Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

azigen 2400 Mhz :D Már lassan beérik a procikat:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) bartucc


bartucc
addikt

Ez már sebesség, bár késleltetés nagysága is számít bőven.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#3) wednesday válasza bartucc (#2) üzenetére


wednesday
őstag

2400Mhz frekihez nem tűnik soknak (laikus szemmel) az a késleltetés, pláne 1.65V-on. Persze az durvább lenne ha CL6-CL7-es késleltetéssel tudná ezt a sebességet. :D
De majd egy hozzáértőbb tuningos megmondja. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) zola0601


zola0601
tag

A hűtő se semmi rajta! :))

Üdv: Zoli

(#5) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Az asztali modul nagyon durva! Csak szinte lehetetlen kihasználni ezt a sebességet. A lapok, főleg AMD oldalon nem is támogatják már (igaz ott az 1600 is bőven OC).

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#6) Puma K


Puma K
veterán

De jó hogy nem ilyen Kingston memóriákat vettem a gépbe... vagy legalábbis ilyen hütéssel szerelteket... Mikor beraktam a P55-UD3-ba az i5 750-et, rá pedig a Hyper 212-őt és láttam hogy rálóg a memória foglalatokra... akkor hülyét kaptam... 2. 4. slot-ba tettem a memóriákat, de így is a 2. slot-ban lévőnek a bordáit el kellett hajlítanom hogy beférjen a proci hűtő mellé... nagyon gáz...

Memóriáim:

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#7) Overlocker válasza wednesday (#3) üzenetére


Overlocker
veterán

A 2000Mhz CL9-es kitje, nálam 2250Mhz-en CL7-9-7-24 stabil 1,65v-n. :)

(#8) iBlast


iBlast
aktív tag

:K

(#9) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Hali lenne egy olyan kérdésem most rakatma össze egy gépet 4 gb DDR3-as ram van benne de csak 3GB-ot ismer fel miért ???

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#10) Gerisz válasza csucsu21 (#9) üzenetére


Gerisz
addikt

Erre biztos van jobb topik is (kitölthetnéd az adatlapod pl.), de milyen operációs rendszer van rajta? Milyen a gép többi eleme?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.