Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nekem tetszik, szerintem simán elvinné venti nélkül is a procimat, mint ahogyan a Mugen 2 is teszi "fanless" :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) Zedz válasza Scholes9 (#1) üzenetére


Zedz
addikt

Ez mekkora hőfokot jelent?

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Jónak tűnik: kompakt, de van benne anyag. UPP! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Scholes9 válasza Zedz (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mivel nem játszom így 35-45 fok között szokott lenni a procim :) Jelenleg épp 35 fokos :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ha ennyiért meg lehetne venni, nem is lenne rossz. De félek, mire itthon boltba kerül, 10 ezer fölött lesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) Locutus


Locutus
veterán

Hát, végülis árban jobb lett mint az U9S, ha másban nem is...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#7) Dilikutya válasza Locutus (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Komolyan egy 20 ezres hűtőhöz hasonlítgatod? Csak nagyjából duplájába kerül...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) Zedz válasza Scholes9 (#4) üzenetére


Zedz
addikt

Az nem rossz. A házban mennyi venti van? Gondolom minimum 1 szívja és 1 tolja a levegőt.

(#9) #72042496


#72042496
törölt tag

Nahát, úgy látom, végre megszületett a Scythe Ninja Mini utódmodellje. Gyere a papihoz... :)

(#6) Locutus: Almát a körtével. Rakd már bele mondjuk egy HTPC házba azt a batár nagy dögöt...

[ Szerkesztve ]

(#10) Locutus válasza #72042496 (#9) üzenetére


Locutus
veterán

Te most miről beszélsz?

Az U9S ugyanilyen magas, és ugyanúgy 9-es venti van rajta. Sőt, akár kettő is.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#11) Dilikutya válasza Locutus (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

Meg nagyjából kétszer annyi anyag van benne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) Locutus válasza Dilikutya (#11) üzenetére


Locutus
veterán

Igen, és? Erről beszéltem én is.
Hogy kategóriájában az U9S sokkal jobb. És drágább is persze, még ha 49 euró nem is a duplája.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13) #72042496 válasza Locutus (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

Elnézést, összekevertem egy másik modellel!

(#14) Dilikutya válasza Locutus (#12) üzenetére


Dilikutya
félisten

28€ vs. 49€. Az U9S-t itthon 20k körül lehet kapni, ennek 10 körül lesz az ára valószínűleg. 10-12 talán. A quiet! 360 grammos, a U9S 600 fölött. Nagyon nem egy kategória a kettő. A Ford Mondeo is jobb, mint a Suzuki Swift.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) Locutus válasza Dilikutya (#14) üzenetére


Locutus
veterán

A Ford Mondeo nem egy kategória a Suzuki Swifttel méretileg. Míg ezek a hűtők viszont igen. De gondolom kár erre rávilágítanom, mert ahogy elnézem csak azért kötözködsz, hogy kötözködhess...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#16) Dilikutya válasza Locutus (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azzal az információval azért gondolom tudsz kezdeni valamit, hogy a U9S tömege bő másfélszer nagyobb, hőelvezető csöve is több van. Az sovány hasonlóság, hogy a fizikai méreteik ugyanolyanok. Nagyon nem egy kategória a két hűtő, még ha a Noctua túlárazott is kicsit. Teljesen értelmetlen egymáshoz hasonlítgatni őket.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) Scholes9 válasza Zedz (#8) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egyetlen egy :) Az első, nagy HAF venti, 20 cm átmérőjű. De az is le van ~300 RPM-re, hangtalanra BIOS-ból szabályozva. Totál néma a gépem, nincs semmi hangja :) Imádom :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) Zedz válasza Scholes9 (#17) üzenetére


Zedz
addikt

Fúúú azt elhiszem. :)
Nemrég pakoltam össze a mostani vasam, nálam is szempont volt a "hangtalanság", de játékok miatt nem árt 1-2 venti. :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Ribi válasza Scholes9 (#17) üzenetére


Ribi
nagyúr

Akkor bizony a 0dB kamu :U

(#20) #72042496 válasza Ribi (#19) üzenetére


#72042496
törölt tag

Kit érdekel a 0 db, az a lényeg, hogy az ember ne hallja, ha megy a gép. Jó, elvileg nem kéne azt írni ilyenkor, hogy "néma", de a gyakorlat meg megint más. :)

Voltam mondjuk a másik oldalon is, mikor nekem magyarzták valamelyik fórumon, hogy a mostani HDD-k márpedig némák. Hát egy nagy lószart némák már elnézést. (Asztali 7200-as HDD-kről volt szó.) :)

[ Szerkesztve ]

(#21) #72042496 válasza #72042496 (#20) üzenetére


#72042496
törölt tag

dB
Ez nem az én napom.

(#22) quiller


quiller
csendes tag

B***szameg, fél órája hoztam el a Shadow Rock LP-met, mert a többi nem fért volna a házamba. De ahogy elnézem, ez pont ideális lett volna, ha előbb látom ... :D
No sebaj.

(#23) Sz.Péter


Sz.Péter
tag

Ez is van ilyen jó 6k-től.0,3 sone=23-24dB 2000rpm-nél,500-nál hangtalan,netto súlyban is nagyobb.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#24) tecsu


tecsu
addikt

Az újabb Intel procikhoz mindenképpen jobb választás, hiszen a másiktól meghajolhat még az alaplap is.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#25) Locutus válasza Sz.Péter (#23) üzenetére


Locutus
veterán

500rpm-nél ugyan melyik venti nem hangtalan? És felesleges. :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#26) Sz.Péter válasza Locutus (#25) üzenetére


Sz.Péter
tag

Minden ventit nem ismerek amik nekem vannak azok valóban 500-nál 10dB alatt mennek,de hogy felesleges lenne?.Nagyon jó hővezető a réz,és alu de azért jót tesz neki az a kis levegő ami hüti a bordát,jó pár fokkal biztos hűvösebb mint nélküle.Gyártanak is 500-as ventit nem gondolnám,hogy feleslegesen.
[link]
Tecsu
Értem,intel lapokhoz jobb ez.Nekem Asus a88x plus lapom van,ennek van egy saválló lemez hátulján ami jobban tartja a lapon, az artic í30, 905gr hűtőmet. Kb másfél éve van fent gond nélkül,és vannak ennél nagyobb hűtök is.Persze nem sokat ráncigálom a házat.És nincs rajta semmilyen meghajlás.

[ Szerkesztve ]

(#27) Scholes9 válasza Ribi (#19) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Miért?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28) Ribi válasza Scholes9 (#27) üzenetére


Ribi
nagyúr

A mozgó alkatrésszel nem rendelkező gépet szokás 0dB-vel jelölni.
Persze erre lehet mondani, hogy úgyis cicereg benne valami ami lehet hangosabb a ventinél, de általában a 0dB ezt jelöli és nem azt, hogy én nem hallom.

(#29) Scholes9 válasza Ribi (#28) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ahh értem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#30) Lacok


Lacok
őstag

Jó paraméterei vannak a hűtőnek és az ára is szimpatikus.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#31) HoaryFox válasza quiller (#22) üzenetére


HoaryFox
őstag

Én meg szerdán rendeltem meg a "nagytesót" :D De nem baj! :))

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#32) DopeBob


DopeBob
addikt

Valaki láttam már esetleg magyar boltban? Ilyet szeretnék venni, de még nem találtam sehol.

MZ/X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.