Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Ez az Inuyasha-ból van?
Amúgy nagyon szép rajz :R

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) Móci


Móci
addikt

Nagyon szép rajz! :R
Ha van még, ne kímélj minket! Én legalábbis szívesen megnéznék még párat!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) szablya


szablya
tag

Csatlakozom Móci barátnénkhoz :) Remélem még sok ilyen van otthon :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) kistigris007


kistigris007
csendes tag

Ezt ma rajzoltam, és nagyon örülök, hogy tetszett. Ha tényleg szeretnétek, még rakhatok fel néhányat... :B

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#5) szablya válasza kistigris007 (#4) üzenetére


szablya
tag

Igen, nagyon szeretném. És nem csak nekem tetszik ;)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Kagome, hm. Kago Rosette.

(#7) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Szia kistigris!
Üdv az oldalon! Nem ismerjük még egymást, de majd idővel hátha jobban....;)
Tudok 1-2 háttérinfót... :B Aki az én kis szablyámnak kedves, azt nekem is feltétlen meg kell ismernem! :P
Amúgy szépen rajzolsz, bár a mangákért nem túlságosan vagyok oda.... :))
A 3 közül ez tetszett a legjobban!
Én is rajzzal foglalatoskodom jó pár éve... :K
Rajztagozatos vagyok a sulimban,szóval konyítok valamicskát a témához.;]:D
Ügyes vagy, gratulálok!
:R

[ Szerkesztve ]

(#8) kistigris007 válasza művésznő4 (#7) üzenetére


kistigris007
csendes tag

Én is hallottam már rólad, és titkon nagyon remeltem, hogy megismerhetlek.

A rajzzal kapcsolatban, csak ilyesmit tudok rajzolni :P Nagyon pontosan le tudok utánozni valamit, ha előttem van a kép. Nem vagyok tehetséges a rajzolásban. Mérnökire készülök, ott ez a "képességem", talán jól jöhet. :B

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#9) szablya


szablya
tag

Elvagytok, mint a befőtt :DD ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) Psychonaut válasza szablya (#9) üzenetére


Psychonaut
addikt

Te meg virulsz itt középen. :P

(#11) kistigris007 válasza szablya (#9) üzenetére


kistigris007
csendes tag

:DD :P

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.