Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Szőrös karok... :O

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#2) DEJVID válasza Cthulhu Dawn (#1) üzenetére


DEJVID
őstag

+1

(#3) Wictor


Wictor
senior tag

Lehet, hogy burokban születtem és nőttem is fel egyben, de a nőknek / lányoknak szőrös a karjuk? :D

Bók volt... ;]

Ui: Ezért kell autófókusz mentes Sony Ericsson-t venni élményfotózásra, mert tökéletes pontossággal mossa el a részleteket...

[ Szerkesztve ]

(#4) nem_tom válasza Cthulhu Dawn (#1) üzenetére


nem_tom
őstag

Az egyik az kajakra és lemerném fogadni, hogy női. (a karkötő miatt) Szerk.: Pontosítok, kettő is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) máyköl válasza Cthulhu Dawn (#1) üzenetére


máyköl
veterán

Felülről a harmadik a legdurvább.

(#6) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Valószínűleg mind női. És csak úgy szólok, hogy tiszta képzaj a kép, ami igencsak felerősíti azt, amit kritizáltok. Nem kicsit. Normális minőségű képen más lenne a helyzet.

Amúgy kíváncsi lennék, hogy az itteni "urak" csak itt taplók, neten, így e-penis növelősdiből, meg amúgy is, milyen kúl itt arc nélkül beszólni alapon, vagy élőben is odamennek lányokhoz, hogy "némá, szőrös a karod".

(#7) kismessi


kismessi
újonc

jó téma.
mind a négy női kéz.

(#8) nem_tom válasza Szten Márs (#6) üzenetére


nem_tom
őstag

Nem szóltam be arc nélkül. Adatlapomon ott a nevem, városom. Szal meglehet találni.

(#9) Szten Márs válasza nem_tom (#8) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Mondjuk speciel te nem igazán szóltál be semmit. Mindenesetre nem épp erre gondoltam, amiről beszélsz. Senki nem fogja megnézni a neved, városod, és elmenni megnézni magának, mert vmi nem tetszőt írsz egy fórumon - legalábbis a józan ész keretén belül biztos nem. Arra céloztam, hogy fórumon kicsit bátrabban és gátlástalanabbul nyilvánítanak véleményt az emberek, nem kevésszer igen kevéssé úriemberhez méltón.

(#10) Wictor válasza Szten Márs (#9) üzenetére


Wictor
senior tag

Szeretnék is ezért elnézést kérni kismessi-től, mert én szóltam be a legdurvábban. Aki ismer, az tudja, hogy nem komolyan mondtam, csak szokásom a csipkelődés, csak most kicsit nagyot ütött. Elnézést kérek érte még egyszer, tényleg nem volt komoly. :R

Nincs harag, leányzó? :) A továbbiakban mellőzöm a hasonló hsz-eket.

Egyébként a valóságban nem vagyok ilyen, ez igaz.

[ Szerkesztve ]

(#11) művésznő4 válasza Szten Márs (#9) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Egyetértek veled..:U

Amúgy tök jó, hogy még egyetlen hsz. sem a bejegyzéssel kapcsolatos..:U OFF-oljátok a sok bunkóságot nyugodtan, a topic gazdájának biztosan nagyon jól esik. :(((

(#12) Wictor válasza művésznő4 (#11) üzenetére


Wictor
senior tag

És ezzel együtt a Tiéd is OFF, TOSZikám... :D

Elnézést még egyszer mindenkitől, de főképp a bejegyzés írójától! :R

[ Szerkesztve ]

(#13) Mr.Csizmás válasza Cthulhu Dawn (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem olyan nagy baj, csak bajsza ne legyen ;]

amúgy sunáznám

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Wictor válasza Mr.Csizmás (#13) üzenetére


Wictor
senior tag

-.-'

[ Szerkesztve ]

(#15) kismessi válasza Wictor (#10) üzenetére


kismessi
újonc

Semmi baj.
Azt írtok amit akartok,nem szólok bele.
De azért remélem a kép mellett feltűnt a bejegyzés is.:)

(#16) Wictor válasza kismessi (#15) üzenetére


Wictor
senior tag

Tegnap említettem, hogy olvastam a történetet máshol is (ahol nincs kép mellékelve) és fűztem is hozzá valamit... ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.