Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoB


BoB
veterán

Beletekertem, elég is volt:

"Fogtok egy zsepit vagy... kulapappírt" :DDD

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2) Bird


Bird
addikt

Ez a Mcguywer-féle tűpontos módszer. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#3) dugo_


dugo_
veterán

Én vihargyújtóval "javítottam" egy Acer notit 3 éve, azóta is működik. ;]

(#4) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Kamunak tűnik.... végén kicserélte egy jóra... ennyi, ezen a minőségen úgysem vennéd észre a vágást.

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#5) Bird válasza SaGaIn (#4) üzenetére


Bird
addikt

Ideig óráig, még működhet is, mint a legtöbb "sütögetős" módszer, de hosszútávon biztosan nem. Ezen csak a reball segíthet.... Már, ha nem gányolta szét teljesen.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kontárság level 9000.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) Shing


Shing
őstag

Nem rossz ötlet csak feleslegesen közel tartotta. Amúgy ja, ez nem tart örökké. Én vagy 10x "melegítettem" újra a kártyám, aztán végre lecseréltem. Utoljára sem ment tönkre véglegesen, csak kicsit unalmas volt már másfél havonta újracsinálni. :DDD A sütőzéstől féltem, ott a kondik is lehalhatnak... egy 8400GS-ről le is sütöttem a memóriákat.

(#8) Bird válasza Shing (#7) üzenetére


Bird
addikt

Tágul...Összemegy.....Tágul.....Összemegy....... (...) Eltörik, felszakad. ;) Ezen a sütögetés nem fog érdemben segíteni. :K

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Gányolás helyett beteszed sütőbe, lézeres hőmérővel rámérsz és egész korrekt eredményt lehet kapni.
De onnantól érdemes megküldeni a hűtést maxra, hogy minél kisebb legyen a hőmérséklet.
Meg félretenni a locsolópénzt, mert új VGA kell majd.

Régen ezzel tök jó "B" kategóriás VGA-t lehetett csinálni, de amióta mindenben van igpu, tök fölösleges.

(#10) Hieronymus válasza SaGaIn (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Igen, szerintem is kamu.
Amikor "kész" a javítás, a BIOS üzemmódban még szemetel a kártya.
A Windows indulása közben meg eltűnik a memória hiba!?

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#11) ivana válasza D1Rect (#9) üzenetére


ivana
Ármester

Jó öreg 8800GTS-emet vagy két évig sütögettem mire végleg megdöglött, 2-3 havonta (gimis voltam nem volt pénz) :))

(#12) wednesday


wednesday
őstag

Én a Radeon 4830-asomat, miután "megdeglett", még 2 évig sikerült életben tartanom a sütéssel. Illetve én hőlégfúvóval kezeltem. :D

Az tény, hogy rendszeresen kellett csinálni, mert csak egy ideig működött. De utána ismét ment...Tény, hogy unalmas volt egy idő után.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.