Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JayZ


JayZ
tag

Nekem valamelyik generációs Lenovo Tab M8 fullhd van ugyanezzel a konfiggal. Alap dolgokra elég, de azért meg-meg tud döccenni. Nem mai darab de jönnek rá tisztességesen security patchek.

Viszont, újságot olvasni (laptapír) a 8 col sajnos kevés, rá kellett jönnöm :D

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Tiszta vicc kategória amit művelnek! P22mi??? Hát ez a legalja!!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) Juhaszatti válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ennél drágább tabletekben, még a 70 ezres kategóriában is ez a P22T megy sajnos.. :(

(#4) gzbotii


gzbotii
veterán

Elég gyengús hardver. Két körrel erősebb processzor + 6GB RAM-al lenne ennek értelme, ha 60.000-be kerül is.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5) stingray


stingray
junior tag

(#6) rdt89


rdt89
addikt

Hátlapi kamera helyett kaphatott volna plusz 1 hangszórót, szerintem több haszna és értelme lett volna, mint ennek a semmire se való hátsó kamerának, főleg egy Tablet esetében...

(#7) Luck Dragon

P22 lapka esetében a T jelzés az milyen módosítást takar ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Atocha válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


Atocha
senior tag

A T betu azt jelenti hogy nagyon "Tuti" cuccot fogsz venni. ;)

Amugy fogalmam sincs. De valoban csak alap dolgokra eleg.

Nekem van egy T618-as unisoc tabletem, de meg az is jobb es gyorsabb mint ez a P22-es formedveny.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#9) Luck Dragon válasza Atocha (#8) üzenetére

Tuti :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) janeszgol válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

A felső 4 magos szekció 300 MHz-el magasabb órajelen üzemel. Továbbá FHD+ felbontást is támogat (bár mivel a GPU nem változott, így a sima P22 is támogatná gondolom).

(#11) Luck Dragon válasza janeszgol (#10) üzenetére

:R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Látezik hasonló tablet, ami telefonként is használható? Wifi és 4G minimum legyen benne természetesen, de mint önálló telefon is tudjon működni, nekem az kéne. Előre is köszi a tippeket.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13) orbit76


orbit76
tag

Rátenni egy HereWeGo-t és jó lesz navinak. Mondjuk másnak nem nagyon, de annak ok. Kijelző felbontásról lehet tudni valamit?

(#14) Luck Dragon válasza orbit76 (#13) üzenetére

1280X800 bár olyan kicsi a fényereje a kijelzőnek , hogy az első kanyar után kidobnád a kamionból .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) Lalikiraly válasza Luck Dragon (#14) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na az baj, ezen átsiklottam. :( akkor nézek majd mást.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#16) Luck Dragon válasza Lalikiraly (#15) üzenetére

Elképzelésem sincs , hogy ebben az ár kategóriában mit tudsz találni . :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) Lalikiraly válasza Luck Dragon (#16) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

hát néztem, és ami használható is lenne abban is csak 1GB RAM van. Így felesleges. másodlagos GPS nek lesz valami majd a teherautóba és kész.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#18) Luck Dragon válasza Lalikiraly (#17) üzenetére

Esetleg valami jobb , de használt tablet .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) erahurka válasza Luck Dragon (#18) üzenetére


erahurka
félisten

Használtan érdemes szerintem venni csak. Újonnan mocskos drága ha rendes kijelzőt akarsz. Persze ha napi munkára kell nyilván megérheti, de arra hogy képregényeket olvassak és sorozatokat nézzek nem fogok 150-et költeni rá. Vettem egy Nexus 9-et, egy rakás szar de a filmeket és a képregényeket viszi és szép a kijelző.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.