo válasza #32839680 (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

Én egy wave stílusú készüléket néznék meg, persze "a mai elvárásoknak megfelelően" vékony kerettel, nagy kijelzővel.

(#36) Chevalier


Chevalier
tag

Emlékszem egy autóipari mondásra miszerint 10évente váltakoznak a szögletes és a gömbölyded trendek. Kisebb intervallumban a telefongyártóknál is kiadja :DD

einhorn az finkle

(#37) BatchMan válasza A 2. Vesztes (#3) üzenetére


BatchMan
senior tag

Én is a mai napig S2-t használok. A 3. akkut nyúzom, de a mostani jobb, mint a gyári volt. Másfél nap tuti.
Kicsit rootoltam, de valójában nincs miért lecserélni.
Lehet, veszek bele egy S7 alaplapot majd, ha kijön :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.