Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Mivel az összes KH jön Boxra, így nem kizàrt a PC-s kiadàs sem. Lehet hogy még Pass-ba is bekerül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tudnék neki örülni.
Bár PS4en is lenne lehetőségem tolni, jobban örülnék egy PC-s verziónak.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) nxswitch válasza Sirandrish (#2) üzenetére


nxswitch
senior tag

Előző részekkel játszottál?

Én Switch verziót várom. KH 2.8 előtti részek, Life is Strange összes része hiányzik még, és meg lesz rá az összes kedvenc játékom. :))

(#4) Sirandrish válasza nxswitch (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem, de azok is elérhetőek számomra...
FOntos lenne?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) nxswitch válasza Sirandrish (#4) üzenetére


nxswitch
senior tag

Nagyon Japán, fura, hosszú és egybefüggő története van. Amit kiadtak PS4-re játék vagy film formájában, az mind fontos a történethez. Vannak hosszabb összefoglaló videók youtube-on, de sokszor még én sem tudok megkülönböztetni két karaktert. :D A játékban is van valami összefoglaló előzmény ha jól tudom.

De ha csak a játékmenet érdekel, a disney világok története érthető külön-külön előzmény nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#6) Sirandrish válasza nxswitch (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elsősorban az érdekelne...ezért is érdekelne a 3. epizód..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Tudom hogy OFF téma, de manapság egyre több játék jön ki PC-re is ami korábban csak PS-en vagy Xbox-on volt elérhető. Ez megéri a fejlesztőknek ezek szerint?
Bár aminek nagyon örülnék ha jönne Pc-re az a The Last Of Us lenne... :B

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#8) Wesder válasza Psychopeti (#7) üzenetére


Wesder
félisten

MS-nek meg, mert akkor az ő platformjàn jàtszol. A Sony soha nem fogja a 1stparty jàtékait kiadni, mert akkor a kutya nem venné a konzoljait. A 3rdparty ex. jàtékok màs tészta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Sirandrish válasza Wesder (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

"A Sony soha nem fogja a 1stparty jàtékait kiadni, mert akkor a kutya nem venné a konzoljait"

Elég erős kijelentés egy ilyen generáció után :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Wesder válasza Sirandrish (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Na most akkor az exek miatt veszik a PS-t vagy nem? Mivel most pont annak mondasz ellent.:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) Sirandrish válasza Wesder (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztos hogy nyomnak azok is, de erősen kétlem hogy ha minden megjelenne mindenre, akkor ezt a kutya se venné..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Wesder válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Az olyan pànikreakciók, mint ami a DS meg Quantic Dream jàtékai és HZD pletyka alatt mentek én kételkedem abban hogy nem csak úgy lettek megvéve.
Egyébként egyszerű a képlet.
Kb 30% elment az exek miatt, aztàn ugye a hype, amit a felhasznàlók generàltak, akik a PS4 elött egy kő alatt laktak és sose làttak rendes jàtékot, meg a Bélànak is az van és vele akarok FIFA-zni hozta össze ezt a generàciót.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) Sirandrish válasza Wesder (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem...és had kérdezzem már meg hogy az Xboxot kik vették?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) Wesder válasza Sirandrish (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Olyan hülyék, mint én.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Sirandrish válasza Wesder (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szóval az egyiket a hülyék vették a másikat meg az idióták?
fasza :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Arról, hogy jön a pc-s verzió már a megjelenés körül szó volt. Pc-n mondjuk még érdekelne is.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#17) prolad válasza Sirandrish (#9) üzenetére


prolad
őstag

Én most vettem PS4 pro-t és csak az exkluzívok miatt, amúgy a one x szimpatikusabb lett volna (1440p támogatás, freesync, nagyobb teljesítmény stb.), de azon kb semmi érdemleges cím nincs (Forza és Halo nem izgat, Ori és Cuphead megvolt PCn).

Ez a sorozat mindig is olyan furcsa volt, lehet egyszer neki kellene állni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.