Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a2d2


a2d2
addikt

Nagyon élveztem az első részt. Alig várom a kiegészítést. Aki szereti a körökre osztott, taktikázós harcrendszert, annak kötelező darab. És nem mellesleg meglepően olcsón dobálják.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2) plus44 válasza a2d2 (#1) üzenetére


plus44
veterán

Brutál jó volt az első rész, várom a kieg.-et!:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) D1Rect válasza a2d2 (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Mindjárt meg is nézem, hogyé is van! :U
Mod:4,5k azért ez még nem olcsó... :(

[ Szerkesztve ]

(#4) Nunder


Nunder
őstag

Ahogy az általam írt teszt és a játék fóruma is igazolja igenis van helye ennek a játéknak a magyar játékpiacon, hiszen sokakat érdekel ez a fajta világ. Nagy reményekkel várjuk a kieget, hiszen reméljük olyan jó lesz mint az előd. :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#5) Sárpac válasza D1Rect (#3) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szvsz, de nem is 12k én is megvettem és nem bántam meg.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#6) a2d2 válasza D1Rect (#3) üzenetére


a2d2
addikt

Azt hittem hogy olcsóbb már. Megjelenés után dobálták 5k-ért a tescoban.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#7) Sárpac válasza a2d2 (#6) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én 4k-ért vettem megjelenéskor akciósan!:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#8) D1Rect válasza Sárpac (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

:P Nézek "használtat"

(#9) sinus1 válasza D1Rect (#3) üzenetére


sinus1
csendes tag

Ahhoz képest, hogy az új játékok a 8-12e kategóriából rajtolnak NAGYON olcsó. Ha meg az ár/érték arányt nézem még inkább :) .

(#10) D1Rect válasza sinus1 (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Ahhoz képest hogy ez annyira nem új játék, drága. Megvárom amíg lemegy 2K-ra vagy keresek egy használtat.
Meg a nagy igazság, hogy csak írják róla milyen tök jó, de még sose próbáltam :B

(#11) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

A képen az mi...csak nem egy 3d-s szemüveg??? De mit lehet vele kezdeni PC-n? :Y

(#12) ityam válasza D1Rect (#10) üzenetére


ityam
senior tag

Mindenkeppen probald ki.

Nagyon jo jatek. Bar ez ember fuggo. Ha szeretted a Heroes of might and magic szeriat akkor biztos tecceni fog. Ha azt sem szeretted akkor nem biztos. De sokmindenben kulonbozik attol szal nem remenytelen akkor sem ha nem szeretted a HOMM-t.

(#13) D1Rect válasza ityam (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

A heroes sorozatot nagyon szeretem, a 3 a favorit de az 5 is igen jó. Najóvan nézek valami demót ebből. :U

(#14) ityam válasza D1Rect (#13) üzenetére


ityam
senior tag

A demo az eleg rovid de az sem rossz :D
Ha komolyan a demot akarod kiprobalni akkor szamits ra hogy nem minden kuldetest lehet benne megcsinalni mert levagtak a terkepet az eredeti jatekbol. meg meg egy par dolgot atirtak hogy a demo is azert jacchato legyen.

Amugy a teljes jatek ha napi 24 oraban jaccol akkor legalabb 2-3 nap mire vegigveszed ugy hogy ha nem is minden kuldetest csinalsz meg.
En a megjelenes napjan kezdtem el jaccani es kb 5 napomba kerult mire vegigvittem de alig aludtam valamennyit es amikor nem aludtam akkor jaccottam.
szal nagyon hosszu.

[ Szerkesztve ]

(#15) plus44 válasza ityam (#14) üzenetére


plus44
veterán

5 nap?? Bakker akkor te tényleg nem aldudtál csak 2 kör között:DD Én egy jó másfél hét alatt vittem ki és napi 3-4 órát aludtam...az se rossz:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) D1Rect válasza ityam (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Hát, az az igazság, hogy most eléggé ráfilmeztem az EVE-re és amikor tudom azzal vagyok el, ráér nekem ez a King's Bounty 2 hónap múlva is :)

(#17) ityam válasza plus44 (#15) üzenetére


ityam
senior tag

nem minden kuldtest csinaltam meg.meg kerulgettem is egy par ellenfelet.
De kb 5 nap alatt megvolt(2 het biztos nem volt. nagyon max 1 het). de tenyleg csak ezzel jaccottam vegig kb napi 15-18 oraban.
azt tudom hogy forumokon senki nem tudott nekem segiteni mert amikor en mar a 3. vilagban voltam addigra a tobbiek meg az elsot sem csinaltak meg.
Amugy a demonos vilagban rengeteget kerulgettem. azt nem csinaltam meg rendesen. alig par kuldetest mert nagyon durva volt az elso paladinomnak.

a varazsloval azert joval konnyebb volt egy kesobbi jatek folyaman.

legutobb egy harcossal vittem vegig. azzal 4 nap alatt vegeztem. megtalaltam a forumbejegyzest szombatrol es kedd delutanra vegeztem. persze azzal sem cscinaltam meg sok kuldetest. Ha valaki minden kuldetest megcsinal es minden ellenfelet megol akkor biztos joval tobb ido. Ugy kijohet a 2 het konnyen.

[ Szerkesztve ]

(#18) a2d2 válasza ityam (#17) üzenetére


a2d2
addikt

Nekem is jó sokáig kitartott a játék. Varázslóval kezdtem, jól ment nagyon, főleg a tűzvarázslatok feltúrbózása után. Minden küldit megcsináltam, minden tárgyat felfejlesztettem maxra, nem szeretek félmunkát végezni, ja és szinte rettegtem már, hogy csak nehogy vége legyen a játéknak :DDD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19) ityam válasza a2d2 (#18) üzenetére


ityam
senior tag

Varazslo azert jo mert higher magicet kifejlesztve egy kor alatt 2X varazslas az nagyon durva.

(#20) a2d2 válasza ityam (#19) üzenetére


a2d2
addikt

Jaja Higher Magic+tűz specializálás+tűzvarázslat itemek = nem sok esélye van az ellennek.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.