Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Kansas válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


Kansas
addikt

Természetesen a legszarabbul optimalizált játékkal kell példálózni(RDR2... már bánom, hogy store-ból vettem meg PS4-re nem lemezen, így nem tudom eladni), még véletlenül se nézd meg, mi van a linkelt cikkben írva... RDR2 még véletlenül sincs köztük.
A 2080Ti-vel a helyedben nem ugrálnék, két pro konzolt lehet venni abból amit adtál érte és esélyes, hogy még marad is utána...

A konzol mindig is a komplikáció mentes budget gaming terepe volt, ha az exkluzívokat nem számoljuk, akkor a fő előnye az ára és hogy nem kell pl. driverekkel szívni, kompaktabb egy átlag gamer PC-nél és bug is lényegesen kevesebb van, mint PC-n.
Ha neked minden is kell(4K és sok fps és minden setting maxon), akkor játssz PC-n, fizesd ki érte a magasabb árat(saccra úgy 4-5 konzol árát) és légy boldog vele.
Aki meg úgy gondolja, hogy neki elég a 4K/30-60 offline és nincs rá sok pénze, az töredék árából vesz egy konzolt, és vígan elvan vele.
Aki meg úgy van, mint én, az vesz konzolt is, PC-t is(az egész PC-m került annyiba, mint megjelenéskor egy 2080Ti, igaz, nem is 4K-ra van), és játszik, amelyikkel épp akar... ha az adatlapod érvényes még, akkor mintha te is vettél volna konzolt az über-PC-d mellé... ráadásol pont Xboxot, aminek kb. az összes játéka elérhető PC-re...

"Nem szokás, nem azért vettem 4K-s monitort meg 2080Ti-t hogy kelljen." - ezt meg beszéld meg a multis fps-huszárokkal, hogy miért veszik le a grafikát, én nem tartozok közéjük, konzolon meg duplán eszembe sem jut multi-fps-t tolni kontrollerrel...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.