Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bdlackoo


bdlackoo
tag

ugy nez ki mint az a vilagitos zizzegos szunyogirto ize :)

dinosaurs are jesus ponies

(#2) #97716736 válasza bdlackoo (#1) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nekem is ez jutott eszembe :DDD

(#3) E770 válasza bdlackoo (#1) üzenetére


E770
senior tag

megfelelő zenével még hatékonyabb is lehet annál

(#4) Tigerclaw válasza bdlackoo (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Egy az egyben. Otthon a kertben még csak csak elfér, de ki az aki ezt elviszi magával bárhova is. Nehéz is, de főleg túl nagy.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) erdoke


erdoke
titán

16 vagy 18 ezerért vettem karácsonyra, szerintem annyit simán megért. Tűrhető hangja van, főleg ha beltérben fal mellé állítja az ember. Nálunk a lányok aerobikot gyakorolnak vele itthon, de gondolkodtam már rajta, hogy esetleg strandra is kivisszük.

A legjobb aláírás a héten

(#6) ollie válasza erdoke (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

de gondolkodtam már rajta, hogy esetleg strandra is kivisszük.

Jajj, őrületbe akarjátok kergetni az embereket? :DDD

***

(#7) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Ez tényleg úgy hiányzott mint egy falat kenyér.

[ Szerkesztve ]

(#8) BoC1ka válasza ollie (#6) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Jól jön az mikor haverokkal lementek inni a partra stb..nyilván a strandon mikör körbe vagy véve 70 emberrel csak nem raksz be zenét és bömbölteted :D

Viszont ennyiért biztos nem vennénk.

Pl Siófokra lementünk pár nap - apartmanba voltunk, előtte hesszeltünk és nem a nyamvadt ipad miniről halgattuk a zenét ivás közben,,,

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#9) Ellia


Ellia
addikt

Ha nincs hely a strandon ilyennel kell csinálni, berakni valami jó kis death vagy öldmeganyád metált aztán helyből lesz. ;]

Amúgy sok értelmét nem látom, kb. annyira fogom szeretni (már ha szembejön egy ilyen) mint a buszon/vonaton...stb telefonról zenét üvöltető egyéneket.

(#10) Juliuska válasza Ellia (#9) üzenetére


Juliuska
senior tag

jah, ha már az a két darab egywattos hangszóró nem tudja "megütni" a környéken strandolókat a csekély zajongásával... ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#11) Thauxeeb válasza bdlackoo (#1) üzenetére


Thauxeeb
tag

Engem a prímagáz palackra emlékeztet messziről. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) erdoke válasza Ellia (#9) üzenetére


erdoke
titán

Ez kisebb (akár belső) terekre jó, ahová csak ritkán/alkalmanként viszel zenét, vagy más hangot. Teraszra, hétvégi házba, kertbe, sport helyiségbe, stb.

A legjobb aláírás a héten

(#13) Dexar007


Dexar007
veterán

Remelem ezzel fognak nalunk maszkalni az eszak-finnek terjeszteni a gypsy iget.

Give me your cum,bull!

(#14) wolfman válasza BoC1ka (#8) üzenetére


wolfman
veterán

A kis tiniknek a csóróhifijűknél (mobilról bömböl a cicergés) sokkal jobb lehet.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Én inkább az ebből jövő zenét hallgatnám reggelenként és nem a szomszéd damilos fűkaszájának a hangját! :DDD

(#16) sys25


sys25
aktív tag

Hát ennyi pénzt ez nem ér meg az fix!30rugó alatt ott a Jbl Flip 2 ami üzemidőben lehet hogy gyengébb,de kompaktabb,nagyobb teljesítményű és jól szól,vagy 30rugó fölött kicsivel ott a Jbl Charge ami viszont 12órát megy és 2x5W teljesítményű,nem mellesleg tölteni is tudja a telót/táblát a 6000mAh akkujáról.
Az Audiovox kb egy 12-13e ftos Maxell kékfogas szintjét üti meg,csak az Audiovox ormótlan és a méretéhez képest pics@füst a teljesítménye.

(#17) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Ez már akkora mint egy régi rádiós magnó,azok között volt sok elfogadható hangminőségű,sokkal nagyobb hangerővel...minimális mókolással rá lehet kötni egy jack-el bármit....30000ft-WTF?
Nálam ez más pénzlehúzós visszafejlődés... :W

Wasabi...

(#18) sys25 válasza Kronos3000 (#17) üzenetére


sys25
aktív tag

Itthon van egy régebbi Philips "ghetto blaster",igaz kicsit nagyobb,de arra még mókolás nélkül is rá lehet kötni bármit és még fm rádió is van benne!Ja és igen nagyot szól,csak győzze az ember góliát elemmel! :DD

(#19) jegenye77


jegenye77
addikt

Úgy szeretnék egy ilyet.................................. kikúrni az ablakon ;]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#20) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Remélem európa szerte minél hamarabb be lesz tiltva minden hordozható zajkeltő eszköz, minél hamarabb.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#21) erdoke válasza sys25 (#16) üzenetére


erdoke
titán

Nem szól ez annyira rosszul, különösen a padlóra téve a fal mellett. Decemberben 20-ért akciózták az Edigitalban, kártyás kedvezménnyel 18-ért ki lehetett hozni. Annyiból nem tudnék hasonlót se mondani. A nagyobb ráírt teljesítmény nem igazán alkalmas következtetés levonására.
A mérete sem nagy, és ahhoz képest könnyű.

A legjobb aláírás a héten

(#22) sys25 válasza Blindmouse (#20) üzenetére


sys25
aktív tag

Nem a termék a probléma,hanem a sok agyatlan,mást leszaró ember gondolkodása!Attól hogy sok hülye van aki másokkal nem törődve bömbölteti a hangszóróját,még vannak akiknek áldás egy hordozható kütyü!Én pl munkahelyen,otthon a műhelyben és sátrazáskor vagy egy grillezésnél hallgatom.
Ezekre a helyekre meg áldás egy hordozható hangszóró!

(#23) elefant válasza sys25 (#22) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

egyetértek.

(#24) cellpeti


cellpeti
veterán

nagyon örülhetnek mások a strandon mikor ilyenből valaki nyomatja a saját zenéjét :W

strand egy más hely, ott strandzsivaj kell és nem zene...szerintem

Tigris, tigris, csóvafény...

(#25) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Nekem erről meg egy mobil (radiátoros) fűtő jutott eszembe :B

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#26) Geller72


Geller72
veterán

Alig várom, hogy tőlem másfél méterre koppon szóljon a "bódiguszti". Komolyan. De jó az a fogantyú, mert amikor tolod le a torkán a tulajnak, van mibe kapaszkodni és nem lesz nyálas az egész felkarod... :U

(#27) Hintalow


Hintalow
senior tag

Most tényleg azt hiszi mindenki, hogy a tukkók, akik sok ember között bömböltetnék a zenét, egyáltalán tudnak ilyeneknek a létezésről, vennének ilyet?
Amúgy nem rossz, most megyünk majd le balatonra, egy kis házba, meg októberben Szilvásváradra, szintén bérelt házba, ilyen helyekre jól jön, csak éppen nem ennyiért :(

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28) Blindmouse válasza sys25 (#22) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Az lehet, de nem lehet IQ (igazából EQ) teszthez kötni egy ilyen termék megvásárlását.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#29) elistvan


elistvan
senior tag

Mi ez hordozható hősugárzó? A designra igazán rágyúrhattak volna még.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#30) Geller72 válasza Hintalow (#27) üzenetére


Geller72
veterán

Tényleg. :K

(#31) sys25 válasza Blindmouse (#28) üzenetére


sys25
aktív tag

Az autókat se tiltják be a száguldozók vagy a hétvégi sofőrök miatt! :)
Mindig voltak/vannak/lesznek olyan idióták akik nem tudják hogy hogyan kell vagy illik használni 1-1 termèket,emiatt kár lenne büntetni azokat akik viszont igen.Engem is idegesítenek a zsebhifi huszárok amikor ráerőszakolják másokra a zenéjüket,de inkább valamiféle szabályozás kéne olyan helyeken ahol sok a zavarható ember."Attól,hogy a kacsa nem tud úszni,nem a víz a hülye." :)

(#32) KapusiJ


KapusiJ
tag

Zsiiir!

(#33) ALBY válasza sys25 (#31) üzenetére


ALBY
senior tag

Rá kell csak ébreszteni egy lesajnáló, szörnyűlködő nézéssel a sok gyökeret aki telefonjából hallgatja Flúrtomi feat Pitbull-t a buszon, hogy milyen gáz amit csinálnak.

Amúgy ez a szúnyogrisztóba csomagolt hangszóró nem is rossz cucc a ara amire kigondolták, perig rühellem az ilyeneket.
Mondjuk stranfdon ha más is van ott, és szokott, akkor nem eröltetném.
Ha meg nincs más, az általában olyan helyzet hogy egy hosszabbító is odahúzható ha muszáj.
Csak hogy alternatívát is említsünk,
nyaralni elvinni, vagy kerbe kivinni, stb inkább vinnék (és viszek) magammal egy T-amp-ot és egy igazi kishangfalat (amit mondjuk a házimozi hátsóként használok, vagy lehet vaterá guberálni olcsóbban pár ezerért múzikcenter maradék hangfalakat) így nincs nagy overhead költség sem,egy alakalmi igény miatt ha olyat használok ami amúgy is van .
Sőt a T-amp pici erősítőt akár aksikról is lehet küldeni megfelelő csatlaKozsóval ha muszáj.
Ja, hogy ez nem olyan trendi, compact, és nem megy az ájPhonehoz...
nem baj mert sokkal jobban szólhat, tán még olcsóbb is.
Ha bedobom az egészet a nagyi fonott kosarába még mobil is :DDD

Az Acoustic Research logó ezen a cuccon elég bíztató, biztos nem gagyi. :R

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#34) Lomha 8V válasza Ellia (#9) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Rózsaszín Pitbullt akartál mondani, legalábbis Magyarországon az a garantált tömegpusztító. :DDD

(#35) Hintalow válasza ALBY (#33) üzenetére


Hintalow
senior tag

Háát, ha megyün kvalahová hosszú hétvégézni, a fene sem szenvedne kábelekkel meg hangfalakkal plusszban, ráadásul ilyen házimozihangfalas sufnituningnál negyed órán belül beleakadna a kábelekbe valamelyik illuminált haver, aztán pá-pá technika :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#36) M@cika


M@cika
őstag

Maradok a Coca-Colás dobozomnál. Rádió alap és a 32 gigás micro SD-n bármi elfér, ami hang kell. Az időt is bírja, de egy 10k-s powerbank "hetekre" megoldja a szuflaellátást. :-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#37) sys25 válasza ALBY (#33) üzenetére


sys25
aktív tag

Tapasztalataim szerint sokszor sajnos egy lesajnáló nézés,sőt a szó se nagyon használ a zenét üvöltető fiatal egysejtüeknek!Ahhoz hogy felfogják és belássák azt hogy a szar zenéjük másokat valószínűleg zavar,agy is kell!Az meg egyre kevesebb van ahogy én látom!
Ráadásul ha C-típusú állampolgárra szólsz rá,akkor még arra is van esélyed hogy visszaáll!Jobb esetben csak verbálisan!Sajnos tapasztaltam... :((

(#38) Zigi válasza ALBY (#33) üzenetére


Zigi
senior tag

Mi egy számítógéphez vett 2.1-et használunk ilyen célra. Tökéletes. Ahol nincs 220 ott meg a második sör után valaki úgy is rákezd egy nótára:D

(#39) ronroli


ronroli
tag

Igazi kultúrtermék. Emlékszem, amikor nyaraláson minden reggel albán zenére keltem, mert ők azt úgy és akkor szerették hallgatni. Balatonon napozás közben is imádom mások zenéjét hallgatni.

Tessék inkább vízálló fülbedugós terméket reklámozni, nem ezt a suttyó cuccot (bár inkább a felhasználási módja az, máshol lehet létjogosultsága).

(#40) sys25 válasza ronroli (#39) üzenetére


sys25
aktív tag

Az albán zene sem rossz,de az a tuti amikor az agyig bedugott fülesem ellenére hallom a munkásjáratomon a sofőr és 1-2 utas által kedvelt nagy hangerőn üvöltő cigányzenét... :D
2 órányi tömör gyönyör minden nap... :D

(#41) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A harmadik képen úgy néz ki, mint egy piszoár. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#42) mad1


mad1
veterán

Arra kivancsi lennek hogy jobban szol e a SRS-X1 tol...Mellyuket hasonlitanam ossze elsosorban.
es hordozhato multimedia hangszorok kozul melyik ami a legjobban ajanlott amugy?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#43) duke


duke
aktív tag

Engem az aluminium etelhordokra emlekeztet, amiben a nyugdijasok viszik a kajat.
Ahogy nezem legalabb harom fogasos. :P

Amugy nem tamogatom az ilyen utcai ricsajozas, mert az emberek bunkok.

(#44) erdoke válasza duke (#43) üzenetére


erdoke
titán

Felejtsétek már el, hogy ez utcára való. Bő fél éve megvan, de eszünkbe se jutott, hogy kivigyük az utcára. Strandon gondolkodtam, de nyilván nem egy hétvégi, tömött fürdő esetén.

A legjobb aláírás a héten

(#45) sys25 válasza erdoke (#44) üzenetére


sys25
aktív tag

Szerintem mi itt a fórumon tudjuk hogy nem utcára való,pont azokról az emberekről beszéltünk akik viszont nem tudják,vagy csak lesz@rják.

(#46) dani88


dani88
tag

Szabad strandokon is elég idegesítő lenne már. Főleg, hogy sok helyen alapból nyomatják a "zenét" :D Esetleg egy privát kis vízparti vagy sátorozós bulira tudnám elképzelni, de ahhoz meg ott a kocsi felnyitott csomagtartóval :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.