Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Úúúúristen... :DDD

Amilyen ígéretes volt ez a játék, annyira gagyinak tűnik most. A párbeszédek nevetségesek, közben a karakterek mozgása gagyi 10 évvel ezelőtti szint, a harc egészen vicces (fél méterről nyilazgat a csávó...), a hangokkal is furcsa valami.

Cserébe maga a menü és az interfész jól néz ki, bár elég oldschool.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) XuChi válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


XuChi
addikt

Szerintem is rém gagyi az egész. Azok a karakter animációk. édes isteneeeeem :D

(#3) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Hát ez alapján nekem sem tetszik. :N Érdekes, pedig az utolsó fejlesztői videón meg jól nézett ki. Én azt mondom várjuk ki a végét.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) LackoMester


LackoMester
addikt

Necces. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#5) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Kingdom Come: Deliverance - Great Haste Makes Great Waste

Közben itt egy fejlesztői videó, ezen meg teljesen jól néz ki szerintem, úgyhogy nem tudom mit csináltak az IGNesek. Remélem nem a bétát mutatták most be a videón, ahogy páran írták a kommentekben. :U Mert akkor az égvilágon semmi értelme nem volt ennek az IGN-es videónak...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) Bad Pritt válasza Hopkins95 (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Beszarok, pont ehhez a részhez kattintottam. :D

Utána meg: I poison the goulash. :DDD

Mondjuk az arcok, animációk ebben is vicceskék...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) Hopkins95 válasza Bad Pritt (#6) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jók ezek a küldetések, szerintem ötletes. :D

Azt elismerem én is, hogy az animációk tényleg nem ütik meg a csúcsot, de tekintve, hogy ez a játék egy kisebb költségvetésből és kisebb csapat által készült, szerintem még mindig jó. Amúgy engem a Mafiára emlékeztetnek ezek az animációk :D

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) pruzsi válasza Bad Pritt (#6) üzenetére


pruzsi
őstag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.