Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nagyon, nagyon aranyos! :) Gyönyörűszép ez a kislány! :)

Igazán jó anyuka lesz belőled! :R És ne aggódj, ezek csak kezdeti nehézségek. Akinek nincs kin gyakorolnia, az tényleg nehezebb helyzetben van kicsit. Nekem a 2 kisebb testvéremnek köszönhetően bőven volt szerencsém a koszos pelenkákhoz :DDD, így hála Istennek elég nagy előnnyel indulok majd a jövőre nézve. Bár ez még arrébb van picit...:B

(#2) maláj


maláj
őstag

aranyos történet :)
én még nem pelenkáztam de 1 jó ideig még nem is szeretnék asszem :DDD

(#3) baluka26 válasza maláj (#2) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem ezzel nem vagy egyedül ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4) Csemike


Csemike
csendes tag

Khm, hölgyeket ne öregítsünk, oké? :D Hanna még másfél éves sincs. ;) Tudom, mert én is november elején születtem, és minden év májusában ünnepelem a xy és feledik szülinapom. :DDD
Azért ügyes vagy, hogy bevállaltad tapasztalatlanul a pelenkacserét. Ha gyerekvigyázós vagyok, azért ezt mindig meghagyom a gyermekes kollégáimnak. Úgyse hagynák, hogy én csináljam, mert "majd én megmutatom, háromgyereketpelenkáztamtextilpelenkávalszázhuszatmostamnaponta, és különbenis..." Úgyhogy nekem csak végszükség esetén kell ilyen helyzetben közbeavatkoznom.

Jó hír, hogy ezek szerint a brokkolifőzelékes szembeköpősdivel és az idegesítően zajos műanyag kismotor fáradhatatlan hajtásával még nem lepett meg a kislány. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"15perc alatt sikerült feladnom rá mindent bár a nadrág lemaradt csak a harisnyát engedte.."
Bár rég csináltam ilyesmit, szerintem ma is menne pár perc alatt. Na jó, legyen öt perc, ha huncutkodik a kis aranyos. :)

Bár késői gyerek az öcsém, sose került rá sor, hogy pelenkázzam. Nem volt rá alkalom, meg egyébként is, kell a francnak a kakiszag. Ennek következtében teljesen tájékozatlanul...
Volt egy kollégám, aki a feleségével és fél éves kisfiával albérletben élt. Sápítozott, hogy jó lenne moziba menni, talán még egy étterembe is beülnének, de hát a gyerek miatt nem megy a dolog, nincs kire bízni. Eljátszottam a hős lovagot, és felajánlottam a segítségemet. Hogy ne aggódjon, azt mondtam, hogy Marikámmal vigyázunk a dedóra, holott nem tudtam, hogy menyasszonyom mit szól az ötlethez. Legfeljebb kitalálom, hogy náthás, én meg kibírom azt a pár órát a lurkóval.
Időre mentünk, Marikám nemhogy tiltakozott volna, még örült is a feladatnak. Na, sipirc moziba, aztán irány egy étterem, hess, menjetek már.
Egész jól elvoltunk, aztán ugye nyűgös lett a gyerek, a levegőben pedig megjelentek a kakiszag molekulák. Fogalmam sincs, hogy melyikünk kínlódott jobban. Marikám bontott, én meg lefogtam a kiccsákó kezét, hogy ne nyúljon bele, és ne kenje szét miújságot. A kiccsákó meg elkezdett vernyákolni. Na, itt az én időm, énekeltem neki, de nagyon nem értékelte. Grimaszoltam nagyokat, még jobban bőgött. Az élvezetet totál betetőzte a franc se tudja milyen kajából származó kaki áporodott, poshadt, mégis élénk, szúrós szaga.
Emlékszem, hogy mire gondoltam. Fürge ujjak könyve. Amolyan kézimunka oktató könyv volt. Marikám szorgoskodott, ujjai is fürgék voltak, hiszen gyors- és gépíró végzettséggel rendelkezett. Csak épp a rutin hiányzott.
Sikerült, sikerült!
Én elvittem a dedót babakocsizni, Marikám pedig kiszellőztetett, és kimosta a pelust.
Idővel jött a megváltás a szülők személyében. Szinte kivirultak, hálásan köszönték a segítséget. Elköszöntünk.
Mentünk a villamoshoz, és hanyagul megkérdeztem Marikámat: te, kell nekünk gyerek? Kell!
Kettő lett. :K

Kedves kiskökörcsin!
A kiccsaj tündéri.
Ami pedig az írást illeti, örömet szereztél vele, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) művésznő4 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Látod, kiskökörcsinem! Vakegérke (többek között) a jó példa arra, hogy ha másokkal is megosztod az írásaidat, akkor nem csak magaddal teszel jót, hanem a többieknek is örömet szerzel vele. :K

Így tovább, drága! :R

(#7) Vakegérke válasza művésznő4 (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szóval közel áll hozzád? Legalább könnyű lesz megszeretnem. ;)

Ha már dedó, ajánld be neki ezt az írásomat, kérlek. Biztos tetszeni fog neki.
Nem önreklámnak szántam. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

Sziasztok! Köszönöm a hozzászólásaitokat, sokat segítettek. Csemike észrevételének nagyon örültem, de Vakegér sem unatkoztatott:)
Azóta már korrigáltam a szövegen, de lehet, hogy még lesz pár változtatás....

[ Szerkesztve ]

(#9) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

Látom Művésznő! :)

(#10) Vakegérke válasza kiskökörcsin (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem ne ezen változtatgass, hanem írj újabb történeteket. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.