Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Több, mint bizarr, mondom ezt úgy, hogy biológus (is) vagyok.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Szerintem ízléstelen, pedig anno az első xboxnak is volt az a hírhedt szüléses, temetős reklámja.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) Fecogame


Fecogame
veterán

Szerintem nincs ezzel semmi gond, teljesen rendben van.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) VágniValó


VágniValó
addikt

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) tomazin


tomazin
veterán

(#6) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Hát ez nagyon gusztustalan volt. Amúgy is borzalmasak a reklámok, nem kell még azoknál is rosszabb...

(#7) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Hát ez borzasztó reklám volt, az eddigi legrosszabb reklám, amit a kékektől láttam. :( Mintha felkérték volna Kojimát, hogy csináljon egy abszurd reklámot.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) Shepard


Shepard
tag

A legutóbbi reklámjuknál pozitívan lepődtem meg, mikor valamelyik reklám blokkban ment. Ezt inkább ne adják le túl gyakran...

(#9) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Kissé beteg, de tetszik. :D

Sic Parvis Magna

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

Ennél szinte bármelyik játék ezerszer gusztustalanabb. De említhetném a filmeket, sorozatokat is.
Bár nem értem ennek a videónak a lényegét. Valentin napon is játssz? Vagy mi?

(#11) csako válasza janeszgol (#10) üzenetére


csako
veterán

"Feel more than love this Valentine’s."
De amúgy igen, PS4-et nyomassátok holnap is :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#12) Hopkins95 válasza janeszgol (#10) üzenetére


Hopkins95
addikt

A Walking Deadben a sétáló hullák a történet kontextusába belepasszolnak, ott érthető. De ennek mi a lényege?? :F Csak lóg a levegőben...reklámoknak meg ilyet nem szokás csinálni...

Nocsak mit találtam, lehet ilyen videót kontextussal is csinálni: The Walking Dead Cast Interview | PlayStation Video :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) janeszgol válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem is a csattano hiányzik. Ugyan feletted írtak nekem, de azt kevésnek érzem. Ebben látszatra több van/lenne.

(#14) EnterR válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


EnterR
veterán

Na és ha pontosan így történt? :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#15) Prof


Prof
addikt

Hmm nem tudom ez kinek keszult.
Aki tudja mi az a playstation az mar 7 ev alatt megvette ha kellett neki. Sot azt is tudja jon a PS5 iden.
Nagyika ez alapjan kisunokanak tuti nem vesz ilyet.
Amugy jopofa, akkor latom az ertelmet, ha ez egy kampany elso videoja es majd folytatjak a "tortenetet" a PS5 iranyaban.

(#16) adamssss


adamssss
veterán

Nagyon beteg de nagyon jo.
Mondjuk aki nem birja nezni az emberi test “belso oldalat” annak azert gyomorforgato tud lenni, de az nem en vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#17) MasterDeeJay

Én mondjuk agyat kötöttem volna rá... :D

(#18) .LnB válasza MasterDeeJay (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nem jó. Szíve mindenkinek van, de agya sokaknak nincs. Nem értették volna. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.