Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Szép telefon az biztos, de engem nem fenyeget az a veszély, hogy ilyet vegyek. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Mr.Csizmás válasza EczkE (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1

de egyszer megsimogatnék egy ilyet, már csak a luxusérzés miatt :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hát nekem tulajdonképpen álmom volt ez a teló. aztán úgy alakult hogy keresgettem de semmi és egyszer csak 2 hét múlva az egyik eladó hivott hogy érdekel-e még. Ráadásul oda valósi volt ahova én igy messzire se kellet mennem érte, csak azért mentem el megnézni.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4) zoo8800


zoo8800
veterán

Ezek a szinte tökéletes kópiák miatt alig mernék használt mobilt venni.

rip and tear, until it is done

(#5) Wictor


Wictor
senior tag

Nekem volt már klón Carbon Arte-om és pár észrevételt írnék én is:

- a ház elülső és hátlapi részén, ahol a gyári 8800-án karbon betét van, ott a klónon csak egy műanyag lap alá van berakva egy karbon mintázatú nyomtatott lap, ami ráadásul elég illúziórombolóan ferdén is van benne

- minden Arte HAMIS, ami bővíthető memóriakártyával, márpedig az összes klón bővíthető, az eredeti Arte-ok viszont nem (ez kimaradt a cikkből)

- az almenükbe belépve a halandó, "műszaki zseni", aki eddig a sima menüikonok alapján azt gondolta, hogy ez bizony egy eredeti példány, az rá tud jönni, hogy az egy vacak másolat, egy MTK-s hulladék (már alapból a betűtípus alapján rá lehet jönni - ha magyar nyelvre van állítva a telefon, akkor lentebb, vagy fentebb vannak csúszva a szöveg többi részéhez képest az ékezetes betűk)

- a kameráról külsőre is ki lehet szúrni, hogy nem autófókuszos

- ha karcos a kijelzője, akkor az klón lesz (mivel az eredeti karcálló)

- a klón telók középső gombja nemhogy ZAFÍR köves, hanem egyenesen műanyag, az csak zafírhoz HASONLÓ kinézetű... :DDD

- van Made in Finland-os eredeti Arte is, a klónból pedig (szinte) mind Finland-os

- kopogtasd meg az akksifedelet, mielőtt leveszed a telefonról, ha acélosan "cseng", akkor gyári, ha kopog, akkor klón.

Kb. ennyi lenne az észrevételem. :R

[ Szerkesztve ]

(#6) Wictor válasza Wictor (#5) üzenetére


Wictor
senior tag

Utolsó észrevételből lemaradt: körömmel kopogtasd meg a hátlapot!

(#7) Kiskokó válasza Wictor (#5) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen az eredeti nem bővíthető. de általában aki Klón-t árul az se tudja hogy bővíthető mivel a klónok 80%ában a memóriakártya és ugye maga a Slot van leragasztva a nokiás cimkével (ez a jobbik klón van amin még ez sincs és látszik a kártya)

a zafir persze hogy nem az csak formára.
a kamera minősége is alapvető bukta

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.