Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88) keopsz válasza dchard (#87) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

az első két bekezdést, amit írtál, csak azért nem vágom ki a retekbe, mert téged minősít.

szakértőként tán a szakmai részekre kéne fóqszálj (ott volt a sansz pedig, mert írtam, érdekelne, mennyit írkál egy átlagos napon egy átlagos ssd..), és nem engem kéne kóstolgatni az elvárásaiddal, FŐLEG, h rákerestem erre-arra a threadben, mielőtt megeresztettem, amit, ami a cikkből kiolvasottakra reagált. (bár nem olvastam végig az egészet, engedelmeddel.)

félrenéztem volna vmit?..

ellenben HA ti/te itt megfejtettétek, h az a 64tb, ami a cikk konklúziójában még mindig szerepel, az vmi tök másról szól, akkor vajon te, nagytudású szakértő miért nem szólsz a cikk írójának, h vmit benézett, és javítsa má'? (dejó, szólok majd én, 3 hét múltán..)

meg mért is lenne alma és körte? azért, mert fillérekért nincs slc, míg mlc már igen? dehát ugyanarra óhajtanád használni, egyik helyett veszed a másikat, csak sokan ezt is kilóra (gigára..), bár ha most körbenézek, a nagykereinknél se nagyon tülekednek az slc-s cuccok..

..pedig 64 gigásat kapsz már 30 alatt, ha utánamész, 25-30ért meg egy 2x akkora mlc-s kingstont. na, ez utóbbit én pl. biztosan nem választanám, hiába kéccer gyorsabb, merminek.

[ Szerkesztve ]

cantante di sampietrini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.