Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53) Sanya válasza Dark Archon (#52) üzenetére


Sanya
nagyúr

akkor is dolgod volt vele. én másfajta ssd-t vettem, amelynek a paraméterei az itteni tesztben jobbak voltak, de pro és kontra:

- memóriakártyák terén, amely nem áll messze az ssd-ktől, a kingston a legrosszabb.
(a kingston pendrive-jaim mind tönkrementek, a kingston memóriakártyáim fele már tönkrement, nem intenzív használat mellett. élettartam garancia... )
- volt már probléma a korábbi szériákkal, amelyet nem ismertek el (mert nagyon sokba került volna)
- szintetikus, valamint éles, életközeli tesztekben annyira nem kiemelkedő.
- konkurenciához képest annyira nem jó az ára
- kisebb csíkszélesség. Még felhasználói adatunk nincs az írási számokkal, hogy mennyit írhatunk rá ( bár samsung 840 TLC esetében kb 3 hétre rá már volt ilyen, meglepő adatunk), becsülik itt a fórumban a 2-3000 írási ciklust 19 nanométeren, amikor az intel 22nm-es technológiával gyártott ssd-i tudnak ennyit. (a cikk is említi, hogy "Egyes információk szerint a kisebb csíkszélesség ellenére sem csökkent a korábbi 3000-es érték, de ezt gyártói állásfoglalás nélkül nem tudjuk megerősíteni.", ami szerintem csak baromság: egyes hírek szerint meg milliárdos vagyok (NAV), csak még én sem tudom, hogy merre vannak azok a milliárdok :)
- sokan dicsérik a tömörítő algoritmust, ami miatt gyorsabb lehet az írási és az olvasási sebesség, ami a tesztekben nem mutatkozott meg (cache hiánya? :W )

Ez mindaz, ami miatt én nem ajánlanám a terméket a barátaimnak, ismerőseimnek megvételre. Nem rossz, de volt már rossz szériája, jegelném pár hónapig, majd utána ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.