Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Ígéretes. Úgy volt megveszem, lett volna majd 1 hónap Anthem megjelenéséig de szembe jött egy kabát amit meg kellett vennem így ez most csúszik kicsit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) oriic válasza Xaels (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én már csak a premierre várok, játék az már le van töltve. :)

Live-Die-Respawn

(#3) Xaels válasza oriic (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Igazából lenne rá keret csak nem akarom szűkebbre venni a hónapot. Hétfőn megyek be biztosítóhoz, megpróbálom leboxolni velük a balesetmentes pénzt, na akkor lesz költekezés :DDD Félek, hogy erre a játékra a lányaim is rácuppannának

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Leszögezem,hogy nincs semmi bajom a játékkal (nem is konkrétan ennek szól), de nekem nagyon nem tetszik,hogy mostanában úton-útfélen dobáljak a 9/10-eket. Pár napja a Resi remake,most ez :F A 9es játéknak nagyon-nagyon jónak kell lennie a saját mūfajában.

Life, Uh, Finds A Way

(#5) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Ha kiadják pc-re is én is kitolom.

(#6) haris válasza hombre[EU] (#4) üzenetére


haris
őstag

Na ja, de azt hogy mi a "nagyon-nagyon jó" ki dönti el?

Miért ne lehetne most akár több játék is kiemelkedő, máskor meg nem.
Én nagyon nagyon örülök, ha egy játék jó. Az hogy több forrás szerint is jó lesz, az azért bíztató.
Aztán hogy az nekem is tetszeni fog-e, az más kérdés. (mondjuk Sony vonalon ott a Days Gone, nem is értem miért rajonganak érte, én bottal sem piszkálnám, de persze attól még lehet hogy jó - lesz, másoknak)
(szerintem :B )

(#7) hombre[EU] válasza haris (#6) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azért aki mondjuk egy,két évtizede videójátékok között mozog megismeri a nagyon-nagyon :) jót. Ott a Resi, egy tps survival horror,ebbe a kategóriába jön egy Last of Us2. Mit kap, 9.5,10/10-et? 1 pont különbség a Resihez képest ami valaminek a valamije, a munka nagyrészét már 20 éve elvégezték. Vagy itt van a KH (ismerem,játszottam,szerettem) egy akció rpg, ugyanebben a kategóriában játszik a MassEffect vagy a Witcher. Az ízlés,érzelmek mellett még létezik a józan ész is

Life, Uh, Finds A Way

(#8) haris válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


haris
őstag

Inkább semmi. :U

(#9) Mike


Mike
veterán

Nagyon tetszik!
A kidolgozottság, a szereplők, a hangulat, a zene

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.