Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) GEIL válasza Steve_Brown (#8) üzenetére


GEIL
addikt

De beoltottan is hordozhatod és fertőzhetsz,....az oltásod csak téged véd és nem a terjedést állítja meg......... :DDD :K :U ahogy írtad, más nagymamája ne haljon meg miattad, oké de akkor ne menj a közelébe maszk nélkül és ne köhögj rá.... :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#52) Pipó válasza E.Kaufmann (#50) üzenetére


Pipó
őstag

A másodikra nekem emailt küldött az első oltóhely, előtte úgy 3-4 nappal. Tegnap reggel megkaptam a másodikat, szintén semmi mellékhatásom nincs, csakúgy mint az elsőnél.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#53) ncc1701 válasza GEIL (#51) üzenetére


ncc1701
veterán

Ennek az ellentétére is találtam már linket...

(#54) Steve_Brown válasza GEIL (#51) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Más nagymamája már rég be kell, hogy legyen oltva ha én is be vagyok.

És baromi kis eséllyel fogom megfertőzni :C

(#55) GEIL válasza ncc1701 (#53) üzenetére


GEIL
addikt

Tapasztalatból írtam.

Feleségem, fiam és én 1 hónapja estünk át a betegségen.....fiam hozta haza suliból.

Párom óvónő....kolleganői és fiam tanárai is megkapták az első adag Pfizert kb 2 hete....azóta közülük általam 3 személyesen is ismert pedagógus fekszik most otthon mert pozitív tesztet produkáltak a héten......ami nem meglepő, hiszen "védettségük" majd esetleg a 2. adag Pfizer után kb 1,5-2 héttel alakult volna ki.....így betegen a másodikat meg sem kaphatják :D

Háziorvosom Modernát kapott kb 1,5 hónapja....elsőtől semmi baja nem volt...másodiktól 2 napig 39 fokos láz stb....sportember, de azóta mint a híg fos :D gyenge és fáradékony....fogyott is.

Kollégám és a titkárnőnk Astrát kaptak.....első oltásuk másnapján már 38,5....3 napig tartott...volt ez 2 hete.....szintén fáradékony plöttyek lettek.....migrénes fejfájás és izom-izületi fájdalmak.

Szüleim 2 hete kapták meg az Astra első adagját....aznap estére 37,8 és szédülés...2 napig fekvés...láz...fejfájás...szédülés....azóta is gyengék és tántorognak....

Szüleim szomszédja 1 hónapja halt meg a második szputnyik után 4 nappal....elsőtől semmi tünet...második után fejfájás, hőemelkedés....köhögés....korházban megállapitották hogy 87% a véroxigénje....bentfogták.....3 napra rá hívták a lányát hogy a faterja meghalt....

Sógorom kínait kapott.....5 napja hőemelkedés és rossz közérzet....gyenge és punnyadt.

Mesélhetném még mert van még szomszédom és kollegám is számtalan....de az operátoraink közül is van vagy egy tucat (mindenféle oltással) akiknél szintén vannak cifra dolgok.....

Én szerencsés vagyok hogy átestem a víruson...sunyin ledönt...sokáig lappang aztán 2-3 napig hőemelkedés estére....hidegrázás és rossz közérzet....hányinger, kis hasmenéssel.,....aztán jött a szemégés és fejfájás a 38,8-39,5 lázzal.....ami csillapitva is 37,5 ig ment le pár órára....17 nap alatt kb 10 kg-ot evett le rólam....szerencsém hogy edzett és erős vagyok mint egy medve....ha ezt girhes 70 kg-val kap el gyenge immunrendszerrel, akkor lélegeztetőgép és koporsó lett volna. Senkinek nem kívánom....a vírus tuti létezik......de max 1% akire tényleg veszélyes.....csak ezt ránézésre nem tudjuk ki halna bele és ki nem.

Most 3 hónapig meg se kaphatok semmilyen oltást....kártyámat várom...aztán augusztus vége-szept.eleje dátumig mehetek bárhová ahová kitalálta a kedves kormányunk.
(Eu által lefektetett paragrafusok között ott van....szabad mozgásban nem korlátozhatnak ilyesfajta kettős mércével....amig az oltás önkéntes addig mindenki mehet ahová szeretne.....)

stb stb....... Kizárt hogy oltatni fogom magam.....ha pedig megkapom majd télen a következő mutánst a negyedik hullámban ami 100% hogy jön XD :D akkor vagy legyőzöm vagy kakukk.
pont. :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#56) E.Kaufmann válasza GEIL (#55) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Kicsit durva helyzetjelentést. Nekem amúgy az jön le, hogy nem az oltások, hanem a napi halálesetek számához kellett volna kötni a lazításokat, pl elsőre egy hétig napi 50 alatt.
Én meg olyat ismerek, aki azt mondta, csak a gyengékre veszélyes a vírus, és amikor a családon végigment ősszel, ő került kórházba, nem az idős családtag, aki szintén beteg lett. Szerencsére mindenki felgyógyult.

Szedni kell a vitaminokat, tartani a távolságot és felvenni a maszkot oltás után is és nem kell megŐrülni most a nyitásnak és rohanni a tömegbe. Oltás mellett is legyünk óvatosak.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#57) ncc1701 válasza E.Kaufmann (#56) üzenetére


ncc1701
veterán

És elfelejtetted a rendszeres sportot. :)

(#58) ncc1701 válasza GEIL (#55) üzenetére


ncc1701
veterán

Astrás ismerőseim nekem is megborultak.

De védettségről könyörgöm, a második oltás után 2-3 héttel beszéljünk már. Amikor bökés után 1 héttel megbetegszik, akkor még pont semmit sem ért. Szputnyik is az első bökés utáni 3. hétben kezdi el az antitesteket termelni.

Ilyen szempontból is baromság a kártya, mert egy hétre rá már megkapja az ember.

(#59) E.Kaufmann válasza ncc1701 (#57) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nem felejtettem el, nem is gondoltam rá. Séta, kerékpározás. Csapatsport és konditerem szerintem most is kerülendő.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#60) stickermajom válasza GEIL (#55) üzenetére


stickermajom
addikt

"Eu által lefektetett paragrafusok között ott van....szabad mozgásban nem korlátozhatnak ilyesfajta kettős mércével....amig az oltás önkéntes addig mindenki mehet ahová szeretne....."

Természetesen mindenki oda megy, ahova szeretne. Csak közösségbe ne menjen.

Jól van ez kitalálva, csak a kártya jön túl korán..

(#61) Narxis válasza GEIL (#55) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ennyi. :R

Thanos was right.

(#62) E.Kaufmann válasza Narxis (#61) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Meg kell hangolni a hülyeségnek :W

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#63) E.Kaufmann válasza E.Kaufmann (#62) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

...hajolni...

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#64) GEIL válasza E.Kaufmann (#62) üzenetére


GEIL
addikt

Szerinted hülyeséget írtam ?

A szín igazságot..... :U :K :(

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#65) GEIL válasza stickermajom (#60) üzenetére


GEIL
addikt

De a szabad mozgásban az is benne van, hogy márpedig beülök oltás nélkül is egy moziba stb....
, De ha ezen fog múlni akkor bizony kihagyom majd ezeket a kiváltságos helyeket... koncert nem hoz lázba....étteremből meg elvitelre veszek majd ha úgy van...netflix és hbo go mozit kiváltja ( éjjel már néztem Mortal Kombatot)

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#66) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Érdekes ez. Kő keményen olyan helyen dolgozom ahol kb bármikor elkaphatom, nem ugrálok érte, de legyintenek, hogy majd hívnak. 30 felett vagyok. Az is érdekes, hogy körülöttem alig akarnak oltani.

[ Szerkesztve ]

(#67) rushty


rushty
senior tag

22-én mi történhetett ;]

tusolni

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#68) kopi72


kopi72
aktív tag

erdekes ez a regisztracio, 4 honapja regisztraltam, meg hat cukorbetegsegem is van, szoval gondoltam marciusra csak beoltanak..
Viszont marc kozepen elkaptam, es korhazban is voltam 6 napot tudo embolia gyanuval, 1.5 nap alatt szetszedte a tudomet, 65%-os tudogyulladasom lett.
A verplazma (Balmavidir) volt a lenyeg, ha nem kapok, mar lehet nem elnek. Egyik ismerosom nem kapott, es mar nem el, neki 17-es CT eredemenye volt, nekem 16 (a max 25-bol)

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#69) 7


7
addikt

Én még várok a soromra. 2020-2021. januárjai közt összesen 16 oltást kaptam (többnyire időpontonként kettőt, de egyszer hármat is), mind tünetmentes volt (eltekintve az enyhe fájdalomtól az oltás helyén).

Kíváncsi vagyok, hogy amikor majd végre sorra kerülök COVID elleni vakcinával is, vajon mennyire dönt le a lábamról. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70) stickermajom válasza GEIL (#65) üzenetére


stickermajom
addikt

Na igen, csak a te jogod a szabad mozgásra korlátozná a moziban ülők jogát az egészséghez, tehát addig gyakorolhatod a jogod, amíg másnak ebből kára nem származik.

(#71) GEIL válasza stickermajom (#70) üzenetére


GEIL
addikt

igen...de a 8-14 nap lappangási idő miatt ezt ott helyben nem tudod bizonyítani...főleg ha mutatok pl ott helyben védettségi igazolványt / negatív tesztet..DE nem leszek beoltva. :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#72) rushty válasza GEIL (#71) üzenetére


rushty
senior tag

A nem beoltottak miatt marad a védekezés. :U

Revolut meghívó pü-ben

(#73) GEIL válasza rushty (#72) üzenetére


GEIL
addikt

De a beoltottak miért "félnek" a nem beoltottaktól vagy vírustól ?

6-8 hónapig elvileg védve vannak a második oltást követő 1,5-2 héten belül.
_ugyanúgy elkapják és hordozzák és fertőznek ők is...csak saját magükra nem veszélyes. :U :U :U :K

Most tartunk 3,5 milliónál "beoltottak" számában.....az össz regisztrált kb 4 millió felett van picivel.....akik már 2 oltáson túl vannak, azok még csak kb 850 ezer és 1 millió körül vannak.....a 3,5 millióig kiegészítve a többiek csak 1-et kaptak még vmilyen oltásból....ami még kb semmire nem elég....tapasztalatból látom, bármit is ferdít a kormánymédia.
Ha az össz regiszrálét megkapja legalább az első oltást, akkor is alig 4 millio felett leszünk....nincs nyájimmunitás....max mókusvakitás és látványintézkedés....meg teraszok és maszkozás ugyanúgy......de a 6-8 hónap védettségből az először beoltottaknak már lassan letelik 2 hónap....nekik őszre már beköszön valami új mutáns és a szeptembertől "bejelentésre kész 4. hullám"....amibe simán belehalhatnak ők is....vagy akár én is.
Ejj...nem egyszerű ez......szeretném tisztán átlátni mert idegesít. :W :U

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#74) E.Kaufmann válasza GEIL (#64) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ezen adatok szerint, a ti szomszédotok az egyetlen ember itthon, aki meghalt szputnyik után: [link]
Az a hülyeség, hogy nem oltatod magad és terjeszted itt a hülyeséget.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#75) dugo_ válasza E.Kaufmann (#74) üzenetére


dugo_
veterán

Ő terjeszt hülyeséget, erre te meg belinkeled a központi agitpropot... :C

(#76) rushty válasza dugo_ (#75) üzenetére


rushty
senior tag

Jó, de ez akkor is poén. The only one has released.

Revolut meghívó pü-ben

(#77) Steve_Brown válasza dugo_ (#75) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Én egyébként előbb hiszek a kormány felmérésének mint egy random fórumozónak itt.

És ez nagy szó mert a kormány felméréseinek egyáltalán nem hiszek.

(#78) atee válasza angyalpc2 (#43) üzenetére


atee
őstag

Hasonló nálam is a helyzet. decemberben regisztráltam. 45 múltam a napokban. A veséim is szarok ennek következménye, hogy a vérnyomásomra is gyógyszer szedek már több mint 1 éve.
A kutya nem keres oltás ügyben! Pedig nyilván vagyok tartva mint regisztrált!
A feleségem beregisztrált sok unszolás után és két hét múlva hívták, 38 éves kutya baja, hogy mehet Astra vagy szputnyik.
Nem kérte mert még inkább vár...
Más a háziorvosunk, de a városban is sokan megkapták az idősebbek és a fiatalabbak is. Ellenben több 40-50 közötti korosztályban csak kevesen.
Most ,hogy szabadon lehet időpontot foglalni,, én már nem várok tovább! Mondjuk eddig se volt ellenérzésem egyik vakcinával sem! Jöhet a Kínai. Anyám is az anyósom mindkettőt megkapták már régen belőle és semmi bajuk nem volt utána!
Azóta az asszony is kért inkább időpontot és a kínai is megfelel neki. Változnak az idők :U :K

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#79) ncc1701 válasza dugo_ (#75) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha full kamu lenne, akkor úgy kezdődne, h a legjobb a kínai, szinte fej-fej mellett a szputnyikkal.

(#80) ncc1701 válasza atee (#78) üzenetére


ncc1701
veterán

Konditeremben ismerek egy emberkét, ott már a 19 éves lánya is megkapta. Kompletten kapott a család egy időpontot. Szerintem ez körzet kérdése volt. Én is csodálkoztam, mikor hívott a körzeti, kérdeztem tőle, h elfogytak-e az öregek, betegek, mire azt válaszolta, h ne kötekedjek.

(#81) Narxis válasza Steve_Brown (#77) üzenetére


Narxis
nagyúr

Pedig hinned kellene nekünk. :P

Thanos was right.

(#82) GEIL válasza E.Kaufmann (#74) üzenetére


GEIL
addikt

Most mentem ki a betegségből.....3 hónapig (szerencsére) nem kaphatok oltást.....amúgy 2 hete regisztráltam és ma délelőtt jött sms hogy hétfőn várnak 10:00-ra...sinofarm (kínai)-ot kapnék.......40 leszek most nyáron....14 éve szedek vérnyomáscsökkentőt és "szívritmusszabályzót"....ráadásul penicillin-érzékenységem is van....és regisztráció után pár nappal kapott emailben kiválasztottam hogy csak Pfizert fogadnék el (esetleg) ...a többit elutasitom......erre ma jön az sms a kínairól.

Már mondtam dokimnak is:

- Kínaiból max. telefont kérek
- Oroszoktól talán vodkát
- Johnsson az nálam maradjon a babatestápoló

Parízert meg szeretem...akkor legyen majd az :D ;] :O :o :DDD

más téma:

Oltási/Védettségi kártya:

-országszerte nyilatkoznak szállodák és vendéglátóhelyek, hogy nekik a vendék és kuncsaft a fontos......naná, ebből lesz pénzük.......amúgymeg full átgondolatlan és ellenőrizhetetlen lesz, mert egyx pincér nem igazoltathat pl engem...de egy kasszás sem a moziban.

Akinek elővennék iratot azok a következők:
-rendőrség
-katonaság-vám és pénzügyőrség
-TEK

A biztonsági őr, meg áruházi őr...az semmi.....max ha hívnak hivatalos és intékezdőképes jogosult embert, akkor fogok iratot elővenni....addig nem.

Vagy esetleg lesz csőre töltött gépfegyós katona pl a Westend.-ben a mozinál ?
Engem a családdal egyből visszafordítanának kártya nélkül....de egy 15-20 kisebbségi bandát családostul, akik nagy hanggal pattognak....inkább beengednek majd.....erre mérget vennék.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#83) Steve_Brown válasza Narxis (#81) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Én egy 19 éves hülyegyerek vagyok engedjetek meg ennyi szabadságot.

(#84) GEIL válasza Steve_Brown (#83) üzenetére


GEIL
addikt

:R Élvezzétek a "szabadságot"....mert az elmúlt hétvégét nézve a vírus most lubickolt a lehetőségekben.......buszmegállókban állnak 3-an maszkban...lidl parkolóban 15-en, elég messze egymástól de maszkban.....a városunk sétáló utcájában és főterén pedig minimum 500-600 ember.....presszónként 50-60 fő....maszkok nélkül sörözés és köhögés..fagyinyalás...stb stb.

Látni szeretném a lappangási idő letelte (8-14) utáni számokat.....friss fertőzött...karanténos...korházi ápolásra szoruló és halott.....persze ezek a számok kozmetikázva lesznek...ennyi.......ez a nyitás = előrehozott "negyedik hullám".....pont. :C :W :C :DDD ciki cumi...sakk matt.....a potenciális kis hordozóink már hét elejétől
csapják a témát....lásd ovisok és alsó tagozat....maszk nélkül....hétvégén meg látogassunk nagyszülőket.-...aha aha. :O :o :(((
Ennyire elveszi a kormány eszét is a tavaszi napsütés ?
Nem igaz hogy nem érzik mekkora a gond....de legyen így....majd beszéljünk erről mondjuk
1 hónap mulva..hogy megmondtam vagy megmondtam. :U

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#85) Steve_Brown válasza GEIL (#84) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Megmondtad.

(#86) stickermajom válasza GEIL (#84) üzenetére


stickermajom
addikt

Igen, ez így szerintem is egy negyedik hullám megalapozása lehet, főleg ha az indiai mutáns is képbe kerül. Mondjuk én emberi oldalról sem értem, hogy miért olyan fontos ebben a helyzetben a túlárazott Sopronit valami teraszon inni a tömegben.

(#87) ncc1701 válasza stickermajom (#86) üzenetére


ncc1701
veterán

Meg amúgy sem, bár én ilyen nyomi vagyok. :)

(#88) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Kapott vaki e-mailt vagy SMS-t második oltásra? Van akinek Debrecenben lesz holnap második Szputnyik, az első meg három hete volt az Augusztán?
Dobjon már egy privit, mikor és hol, mert dr house (a.k.a háziorvos) azt mondta, majd biztos küldenek SMS-t vagy e-mail-t, de ha nem, akkor meg menjek oda és akkorra, mint a múltkor, de ha ott nem lesz senki, jó lenne tudni, hova érdemes menni. :W

#84 GEIL és stickermajom, na ebben egyetértek veletek. Ha a Pünkösdöt nem is, de Május 1-et már ki lehetett volna várni, még szimbolikusan se késtek volna és az az egy hét is sokat számíthat.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#90) ncc1701 válasza E.Kaufmann (#88) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem küldenek, első oltásnál kaptál pappert, rajta időponttal, akkorra kell odamenned.

(#91) ncc1701 válasza GEIL (#82) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem kell mutatnod, ők csak kérhetik, illetve a jogszabályok miatt kérniük kell. Természetesen nem vagy köteles megmutatni. Viszont ahová azzal be tudsz jutni, az magánterület (vicces, de üzlet, konditerem az magánterület), így ha nem akarod megmutatni, akkor természetesen nem mehetsz be. Ez ennyire qrvára egyszerű.
Akiket felsoroltál, azok nem kérhetik, hanem nekik kötelezően meg kell mutatnod, ha igazoltatnak.

(#92) GEIL válasza #40993792 (#89) üzenetére


GEIL
addikt

Igen....tisztában vagyok vele...én magamról írtam hogy kinek igazolnám magamat személyes okmánnyal. ;] :DDD :R

Egy pincérnek az ajtóban vagy egy állatkerti jegytépkedőnek tuti nem.

Más fórumon már írtam, hogy nem életszerű a helyzet hogy pl fegyveres hatóság tartson majd szúrópróbaszerű ellenőrzést egy étteremben és félbeszakítsanak étkezés közben....
ráfogom hogy kihűlt közben az levesem amit nagyon zokon tudok ám venni....mert még az állatot is hagyjuk nyugodtan enni....stb. úgyhogy pl nem vagyok hajlandó kifizetni a teljes számlát...stb....csak gondolatmenet persze.... ;] :W

Ez az egész igazoltatás és kártyás megkülömböztetés akkor sem jogszerű....ez szembemegy leírt és elfogadott Uniós alapelvekkel....
A nagy kosárban vagyunk mi is "almák"....ez a tróger fociámánis hiába tesz most ránk "körte cimkét".....alma az alma marad....(jogorvoslatra és panaszra is van lehetőségünk)....ha ez meg nem tetszik a fityisznek, akkor ott kell hagyni az Uniót...és pont.
Néztem pár anyagot erről az Orbán vs Brüsszel + Unio kérdésről.......a pofám leszakad hogy ezt tűrik....mintha töketlen és cselekvésképtelen banda lenne az Unio....viccen kívül mondom.....és hagyják....és hagyják..... :O :O :O

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#93) ncc1701 válasza GEIL (#92) üzenetére


ncc1701
veterán

Uniós alapelvek, hagyjuk. Lefordíthatatlan szójáték (by Bödőcs). Németeknél, osztrákoknál is ugyanez lesz.

Vendéglátós, ilyenek meg nem fog beengedni kártya nélkül senkit, mert nem hülye. Nem fogja kockáztatni a milliós büntetést, plusz azt, h talán 1 évre bezárják.

(#94) GEIL válasza ncc1701 (#93) üzenetére


GEIL
addikt

Ez a röhej hogy ide jutottunk.....akit beenged majd a kártyájával az védett....nem ?
Akkor mitől is félnek ? ;] :U

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#95) rushty válasza GEIL (#94) üzenetére


rushty
senior tag

Pl. A személyzet nem védett. :P

Revolut meghívó pü-ben

(#96) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Na, gyerekek, most hívtak, időpont és hely van :R

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#97) GEIL válasza rushty (#95) üzenetére


GEIL
addikt

:DDD kizárt dolog.... :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#98) E.Kaufmann válasza E.Kaufmann (#96) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Délelőtt beadták, kisebb hasmars délután, amúgy közérzet (még) rendben.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#99) Steve_Brown válasza E.Kaufmann (#98) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Remélem nem lett rosszabb.

(#100) E.Kaufmann válasza Steve_Brown (#99) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

A szomszéd kellemetlenebb, pláne, hogy valaki spicliskedett neki a gyerekkel kapcsolatban és nem nekünk szólt, hogy nem kéne, hanem már nyomott is fel minket :W

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.