Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Kisebb, mi? Az egész cég tavaly a Telenortól jött át a Vodához - nem tudjuk egymást hívni és minket sem lehet. Ami furcsa, hogy az adatkapcsolat jó - a net működik a telókon és az SMS is megy.... "Csak" telefonálni nem lehet. Király.

(#2) Straw válasza atike (#1) üzenetére


Straw
senior tag

Mi is pont ugyanígy vagyunk...

42

(#3) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Még mindig szar.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#4) Fotonhámozó


Fotonhámozó
senior tag

Az a kis hiba csak annyi, hogy sem az SMS küldés/fogadás nem működik, sem a hívás nem megy. Délelőtt Voda hálózatból Telenor hálózatba küldött SMS ~ 4 órás késéssel érkezett meg, míg visszafelé se híre, se nyoma az elküldött üzenetnek.

A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

(#5) dajkopali


dajkopali
addikt

Állítólag elhárították a hibát, újra frissítettem a hírt.

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#6) Drótszamár válasza dajkopali (#5) üzenetére


Drótszamár
őstag

Igen, már működik :)

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#7) btprg válasza atike (#1) üzenetére


btprg
senior tag

Az egész voda egy szar, miért mentetek át? Nemrég alkalmam volt használni egy vodás kártyát, a T-nél 10+ éve nem hallott "a hálózat foglalt" hiba nem egyszer fordult elő... Meg a vodásokat most is alig lehet értelmesen hívni, mindenhol szakadoznak, ahol a többi még vígan megy.

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#8) Lauda válasza btprg (#7) üzenetére


Lauda
félisten

15 éve vagyok előfizetéses és nem volt gondom a szolgáltatásukkal.

Gondolom ha a t-nek a kábelét vágják át, akkor az adatpöttyök átugrálnak a szakadt részen és probléma nélkül mennek a hívások.

[ Szerkesztve ]

(#9) atike válasza btprg (#7) üzenetére


atike
nagyúr

Miért...? Konkrétan a cég harmadannyit fizet... :) Ilyen egyszerű. Az, hogy elérési gondok vannak az nem szempont... :DDD

(#10) atike


atike
nagyúr

Ma reggel is van valami... Most nem az összes telefonunkat érinti de hasonló, mint ami a cikkben volt.... Hát izé.... :U

(#11) zzola


zzola
félisten

Én nem tapasztaltam hibát. lehet nem volt mindenki érintett?

(#12) Lacass


Lacass
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Másnak sincs szolgáltatás 4G hálózaton vagy csak nekem nem jó tegnap óta? Mobil telefonom csak a 3G-re tud csatlakozni,mert a 4G- azt írja,hogy nem érhető el a szolgáltatás!

...: Lacass

(#13) Lacok


Lacok
őstag

Nálam sem volt fennakadás.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.