Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Itthon nem lesz sikere szerintem, főleg ha hosszabb távon sem lesz magyarítás. (és amíg a torrentezésért nem zárnak dutyiba. :DD)

B.Cs.

(#2) dh66e


dh66e
veterán

Nyelvtanuláshoz illetve meglévő angol tudáshoz ez egy nagyon jó lehetőség,
A magyar nyelvű elérés nem tudom mennyire preferált a netflix részéről.
Amíg nem lesz legalább magyar felirat a filmekhez ki sem próbálom.

[ Szerkesztve ]

(#3) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Magyar nyelvű felirat elég lenne, ha lenne..

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4) qqzs válasza leslieke (#3) üzenetére


qqzs
őstag

lehetseges http://subflicks.com/
engem az zavar hog ynem lehet szurni keresni rendezni a filmeket

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#5) infectedmann


infectedmann
őstag

Engem a magyar nyelv hiánya annyira nem zavar, inkább a kínálat. Remélem megteszik a kellő lépéseket és tárgyalásokat, hogy minden régióban ugyan az a tartalom legyen elérhető.

(#6) -szp- válasza qqzs (#4) üzenetére


-szp-
aktív tag

Miért nem lehet?

[ Szerkesztve ]

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#7) leslieke válasza qqzs (#4) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R

Ez így máris érdekesebbé teszi a szolgáltatást.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8) Ptech


Ptech
őstag

A kínálattal mi a gond? Nem minden elérhető ami pl az USA-ban?

(#9) PhilBrick válasza Ptech (#8) üzenetére


PhilBrick
őstag

Sajnos közelsem.
Az online streaming jogok is országonként megvásárolhatók. Tehát vagy megvette már valamelyik helyi, vagy túl sokat kér a forgalmazó.

(#10) anulu


anulu
félisten

nekem az egyik fő bajom, hogy ahol van angol felirat, ott sok esetben is csak halláskárosultaknak való. felirat fileokkal nem tudok trükközni XO-n.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) consono válasza Ptech (#8) üzenetére


consono
nagyúr

Ez így elég enyhe :) Gyakorlatilag alig valami elérhető, még a Netflix saját sorozatai közül is, gondolom a TV-k megvették a jogokat... De amúgy is vannak fura dolgok, pl. a Mythbusterből csak az első 3 évad van fent. Én még várok az előfizetéssel.

"In God we trust. All others must bring data"

(#12) Ptech válasza PhilBrick (#9) üzenetére


Ptech
őstag

Gondoltam hogy valami ilyesmi van a dologban. Akkor még várok az előfizetéssel.
Pedig szívesen fizetnék havi 10 EUR-t egy tényleg jó és kényelmes szolgáltatásért ami kiváltja a virágboltot.

(#13) qqzs válasza -szp- (#6) üzenetére


qqzs
őstag

en a keresesi talalatoknal hianyolom ezt

egyebkent ukbol nezve 19 kategoria van hubol meg 11 van olyan kategoria amiben ukbol 100 film hubol 4 film lathato gondolom usabol megtobb elerheto. lehet hogy lesz itt egy alagutmaci elofizetes is :) 4.16usd meg belefer a netflix melle ha 10x annyi a kinalat bar ugy nem tudom tudja e a sebbeseget tartani ehhez nem ertek

viszont jo lenne a routerbe megoldani ezt hogy majd a tevem is onnan nezze a netflixet ahonnan a szgep

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#14) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Ehhez milyen net kell? Pl a hd sugárzáshoz. Gondolom 4.2mbit nem játszik.

(#15) synar


synar
őstag

A KODI-ban legalább is OpenElec alatt nem működik a Netlflix, mert ha jól értem kell hozzá egy androidos Chrome böngésző, amit meghív kívülről az addon. Valaki tud erre más megoldást?

(#16) buvartacsko válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


buvartacsko
addikt

A Spotifyra is ezt mondtátok, aztán mégis minden második ember elő van fizetve rá körülöttem. :D Tudod, ha éppen random jön egy film ötlet, akkor a f*sznak sincsen kedve megvárni ameddig letölti az ember, havi 2-3 ezer forintért nagyon kényelmes hogy csak egy klikk és azonnal ott van a film amit nézni akarok.

Nyilván most indult, ez nem azt jelenti hogy innentől ez így fog kinézni a következő évszázadban, kezdetben a Spotifyon sem volt fent minden. Majd alakul.

(#17) PistiSan


PistiSan
addikt

Megnézném amcsiba mennyire lenne népszerű a szolgáltatás, ha mondjuk csak magyar nyelven elérhető tartalmak lennének!
Hazai viszonylatba nem hiszem hogy egy sikersztori lesz így a netflix.
Szoktam feliratosan nézni sorozatokat, de ha van szinkron inkább azt választom.ű

"havi 2-3 ezer forintért nagyon kényelmes hogy csak egy klikk és azonnal ott van a film amit nézni akarok."
Már ha éppen nincs net kimaradás ^^ (régebben azért gyakrabban volt ezzel baj)

[ Szerkesztve ]

(#18) #54715584


#54715584
törölt tag

Milyen szoftveres háttér kell hozzá? Flash? Vagy megy HTML5-ön is? A böngészőim alapból tiltják a flash és java tartalmakat. A hangzás sztereó?

(#19) dh66e válasza qqzs (#13) üzenetére


dh66e
veterán

Az ausztráloknál ezt megoldották valahogy...[link]

Kivácsi lennék az ár érték arányra a teljes szolgáltatási kört tekintve.Tudja valaki mennyibe kerül az usa-ban az alap,,HD és 4k csomag?

[ Szerkesztve ]

(#20) Montesantos


Montesantos
senior tag

Két napja indult, 6-8 hónap és alakulni fog szerintem

Gabi

(#21) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Ha lenne hozzá Magyar felírat, akkor szívesen használnám rendszeresen. Nem tudjátok mikorra várható esetleg Magyar felírat a filmekhez/sorozatokhoz?

(#22) Chamea2


Chamea2
tag

Hiába, ha a németek letiltanak mindent róla és arról tájékoztat az oldal, hogy szerzői jogi okok miatt nem lehet közzétenni, csak ha bemegyünk egy könyvtárba, lásd RTL KLUB -> NAVA, mialatt a csatorna a dolgokat normálisan a saját oldalán nem képes közzétenni. Ahhoz, hogy menjen, drasztikus törvény változtatás vagy normális helyen hostolt külföldi szerver kell.

(#23) buvartacsko válasza PistiSan (#17) üzenetére


buvartacsko
addikt

Teljesen igazad van, naponta 25x szakad meg a net. JA NEM! Ma már sztem eljutottunk arra a szinte hogy nem szakad meg napi többször az internet.

Nyilván amerikában milliók használják ezt a szolgáltatást, szerintem nekik sincs gondjuk ezzel, de jön a magyar aki elmondja hogy szar és használhatatlan mert szakad a net és különben is ott a torrent. Nem értem miért kell a bevált működő dolgokat állandóan megkérdőjelezni. Egész nap streamelek spotifyról, nem szokott net kimaradás lenni.

Másrészt ha nincs net 1-2 napig, akkor a torrentről sem fogod tudni ellopni a filmet.

[ Szerkesztve ]

(#24) szabogabor10 válasza #54715584 (#18) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az alapértelmezett mostmár a HTML5 a legtöbb böngészőben. Sok filmnél az 5.1 hang is elérhető, viszont csak a Netflix app-ekből, böngészőből nem.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#25) dajkopali válasza Chamea2 (#22) üzenetére


dajkopali
addikt

sokaknak, a regionális korlátozásokról: épp ennek megszüntetése lenne az új EU-s digitális gazdasági terv egyik kiemelt eleme, vagyis hogy az unió összes országában azonosak legyenek a feltételek
ez egy nem uniós cégnek - mint pl. a Netflix - is könnyítést jelentene, mivel csak egy tárgyalást kéne lefolytatnia a szolgáltatás elindítása előtt, meg természetesen az uniós polgároknak is, mivel megszűnnének a belső korlátozások is

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#26) lugosi válasza Ptech (#8) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem, ennél sokkal nagyobb a gond. Rettentő hiányos a kínálat, egy óra alatt átnéztem a teljes kínálatot. Ebből elképzelheted, hogy kb. mennyi film van fent.
A filmek javarészt amik most fent vannak, B-C kategóriás filmek az esetek 80%-ában. Kb azokra a filmekre kell gondolni nagyrészt (és tényleg 20-30% kivétellel), amiket elektronikai üzletekben a szub-1000 Ft-os turkáló ömlesztett tartókban találsz. Sharknado 1-2 van, Mátrix van, de Star Wars semmi, Star Trek sorozatból semmi, mozifilmből is az utolsó kettő Abrams-os és még egy előtte. Schwarzenegger film kettő, a Batman és Robin és a Pumped Iron (1977), van pár Tom Hanks film.
Az én véleményem szerint ez a jelenlegi kínálat nem éri meg az előfizetési díjat, pedig nagyon vártam.

Érdekes amúgy, mert a keresője ismeri a legtöbb filmet, amire rákerestem de nem volt meg, mert beírom, hogy big bang, és kihozza, hogy "Related to Bing Bang Theory", tehát bár az Agymenők nincs fent nálunk (de Ausztriában, Németországban, Luxemburgban, Franciaországban igen - az USA-ban nem!), a hasonlóakat amik elérhetők, listázza. Azaz pontosítanék, szerintem fent van, csak nálunk nem elérhető, és ez igaz nagyon sok tartalomra. Csak egy gyors próba kedvéért, Poirot filmek, Columbo filmek: ugyanígy ismeri a kereső, de nálunk nem elérhető. Na remélem, hogy ez egy egyszerű enabled/disabled kapcsoló átállításával változni fog, mert a jelenlegi kínálat szerintem messze nem éri meg az előfizetési díjat.

Azt hiszem, az ingyenes hónapom vége előtt lemondom, és majd év vége felé, vagy jövőre újra ránézek, de nincsenek illúzióim.

Ja és igen, magyar tartalom nincs még feliratban se (hozzátéve hogy ami filmeket átnéztem, azok mind kijöttek ebben a régióban többnyelvű DVD-n is, tehát elérhető simán mind a magyar szinkron, mind a magyar felirat hozzá gyárilag).

A gyerekeknek való kínálat az szerintem viszont egész jó.

buvartacsko 16:
"A Spotifyra is ezt mondtátok, aztán mégis minden második ember elő van fizetve rá körülöttem"

Nagyon durván, összehasonlíthatatlanul szegényesebb a kínálat, mintha egy Spotify-t nézel össze bármilyen más zene streaming szolgáltatással. Itt gyakorlatilag a kínálat egy free preview szintjét sem éri el szerintem.
Olyan, mintha a spotify-on lenne néhány száz album. Hangsúlyozom, szerintem. De nézd meg, próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

(#27) buvartacsko válasza lugosi (#26) üzenetére


buvartacsko
addikt

Most indult a szolgáltatás itthon, mit várnátok? Azt valszeg nem lehetett kivitelezni hogy 130 új országban minden létező film elérhető legyen minden ország anyanyelvén és mindenhez még feliratot is szolgáltassanak. Az hogy most ilyen, nem azt jelenti hogy később is ilyen lesz. Valószínűleg fejleszteni fogják, és egyre több film/sorozat kerül fel magyar szinkronnal (legyen az hang, vagy felirat) az adatbázisba amit lehet nézni.

Teljesen olyan dolog ezen ugrálni, mint mikor valaki feltelepít egy BÉTA verziójú OS-t akármelyik eszközére, aztán rinyál hogy lassú, vagy szaggat, vagy nem jó.

A Spotify példa pedig okés volt szerintem, mivel a magyar nyelvű zenékre gondoltam az alatt. Az induláskor ott sem volt fent rengeteg magyar zene. Sőt, szerintem kb semmilyen nem volt.

(#28) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hali!

Aktiváltam a Free month-t. Két kérdésem lenne
1.) Ha letelik, akkor hogyan tudom lemondani, hogy következő havit ne kezdje meg? Vagy 1 hónapot így mindenképp ki kell fizetni?
2.) Van valami infó, mikorra várható kínálat és felirat bővítés? Utóbbi annnyira nem fontos csak érdekel, a kínálattal inkább van bajom...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#29) Viktor0610 válasza buvartacsko (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

buvartacsko:
Én azért megkérdezném az ismerőseid, hányan fizetnek a szolgáltatásért, és hányan vannak olyan csomagban a Telekomnál, amiben benne van a Spotify is. ;)
Nekem is van Deezerem, de én sem fizetek érte, csak az egyik számom tarifája tartalmazza. :)

GeryFlash:
1. A profilbeállítások között mutatja a csomagod, ott van lehetőség bármikor lemondani. :)
2. A lottószámokat is megkérdezhetnénk a kollégáktól, hátha az is bejön... ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#30) nXu válasza GeryFlash (#28) üzenetére


nXu
tag

Már most lemondhatod, az egy hónap megmarad. Jobb felső sarokban a nevedra kattintva My account menüpont, ott megtalálod a Cancel membership gombot.

(#31) buvartacsko válasza Viktor0610 (#29) üzenetére


buvartacsko
addikt

Három embert ismerek akik díjcsomagban kapják alapból, többiek előfizetnek rá vagy a Spotifyban, vagy a Telekomnál külön. Mi ezzel a gond? Nem értem miért divat itthon még mindig a lopás. :)

(#32) Viktor0610 válasza buvartacsko (#31) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lopás? :F

"Nem értem miért divat itthon még mindig a lopás. :) "
Nyilván árérzékeny a magyar... :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#33) buvartacsko válasza Viktor0610 (#32) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nézd meg nyugodtan, az ilyen témákban mindig jön valaki azzal hogy jaj de hát ott a torrent, ez a kutyának sem fog kelleni.

(#34) bLaCkDoGoNe válasza buvartacsko (#16) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azért ez kicsit más, mint a Spotify, ahova általában megjelenéskor felkerülnek az új zenék.
A kurrens filmek, sorozatok még az amerikai régión eléggé ritkásan vannak fent, sorozatoknál pl. van olyan ami egyáltalán fent sincs (pl. The Big Bang Theory), ill. olyan is, ami az aktuális évad előtti utolsó évadig látható csak (pl. The Walking Dead, a legfrissebb jelenleg az S05).

Bemásolom egy másik topikból a hozzászólásomat a tartalommal kapcsolatban:
Csináltam egy kis statisztikát az amerikai és a magyar régió közötti különbségekről, a lejátszási listám alapján (mindegyik régióban csak azok a filmek/sorozatok jelennek meg a listában, amik elérhetőek az adott régióban).
A két lista összesen 268 elemet tartalmazott, ebből 25 érhető el mindkét régióban, 49 csak a magyarban (ezek jellemzően híresebb, de nem vadonatúj filmek), és 194 csak az amerikai régióban.
Ha valakit érdekel, itt a pontos lista.

(Mindezt úgy írom, hogy évek óta Netflix előfizető vagyok, és nagyon örülök, hogy Magyarországra is megérkeztek végre.)

(#18) monstre: HTML5 vagy Silverlight kell hozzá, itt megtalálod a pontos követelményeket.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#35) DarkByte válasza ReSeTer (#14) üzenetére


DarkByte
addikt

Próbáld ki, első hónap ingyen van. Feljegyzed naptárban a fordulónapot, nem tetszik, kinyomod és nem került semmibe. Innen tuti nem tudjuk megmondani elbírja-e a neted. Nekem az a tippem hogy igen. Nem egy órási bitrátát használnak a képminőség alapján. Sok film ami fent van nem is HD csak SD. Leginkább a sorozatok vannak HD-ben ahogyan néztem.

Egyébként sejtettem hogy a többség a magyar felírat/szinkron miatt fog panaszkodni. Nekik csak azt tudom mondani: tanuljanak meg angolul. Ne a Netflix miatt és ne azért mert ezt mondtam, hanem mert az angol nyelv ismerete kinyitja az internetet és az ember gondolkodás módját is átformálja.

[ Szerkesztve ]

(#36) Montesantos válasza Viktor0610 (#29) üzenetére


Montesantos
senior tag

Lemondtam én is, egy óráig barangoltam benne.... nem lesz ez rossz ha legalább lesz magyar felirat, nagyobb kínálat normális minőségben cirka 3k-ért..... jelenleg ennyi pánzért nem találsz normális minőségben szolgáltatót.... sok minőségtelen sd adás stb....

Gabi

(#37) ZS3NI válasza buvartacsko (#31) üzenetére


ZS3NI
őstag

Mert csóróság van. :DDD

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#38) Pearce válasza dh66e (#2) üzenetére


Pearce
aktív tag

Meglévő angoltudáshoz még megértem, de nyelvtanuláshoz? Milyen szókincsbővítést tudsz tanulni egy Interstellar-ból, egy Inglorius Basterds-ből, egy Fury, Mad Max, stb. filmekből? Vagy a sorozatokból, amelyek tömve vannak olyan szlengekkel, amelyeket a való életben kb. soha nem használsz?

[ Szerkesztve ]

(#39) qqzs


qqzs
őstag

nem ertem mit ragodtok a feliraton meg a kinalton
felirat > http://subflicks.com/
kinalat > pl: https://www.tunnelbear.com/ azert nem art ezt is atnezni http://www.flashrouters.com/blog/2015/04/13/avoiding-the-netflix-vpn-ban/

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#40) Viktor0610 válasza qqzs (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A feliraton azért akadok ki (ahogy gondolom, a többiek is), mert nem szeretném én megkeresni a feliratot, ha nem muszáj. :)

Samsung Galaxy A54

(#41) DarkByte válasza qqzs (#39) üzenetére


DarkByte
addikt

Nem mindenki akar VPN tunnel-ezéssel bajlódni. Főleg akinek mondjuk a Netflix a TV-n van app-ként és ott használná. Én sem szeretem ezt a fajta megoldást, jogilag aggályos eléggé. Annak idején a Play Music-ot is lehetett volna így használni de ennyire nem volt fontos. Én személy szerint ki tudom várni hogy a magyar kínálat bővüljön, senkit nem kényszerítenek hogy fizessen elő amúgy sem, sőt hűség sincs, szóval akármikor ki/beléphetsz a szolgáltatásból/ba.

Viktor0610: mondjuk ehhez az extension-höz már csak egy lépés lenne egy társító adatbázist építeni a kiegészítő nyelvekkel a Netflix-en lévő tartalmakhoz, illetve egy default beállítással hogy mondjuk mindig a magyart preferálja. Onnantól kezdve transzparens lenne, mintha be lenne gyárilag építve.

[ Szerkesztve ]

(#42) dh66e válasza qqzs (#39) üzenetére


dh66e
veterán

Ezt egy tévére ami netflix képes hogy oldod meg?

(#43) kpal


kpal
veterán

Meglepő nálunk is elérhető ,bár én eddig is elvoltam nélküle .

(#44) lugosi válasza buvartacsko (#27) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Olvasd el figyelmesebben amit írtam. Nem arról van szó, hogy nincs magyar nyelvű tartalom, hanem hogy tartalom egyáltalán nagyon kevés van. Összességében. Bármilyen nyelven.
Tehát összességében amit elérhetővé tettek bármilyen nyelvű tartalmat, az rettentő kevés. Csak mellékesen megemlítettem, hogy magyar nyelven pedig semmi. Tehát nagyon kevés tartalom (bármely nyelven) <-> magyarul pedig semmi.

(#45) qqzs válasza dh66e (#42) üzenetére


qqzs
őstag

https://www.flashrouters.com/learn/vpn-setup-options
meg csak most keresem en is de csak ovatosan a vpnel mert tiltas jar erte 2015tol ahogy lentebb linkeltem hogy lehet ezt elkerulni

Eladó: GTS450

(#46) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Na ez se lesz túl népszerű nálunk, ameddig nem lesznek szinkronos filmek! Részemről és az egész baráti és családi társaságomban off. Ez nem igazán fogja kiváltani a virágboltot.

(#47) ntomka


ntomka
nagyúr

Most mik a pontos felbontások? A HD gondolom 720p-t jelent. Az Ultra HD az mi? A 4k lenne? Akkor viszont nincs FHD?

ツ Headphones on - World off

(#48) dajkopali válasza ntomka (#47) üzenetére


dajkopali
addikt

nem adnak rá egyértelmű választ

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#49) pigster válasza buvartacsko (#31) üzenetére


pigster
senior tag

Lopás?
Miért lopás az, ha letöltök egy sportközvetítést, amit az istennek sem akarnak megismételni, vagy mert nem tudok előfizetni sem a csatornára, ami adja, vagy akár egy játékot (Steamen többszáz játékom van), amit sehol sem lehet megvenni (se cd/dvd, se digitálisan).
Függetlenül a forrás legalitásától a lefele irányú, magáncélú másolás keretében végzett letöltés az legális, akár tetszik ez neked, akár nem.
Lopásnak inkább azt mondanám, hogy az összes telefonunkban lévő memóriakártyára, minden pendrivera és hdd-re különadót / díjat terhelnek pont azért, mert ebből fedezik a vélelmezett jogdíjkiesést. Szóval teljesen tiszta a lelkiismeretem, hogy több száz GB-nyi gyereksorozat és film pihen egy-két hdd-n.
A Netflixre még elő is fizetnék, már nagyon régen vártam de te is a béta állapotú szoftverekhez hasonlítod. Bétáért, tesztelgetésért fizessek? Vicc, ugye.
Meg sem tudom regisztráció nélkül nézni, hogy mire fizetek elő, milyen tartalmak elérhetők egyáltalán. Az a koncepció, hogy majd böngészés során úgyis rákattintok valamire és nézem? Az amerikaiaknak lehet, hogy jó, de nekik a mindennapi kóla-burger-sültkrumpli is az, nekem meg nem.
Ha majd 6-8 hónap múlva tényleg lesz változás, majd ránézek megint, addig sajnos felejtős.

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#50) ntomka válasza dajkopali (#48) üzenetére


ntomka
nagyúr

Igen, én is kerestem, van olyan oldal, ahol említenek 1080p-t, de továbbra sem egyértelmű mik a pontos elérhető felbontások.

ツ Headphones on - World off

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.