Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Balrog


Balrog
tag

Három héttel ezelőttig nekünk is ADSL-net volt. 10/0.5-ös csomag és nem léphettünk át nagyobb csomagba. A vonal szerintük nem bír ennél nagyobb sávszélességet ezért nem is engednek más csomagba lépni. Évek óta ez ment és ígérgették a hálózat fejlesztést, de nem történt semmi. Ebbe viszont én beleuntam...

Szóval váltottunk flottás korlátlan mobil internetre 3882Ft-ért. Papíron 150/50-es csomag, de a valóságban függ, hogy milyen messze vagy az adótoronytól, az mennyire van leterhelve és hogy a házon belül hol helyezed el a routert. Csúcsidőn kívül 80/49-et bír, csúcsidőben (értsd kb. délután 4-től este 10-ig) 15/35-nél rosszabbat nem mértem még. Kell hozzá spéci asztali router amiben van beépített 4G LTE/b20 modem. A Telekomtól lehet venni Huawei B525-öt kb 33e forintért. A mobilnet szolgáltatótól csak egy Telenoros SIM-et kapsz (A telekomos router független ezért működik benne a Telenoros SIM.). Fizetni havonta kell, átutalással. A díjbekérőt e-mailben küldik. Szerintem érdemes lehet neked is elgondolkozni rajta. :K

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.