Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Továbbra sem értem a netcodeját a játéknak. Szombaton kipróbáltam, tök jó volt meg minden ténylegesen lőttem embereket és fairnek éreztem az egész ttk-t. Majd jött a vasárnap és semmire sem reagált a játék. Folyamatosan lőttem az embereket, legfőképp fejbe de a hitmarkeren kívül nem nagyon történt semmi. Engem persze folyamatosan lábon lőve öltek meg. Többször még lassításba is látni lehetett hogy a gyereknek amúgy semmi köze nem volt a testemhez de valamiért beadta, aztán persze nagyokat röhögött mindenki voice chaten. A legtöbb alkalommal amikor meglőttem valakit és visszalőtt (vissza.. miután egy fél tárat belenyomtam..) csak annyit láttam hogy az egész képernyőm vörössé váll mert valahogy nagyon visszalőtt. Aztán csak fedezék mögött kuporogtam hogy visszajöjjön a hp ami valahogy elszállt.
Ezt bejátszotta párszor és akkor döntöttem úgy hogy a viszontlátásra soha. Kár érte mert amúgy szerettem volna végre egy normális coddal játszani így egy évtized után de hát ez is kimarad. Annyit meg nem áldozok rá hogy megnézzem megjavul-e a végleges kiadásra mert nem éri meg. Még a Warzone 2-t meglesem hogy azt is letöröljem egy hét után mint az elsőt és visszamenjek cod2-be :))
A játék grafikája és optimalizálása nálam kiváló volt, nem is értem a legtöbbeknek hogyan fagyogatott a játék, láttam streamert akinél egy órán belül többször is lefagyott.. Fura. A menürendszer borzalmas és még annál is inkább.. A skinekről meg hasonlókról nem is beszélek mivel hát ezek kellenek a mai gamereknek ha már nincs skilljük a játékhoz. Mert lőni egyik sem tud mint ahogy láttam a killcamből..
Persze ezt az egészet most ráfoghatom a bétára és annyi.
rant vége

giran~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.