Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ZP67


ZP67
tag

....
lassan leváltják, de a Pannon még mindig nem képes adni ~10 db-ot ebből a kütyüből...

(#2) plus44


plus44
veterán

Gyorsabb működés? Nem semmi, pedig most sem épp lassú.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) kbencee


kbencee
aktív tag

Szerintem azért az túlzás, hogy jóval gyorsabb lesz. A jelenlegi is gyakorlatilag tökéletes, abszolút rendben van a sebessége; nem igazán tudnak rajta észrevehetően gyorsítani, mert nincs mit.

(#4) Sunchild


Sunchild
csendes tag

Én pár napja használom az 536-as buildet. A böngészési sebesség észrevehetően megnőtt, emelett fájlkezelőben pl. a képeknél a thumbnailek generálása is sokkal gyorsabb. A standby gomb viszont nem működik, a lock gomb rögtön sötétíti a képernyőt. Az ikonok közül el is tűnt, az utolsó előtti, lock screen ikon.

(#5) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok,

Nekem alapvetoen nagyon tetszenek a blackberry keszulekek, es hasznalnek is ilyet, de abban nem vagyok bizots, h ez lehetseges-e a szolgaltatas igenybevetele nelkul. Ha jol emlekszem, egyszer mar lattam egy kepernyokepet, amin latszik, hogy a keszulek feltunteti, hogy a szolgaltatas nincs aktivalva.

Lehetseges ennek a letiltasa?

Koszonom,
b

(#6) Sunchild válasza benczeb (#5) üzenetére


Sunchild
csendes tag

BB szolgáltatás nélkül a BlackBerry-k "meztelenek". Azaz csak a sima telefon + sms funkciókat tudod használni. A "nem aktivált" felirat a BES-re (BlackBerry Enterprise Service) vonatkozik. Ha saját magad részére vásárolsz BB-t, akkor mindenképpen érdemes az egyéni szolgáltatást megrendelni hozzá (BIS, Blackberry Internet Service), ennek a havi költsége 1500-2000 ft körül van, de akkor tudod élvezni az azonnali emaileket, csak akkor működik a BB maps meg sok egyéb. Az Over the Air Backup rendszerek (pl. SmrtGuard), amik bármikor szerverre mentik a kontaktjaidat, naptárbejegyzéseidet, jegyzeteket, emaileket, sms-t stb. is csak BIS/BES megléte esetén működnek. De ezekkel pl. az elveszett/ellopott telefont távolról tudod zárolni, wipe-olni ill. meg is mutatja, hogy hol van, ha bekapcsolt állapotban van. Úgyhogy szerintem BB-t használni csak a szolgáltatással együtt érdemes, egyébként csak félkarú óriás...

(#7) benczeb válasza Sunchild (#6) üzenetére


benczeb
aktív tag

koszonom a kimerito valaszt. udv. b

(#8) ZP67 válasza ZP67 (#1) üzenetére


ZP67
tag

Na, megjelent a Pannonnál is... Megrendeltük, kivácsi vagyok, mennyi idő alatt szedik össze...

(#9) Karma válasza Sunchild (#6) üzenetére


Karma
félisten

Nem értek egyet. Egy csomó mindent tudsz BIS nélkül is használni - böngészni ugyanúgy lehet (gyárival és Opera Minivel is), Google Syncelni is lehet (megoldva a kontaktok mentegetése), egy csomó egyéb alkalmazás megy...

Persze idilli, ha van BIS is, de messze nem félkarú óriás kategória.

Mondjuk nem árt, ha az ember beállítja az APN-t, mert anélkül tényleg nem tudnak netre menni az előbb említett alkalmazások.

“All nothings are not equal.”

(#10) ZP67


ZP67
tag

Na megkaptam a kicsikét...

Tökéletes, minden úgy műxik, ahogy kell (Pannon BES)
Nokia után meg kell szokni, az E61i után egy kicsit kicsi.

maj írok egy beszámolót a topikjába

(#11) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok, nekem van par kerdesem, ami meg nem tiszta...

- azzal, h elofizetek a BIS-re, csak 1 postafiokot tudok beallitani, vagy tobbre is lehetoseg van?
- jelenleg milyen firmware fut a 9700-es Bold masinan, illetve mi az oprendszer verzioja? esetleg van valahol olyan video, amin meg tudnam nezni a funkcioit es a szoftver kepessegeit?
- roamingolas eseten ugye egyszeruen kikapcsolhato a szinkronizalas? a gatyam is ramenne....

Koszonom,
b

[ Szerkesztve ]

(#12) norbest


norbest
aktív tag

Engem is érdekelne, hogy 1 reg = 1 fiók ???

(#13) boxfan válasza norbest (#12) üzenetére


boxfan
tag

1 reg=10 fiók.

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.