Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) pechman8 válasza Szirtimorc (#27) üzenetére


pechman8
aktív tag

Köszönöm, hogy elolvastad.
Csőfoglata: Biztosan a legjobb megoldás a forrasztott csőláb lenne, de szerintem mindennek kell legyen határa. Miniatűr csöveknél, 6N16P vagy Nuvisztornál megszokott dolog. De ebben az esetben csőcsere nagy macera lenne. Azt viszont próbáltam, hogy a csövek lábait kipolíroztam. Nem vettem észre különbséget hangban.

Vezetékezés: Nagytisztaságú, oxigén mentes, ezüstözött réz. Általában BELDEN márkájú. Teflon szigetelésű. A forraszanyag hasonlóképp különleges CU és AG tartalmú, de ez nálam alap.Nem tekintem nagy dolognak. Szerintem mindenki legalább ezt használja.

LZ 7-et soha nem hallottam. A kapcsolását áttekintve alázattal, de Én elvetem... Ez persze semmit nem jelent mert én senki vagyok. Hogyan is fogalmazzak... Én más utat járok. Nincs erősítő, nincs hangfal, nincs semmi, csak Sophie Zelmani itt áll és énekel....Ezt keresem! Ne tolakodjon semmi elé üvőltve 100W-al, hogy ÉN VAGYOK AZ ERŐSÍTŐ! Nem! Nem! Bújjon el, mintha nem is lenne!
Én ebben hiszek. Ez a kapcsolás nem ebben a szellemben született. Persze szerintem.

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.