Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Akkor nem mozizunk. Ennyi.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) bolondember válasza z0d1AK (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

TE lehet nem mozizol. :P

Mi továbbra is. Idióta szinemasziti - és csodálkoznak, h (maradjunk nekem közeli példánál) kong az olléban a mozi az ürességtől. :(
Míg keddenként meg kijönni alig lehet a palaszokból, annyian vannak.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) Valentino K. válasza bolondember (#2) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Még jó, hogy marhasok helyen nincsen palace cinema...
A miskolciak is jól beszopták :(

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#4) z0d1AK válasza bolondember (#2) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez van, eddig sem erőltettem. 2x voltunk féláron. Majd megnézzük otthon.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#5) Z0C! válasza Valentino K. (#3) üzenetére


Z0C!
őstag

thx néma city :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#6) Rolly


Rolly
veterán

Majdnem minden héten elmentünk barátnőmmel a cinemaba mozizni ... s vettünk kaját így a félárú jeggyel kettőnknek 2000-2500 volt egy mozi, mostmár nem fogok menni ... ha ez a cinemanak megéri :) akkor evvan

(#7) bolondember válasza z0d1AK (#4) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mi majdnem minden héten.

Idióta szinemasziti. :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

palaszba kell járni, kész, a cinemasziti meg elesik egy vagon pénztől és íyg jártak, ha nekik ez jó akkor ennyi..
Amúgy személy szerint, én csak palaszba járok, szinemaszitik nekem nem esnek útba, és eddig nem is volt velük gond(pl westend, duna plaza stb., de pl corvinba is szívesen járok)

[ Szerkesztve ]

(#9) odium


odium
aktív tag

A Vodafone ne a kedvezményekkel foglalkozzon, hanem végre vegye fel a versenyt készülékárakban a T-vel és akkor sokkal több előfizetőt szerezne. Nincs náluk marketinges? :F

(#10) bolondember válasza odium (#9) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, azért egy paraszthajszálnyival még mindig jobb a V...

de ha igénybe veszed a kedvezményeket, az azért nem kevés pénz tud lenni - én izomból legalább 10k-t "nyertem" rajtuk csak a mozijegyekkel.. Na meg burikirályban is párszáz HUF...

Amúgy az árak itthon meg... Maradjunk annyiban, h eléggé kartellszagú, de nekünk Mo.-n ez jár és ennyi jut.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11) mukibuci válasza z0d1AK (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Újra kiürült a Debrecen pláza, ha ez így jó...

odium: neked meg köszönjük az első szakmai hozzászólásod ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12) Z0C! válasza odium (#9) üzenetére


Z0C!
őstag

ezt marhára szeretem mikor olyat fikáz az ember amit nem is tud, vagy nem tudja mi van / mi történt a háttérben.
Miböl gondolod hogy a Vodafone döntött így? A CC nem teheti meg hogy eláll a szerződéstől? -.-

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13) Inarus válasza mukibuci (#11) üzenetére


Inarus
addikt

Na ja, marad a Fórumos burger.

(#14) mukibuci válasza Inarus (#13) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Azt nem szeretem :N Nem jön be búrger king :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15) odium


odium
aktív tag

bolondember: akkor pl. a SE x10i-ért miért kell 111.990 pénzt fizetnem náluk, míg a T-nél csak 99990-et? Pláne, hogy 7,9 :DDD éve előfizetőjük vagyok (ha ez számít egyáltalán….ehhh)

mukibuci: Kösz. Kicsit Sheldon-os beütésem van: nem mindig ismerem fel a szarkazmust. Ez most az volt? ;]

Z0C!: Ez fikázásnak minősült? Én kérek elnézést… Olvastad mit írtam? Miből gondolod, hogy én azt gondolom, hogy a V döntött így? Nem mondtam ilyet…

(#16) fi:zi'k válasza odium (#15) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

There, there...

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#17) Bog válasza odium (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tudod, az úgy van, hogy jön az újonc reg, egyből betalál egy Vodafone fórumtopicba, sehol máshol nem kommentel, és a nevezett topicban sem a témához szól hozzá (bár a fórumnak alapból ez lenne a lényege, se sebaj), hanem csak beleböfög a világba egy szerinte nagyon fontos igazságot, amire tényleg mindenki baromira várt, és itt ültünk teljes izgalomban, hogy mikor történik meg. Szóval: köszönjük és gratulálunk, de most már ne offoljál szerintem, mert léteznek alapelvek, illetve szankciók.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) pampika válasza bolondember (#2) üzenetére


pampika
őstag

ez így van, rengetegen használták, főleg nyáron (gyak. kedden konstans teltház).
én igazából azért nem értem, mivel a cc 1 emberrel is elindítja a vetítést. igaz, hogy a kedvezményes jegyen a cc is bukott bevételt, de még mindig jobban jár, ha van x emberből valamennyi bevétele kompenzálni a vetítés költségeit, mintha 1 ember jegye áll szemben ugyanezen költségekkel. valamint a több ember potenciálisan többet költ a büfében is...

(#19) odium


odium
aktív tag

fi:zi'k: ....was really all I had

Bog: Tudod, az újonc miután regel, mindenképp először szól hozzá valamihez, függetlenül attól, hogy melyik topikban teszi azt. Igazad van, nem a témához szóltam hozzá, ezért elnézést kérek (azért az off-ot bejelöltem). A böfögést, mint olyat, meghagyom neked, látom jól megy. Nem mondtam, hogy hú de fontos, azt sem, hogy az az igazság amit mondtam. Ezt te gondoltad, hogy én így gondolom. Jött az újonc, jól megmondtad a frankót(ráadásul királyi többesben, nyilván itt mindenkinek megegyezik a véleménye a tiéddel). Szerintem meg teljesen felesleges ilyen stílusban rendre utasítani, az emberek (én is) szeretik ha egyenragú félként kezelik őket, kommunikálnak velük....

peace

(#20) Studi22 válasza odium (#15) üzenetére


Studi22
aktív tag

Azt azért elmondod nekem hogy milyen tarifacsomagod van?Illetve ha ennyire közeledsz a bűvös szerződés lejárathoz miért nem bontasz szerződést szó nélkül és örömtánccal libbensz a T-hez a hőn áhított készülékedért??? :F

A témához: tudom hogy ez egy "ajándék" meg minden, de azért mi a helyzet a fenn maradó 5-6 millióval aki eddig se tudta igénybe venni hmmm???

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#21) pampika válasza Studi22 (#20) üzenetére


pampika
őstag

az ilyen akciók lényege, hogy egy réteget fogjon meg. majd lesz másik akció, másik rétegnek.

(#22) Studi22 válasza pampika (#21) üzenetére


Studi22
aktív tag

Értem én csak ezt a réteget miért mindig csak Bp.-nek hívják, jó most a mozi miatt kb 6-8 nagy megyei jogú város is beleesett.Nálam a rétegződés korosztályokat jelentene nem területi egységeket,de ebbe a vitába fölösleges belefolyni hogy van Bp és van Mo. :U

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#23) pampika válasza Studi22 (#22) üzenetére


pampika
őstag

pont a mozi az, ahol nem a korosztályok számítanak. én a szegedi moziban dolgozom, jöttek akcióval a 10 évestől kezdve a 70 évesig mindenféle emberek. és nem csak szegedről, de a környező 50-100km-ről is hajlandóak eljönni (akciótól függetlenül is, határon túlról is).

(#24) Studi22 válasza pampika (#23) üzenetére


Studi22
aktív tag

Ez legyen azok problémája aki 50-100km hajlandó rááldozni erre akkor helyi moziba jobban jövök ki mint utazni ezért... :Y

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#25) pampika válasza Studi22 (#24) üzenetére


pampika
őstag

csak nem mindenhol van helyi mozi...

(#26) odium válasza Studi22 (#20) üzenetére


odium
aktív tag

Elmondom neked. Egy szakszervezet flottájában vagyok benne,így az aktuális készülékárat mindig akkor tudom meg, amikor bemegyek az Ügyfélszolgálatra és megkérdezem (nincs feltüntetve sehol). Ezzel megválaszoltam az "örömtánccal libbenés" kérdését is; szeretném továbbra is ingyen hívni a kollégáimat....
Hol mondtam olyat, hogy a szóban forgó készülék számomra hőn áhított? Veszem észre, néhányan vannak, akik még a gondolataimat is ismerik. Látnoki képességeiteket miért nem az Ezo Tv-ben kamatoztatjátok? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.