Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Első. Mármint teszt topiknyitás, sry. :B

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) pzstm


pzstm
titán

Office 16 november óta sokat javult, 2-3 napja használom. Known issues doksit tessenek elolvasni (gondolom publicba is kirakták), akinek az kritikus vagy éles üzleti környezetben használja, az inkább még várjon vagy virtuális masinán próbálgasson

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Hát egyelőre nem nagyon tudom letölteni.

Bad Request - Request Too Long
HTTP Error 400. The size of the request headers is too long.

:U

Heyho.

(#4) pzstm válasza xxSanchez (#3) üzenetére


pzstm
titán

connectről? FTM-el próbálod vagy jobb szélen a zip fájl mellett kattintasz a downloadra?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Jó végre, hogy Mac-re is behozták a flat stílust és felveszi a fonalat.. :)

Finn the human

(#6) xxSanchez válasza pzstm (#4) üzenetére


xxSanchez
őstag

A zip-et próbálom, de még mindig nem jó.

Heyho.

(#7) pzstm válasza xxSanchez (#6) üzenetére


pzstm
titán

a files mappában lévő 32/64 bites exe fájl egyikével indítsd, nekem csak azt akarta megenni a 10036-os Win10

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) xxSanchez válasza pzstm (#7) üzenetére


xxSanchez
őstag

Hogy mi? Én már a letöltésnél elakadok. Most meg minden alkalommal mikor megpróbálom letölteni, küld egy köszönet e-mailt. :DDD

Heyho.

(#9) pzstm válasza xxSanchez (#8) üzenetére


pzstm
titán

dobj egy mailt privátban és átdobom

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10) tatararpad


tatararpad
őstag

A click to run-nak testreszabható a telepítője, vagyis hogy milyen komponenseket telepítsen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.