Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Frankó! Jonsbo C3 Plus után maradt űrt kitölti, teljesen jó kis letisztult, elegáns ház! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) Gabesz84


Gabesz84
őstag

Ez mitől kisméretű? A mostani házam is kb ekkora és abba ATX alaplap fér...

(#3) DraXoN válasza Gabesz84 (#2) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Ebbe is ATX fér

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4) AxBattler válasza DraXoN (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem, csak mATX, vagy kisebb.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) Piftuka


Piftuka
veterán

A fizikai paramétereit tekintve valóban egy "Midi" ház. Kicsit tényleg furcsa, hogy ATX alaplap nem fér el benne.

Mindazonáltal meglehetősen tetszetős dizájnt kapott. Ebben a Thermaltake mindig jó volt. Van a kínálatukban néhány ehhez hasonlóan stílusos, de letisztult formavilágú, és esztétikus látványt nyújtó számítógépház.

Én mondjuk a felső szellőzés ellenére is jobban "kilyuggattam" volna az előlapot, viszont a zsanéros oldallapért nagy piros pont jár a gyártónak!

"Aquila non captat muscas."

(#6) Predatorr


Predatorr
őstag

A ventik hogyan szívnak be annyi levegőt, amennyit kifújnának? :F Van ekkora ház atx-szel, porszűrővel, jó szellőzéssel, nem.koszfogásra elhelyezett usb-kkel olcsóbban. Ráadásul ez az 1 usb 3 port, ez nagyon rühellős.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#7) burriebonz válasza Gabesz84 (#2) üzenetére


burriebonz
tag

Valószínűleg azért csak mATX hogy felülre is tudjál radiátort rakni, Phanteks Eclipse is hasonló méretű de ott például már nem fér be.

(#8) Gabesz84 válasza burriebonz (#7) üzenetére


Gabesz84
őstag

Ez minden tök jo, hogy gondolnak azokra akik vizezni akarnak, de aki leghutesnel szeretne maradni, annak ezek a radiator helyek feleslegesek, es semmit nem lehet a helyukre rakni.
Pont azon vagyok hogy lecsereljem a jelenlegi hazamat, mert nagy, es nem talalok olyat ami kaphato is, es kissebb is. Tegnap megörültem, mert ratalaltam a silverstone sg10-re, ami ugyan egy porcsapdanak tunik, de legalabb kicsi, faszan beleferne az osszes cuccom, toronyhutostül mindenestül. Szerinted lehet kapni?
A masik az üveg oldallap.... meg RGB.

Vagy ez most csak az en problemam?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.