Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) maross


maross
veterán

"Utóbbi probléma sok esetben egy egyszerű SD memóriakártyával is megoldható lenne, azonban a Wi-Drive ennél lényegesen többet nyújt."

Itt izgatottan vartam mi fog kovetkezni, de semmit nem talaltam amibe jobb lenne egy sd kartyanal, sot, kifejezetten hatranyos minden. Egy 64-es microsd olcsobb, nem kell cipelni, nem kell tolteni/nem merul le, es alapbol rendelkezesre all a telefonban, megsporolva a csatlakoztatast, felteve ha egyaltalan nalunk van a ketyere. Es mi a pozitivum?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3) bmakszim válasza maross (#2) üzenetére


bmakszim
senior tag

iPhoneba hova dugod a memóriakártyát?

[ Szerkesztve ]

(#4) pusszycat válasza maross (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nexus 7-hez ideállis. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) maross válasza bmakszim (#3) üzenetére


maross
veterán

Igaz, mindig elfelejtem, hogy 200k-ba nem fer bele egy sd kartya slot :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6) darkarthur válasza maross (#5) üzenetére


darkarthur
senior tag

+1 :C

Samsung S23 Ultra 5G

(#7) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Már uncsi, hogy mindent iEz, iAz kompatibilis (nak van feltűntetve, pénz kapnak ezért?? Ja meg hogy a hírekbe is bemondják, hogy megjelent, és hogy mennyien várnak rá.... ez a gáz...

Egyébként meg SSD? (én el tudnám képzelni azt, hogy jönne ki egy firmware, amivel beállítható lenne, hogy pl egy gombnyomás sorozatra pl Goproval (ami wifis) összeáll és átvesz mindent róla....)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8) raper


raper
senior tag

Azért már a számítógépes feltöltésnél is wifin keresztül kellett volna az adatokat rávinni. :)

(#9) RyanGiggs válasza bmakszim (#3) üzenetére


RyanGiggs
őstag

iPhoneba nincs semmilyen memóriafoglalat? :F
Abszolút nem bővíthető, vagy mi?!

(#10) TheDragon007 válasza RyanGiggs (#9) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Amennyire tudom soha nem is volt benne, a legújabban sincs. Viszont felárért vehetsz nagyobb tárhelyes kiadást.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#11) RyanGiggs válasza TheDragon007 (#10) üzenetére


RyanGiggs
őstag

"Viszont felárért vehetsz nagyobb tárhelyes kiadást."
Aha... na még egy ok, amiért nem vennék GagyiPhonet. ;]
Én komolyan nem is tudtam, hogy nem bővíthető! Mekkora sz@r!! :(
(Ja és ráadásul még drága is!)

(#12) OgKush válasza RyanGiggs (#11) üzenetére


OgKush
senior tag

Nem védeni akarom az apple-t, mert tudom, hogy "drágák" a termékaik ( bár azt is tudom, hogy miért)
de ha ennyire nem ismered az iPhone sorozatot, hogy nem tudod bővíthető-e, akkor szerintem ne fikázd... :U

Amúgy nem értem, hogy ez miért jó, hogy van egy háttértáram, és wireless elérem az adatokat róla. Persze, hogy néha jóljön, meg de fasza feature, de most őszintén.. mikor használja így az ember? A másik, hogy 4 óra üzemidő, nagyon kevés..
Szerk: A sebesség is számít azért, igaz nem tudom mennyire gyors ez, de pl a telótól is függ, amivel túrkálsz benne.

A videó meg nagyon erőltetett, miért mutogatná így a dolokat a másiknak, amikor ott volt a csajnál az ipad, és szerintem a videók jobban látszanak az iPaden, még ha 3-an nyomorogtok is elötte, mint egy iPhone-on..
Logic???? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) ledgeri válasza OgKush (#12) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kérdem itt, vagy privátban, hogy miért drága az iPhone!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14) OgKush válasza ledgeri (#13) üzenetére


OgKush
senior tag

Szerintem azért, mert elég jó anyagból van, a cnc gépek, karbantartása, üzemeltetése nem kis pénz, a pontos tervezés, minden négyzet milimétert megterveznek, k kézbefogni egy iphone-t, nem nyeklik, olyan masszív.

Lehet, hogy a samsung hardveresen többet kínál fele áron, ( ami kamu, mert ott is elég borsós áruk van a felső kategóriásoknak.) de szoftveresen szerintem még mindig verhetetlen az ios, azt belátom, hogy kezd elavulni, ( de majd most, hogy John Ive-e a szerep.. ;] ) viszont ios-ben minden magától érthetődő, hogy hol van.

És amit azért nem szabad elfelejteni, hogy a luiviton-t sem fikázzák, mert drága, pedig kapsz minőségibb, de legalább azonos anyaghasználatú táskát, fele annyiért.. Luxus cikk. ( az mondjuk apple, abban a szerencsés helyzetben van, hogy az ő termékeit, megtudják venni az emberek hitelre, ezt kifizetik, egy luiviton-t mondjuk már nem annyian.)

[ Szerkesztve ]

(#15) ledgeri válasza OgKush (#14) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Értem, köszönöm!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#16) OgKush válasza ledgeri (#15) üzenetére


OgKush
senior tag

:R

(#17) TheDragon007 válasza ledgeri (#13) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Mert költséges a marketing ;]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#18) pusszycat válasza ledgeri (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mert a sok okos mackó ennyiért is megveszi? :F

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) darkarthur válasza OgKush (#14) üzenetére


darkarthur
senior tag

Szerintem meg olyan kézbe fogni és használni, mintha becsuktak volna egy börtönbe. Egy jó minőségű androidos vas pedig maga a szabadság. :P

Persze kinek mi. :K

Samsung S23 Ultra 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.