Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Nekem mITX házban Thermalright AXP100-am van, és 72 fok fölé nem megy szintetikus terhelésen sem. Fölösleges rá nagy hűtő.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) updog válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


updog
senior tag

Ugyanilyen procin nekem BQ Pure Rock van. Overkill? :DDD Egyébként nem saját kép, de az ügyes szervizesek ugyanígy tették be a hűtőt, úgyhogy ha memóriát szeretnék majd bővíteni, el kell majd 90°-kal elforgatni, mert most pont rálóg a szélső memóriafoglalatra :((( Amit persze (ahogy az első felrakást se) nem szeretnék én csinálni, tehát viszem megint a szervizbe. Ügyes. :o

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#3) nonsen5e válasza updog (#2) üzenetére


nonsen5e
addikt

Lehet a szervízes (gyakran) és én is hülye vagyok (megeshet), de raktam már össze gépet amiben ilyen BQ Pure Rock van. Ezt AMD-s lapra csak így vagy 180 fokkal elforgatva lehet felrakni, vertikálisan nem.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#4) updog válasza nonsen5e (#3) üzenetére


updog
senior tag

:Y

Ez esetben a BQ / AMD / Asus (aki nem hibás emiatt, törlendő :D) mérnökeinek gratulálok.

OK, bennem sem merült fel még az sem, hogy ennek utánanézzek előtte, egész addig amíg nem láttam beszerelés után otthon, hogy a hűtő rálóg a memóriafoglalatra :o

Most gyorsan rágugliztam, simán vannak olyan képek ahogy függőlegesen van fent ez a hűtő...

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#5) Cucuska2 válasza updog (#2) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem kábé így néz ki, de még így is kicsit sok helyet foglal a házban. :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#6) nonsen5e válasza updog (#4) üzenetére


nonsen5e
addikt

Attól függ, hogy az adott alaplapra a gyári felfogatókat jobbra-balra vagy fentre-lentre tervezték-e rá.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7) Speed® válasza updog (#4) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ez a BQ spórolása szimplán, van sok más típus, ami forgatható AMDn.

(#8) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

2 dolgot nem értek amúgy jelen írást olvasva:
-ez miért nem szimplán egy fórumbejegyzés?
-miért nem küldted vissza a hibás teljesítést?
(a rendelési felületen AM4esnek írták már..?)

(#9) Tikakukac


Tikakukac
titán

Amennyit eszik és ameddig értelmes húzni ezeket bőven jó egy jobb lég kicsi házba is. Ahol a 6600k-nál leizzadtam a vízzel is a 2600 alapjáraton veretett ventisorral meg pumpákkal sem bír 80 fokig elmenni.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#10) Steve_Brown válasza Speed® (#8) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Még csak tegnap jött meg a csomag. Még simán visszaküldhetem.
És azért nem egy fórumbejegyzés, mert nem látom értelmét beírni a Kompakt vizes topikba, hogy:
"Csao a Liquid Freezerhez kajak nem adnak lefogatót. Na mindegy addig hajtom a Rizent gányolva." - vagy valami hasonló. Ez egy teljesen személyes bejegyzés.

(#11) Speed® válasza Steve_Brown (#10) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Azt viszont elfelejted, hogy ott többen látnák, akik mondjuk épp adott típust/adott boltban vennék, hogy vigyázni kell, még mindig vannak régi szettek készleten és külön jelezni kell a boltnak, hogy új/AM4 readyt küldjenek, ha már annak hirdetik. Utóbbi mondjuk megérne egy misét, éppen ezért nem értem, miért nem a bolttal intézed a dolgot, ha már elszúrták.

(#12) Kampó


Kampó
senior tag

Az "x" esekhez nem jár cooler? Mármint az 1600x hez? Mert nekem 1500x van és jart hozzá... A wraith stealth rézmagos.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#13) Steve_Brown válasza Kampó (#12) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Hát a táblázatot megnézve... Csak az 1600X,1700X és 1800X nem kapott hűtőt :(
Na hát ez van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.