Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) halkow


halkow
őstag

Jó teszt lett, ismerem ezt a kiadót A rally tropi is egy igazi klasszikus tőlük

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#2) #53932800


#53932800
törölt tag

Hú,èpp tegnap raktam fel,hogy nosztalgiázzak:)

(#3) beefjeez


beefjeez
senior tag

Régen mennyit nyomtuk :)

(#4) Skizz


Skizz
addikt

Hú de jó viszontlátni. Tényleg volt egy hangulata. :K

(#5) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Régen mennyit játszottam vele te jó ég! :)

Egyébként azt nem tudni, mi lesz, ha elérem a 100%-os piaci részesedést, mert odáig soha nem sikerült eljutni? (azthiszem 97% volt eddig a rekordom)

Kontra címszó alá nyugodtan felhozhatjuk azt is, hogy valami irdatlan bugos, meg a rendőr MI-je nagyon buta (ha ő jön belém akkor is engem büntet meg... pfff)

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#6) matej013


matej013
csendes tag

Emlékszem még, hogy ez a játék szaggatott a tesóm hiper-szuper csúcsmodern Pentium II-es gépén, amit még több mint százezerért vett 2000-ben. :D Tesómmal mindig csak össze-vissza furikáztunk benne. :DDD

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#7) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Nagyon jó kis játék volt. Még mindig itt van a fejemben, mikor a rendőrök jönnek utánad és mondják: "Stop the vehicle at once, or else we shoot." :DDD

(#8) rdt89


rdt89
addikt

Mennyit toltam vele régen. :) De jó ilyen nosztalgikus játékokról olvasgatni. :) Az egyik előttem szóló említette e Rally Trophit az is hatalmas játék volt. :) Egy jó kis Carmageddon trilógia tesztet is szívesen olvasnék, azok is korszakalkotó játékok voltak. :)

(#9) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Hú erre emlékszem. Régen nagyon gépigényes volt. Havernak nem akadt 1000 Mhz Tua-n, Geforce 2-vel, nekem meg igen a 900-as Duronnal. :D De azért toltam. :D

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#10) sketchifun


sketchifun
senior tag

Nagy játék. A faterom Kamionos, szóval szinte kötelező volt. Nagyon szeretem a műfajt, de ez az egyetlen az ETS-en kívül, ami igazán jó lett. Ez a kihívás miatt, az ETS a grafika miatt. Talán pont azért, mert európai járművek vannak bennük. :)

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#11) Kiki18


Kiki18
őstag

Gyerekkoromba sokszor próbálkoztam vele,de nagyon nehéznek bizonyult. Viszont tény,hogy én is sok órát eltöltöttem vele,és kocsikáztam ide oda. :P

(#12) Saccco


Saccco
nagyúr

Mennyire imádtam én ezt anno! :K :B

Mindig Westwood meg Mercury között közlekedtem, ott volt egy titkos átjáró. (ha jól rémlik :DDD )

(#10) sketchifun:
+1
ETS + Ez

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Jesus mennyit játszottam gyerekkoromba vele. Mindig kormánnyal vezettem és faterom jött, hogy hát ez nem olyan, mint az eredeti :P

(#12) Saccco: Varázsbabod van? :)

(#14) Saccco válasza KaiotEch (#13) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mindig. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

A legjobb az volt, amikor egy kilógó faágba fennakadt az egész kamion :DDD

(#16) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Látom sokaknak jöttek az emlékek :) Tervezem majd még az irást ilyesmi kultikus játékokról, csak próbálok olyat amit érdemes :)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#17) rdt89 válasza Sanchez638 (#16) üzenetére


rdt89
addikt

Szeretettel várjuk őket. :)
Én pl egy Carmageddon trilógia, Doom, Mortal Kombat bemutatókat nagyon szívesen olvasgatnék! :)

(#18) Sanchez638 válasza rdt89 (#17) üzenetére


Sanchez638
addikt

Carmageddon 2 közel állt a szívemhez, mint a Age of Empires, vagy a Dungeon Siege

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#19) rdt89 válasza Sanchez638 (#18) üzenetére


rdt89
addikt

A Carma 2 nekem is nagy kedvencem volt, még mostanában is előveszem játszani! :)

(#20) lowzor


lowzor
veterán

Erre emlékszem :K
Haverral rengeteget nyomtuk 2002 körül.
Volt még egy Big Mutha Truckers nevű játék is, amit nagyon bírtunk.

[ Szerkesztve ]

(#21) Sanchez638 válasza lowzor (#20) üzenetére


Sanchez638
addikt

Nah az nekem kimaradt teljesen, általában max kipróbáltam, de már szeretném pótolni mihamarabb

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#22) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

Hülyén fog hangzani, de cuki! :D

(#23) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Bevallom őszintén, szeretem az ETS2 is, meg az előző darabokat is, de valahogy nem tudja magát átadni, KotR valahogy jobban telik az idő, nem azt nézed, hogy még fél óra és ott vagy, hanem, hogy mit kell avagy lehet még csinálni.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#24) TK36


TK36
aktív tag

"ha nyerges vonatónk lesz" - vontató akart az lenni szerintem.

(#25) 1tom


1tom
tag

Régen jó sokat játszottam vele.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#26) Sanchez638 válasza TK36 (#24) üzenetére


Sanchez638
addikt

Köszönöm :R

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Ez egy remek játék, sokat toltam anno. Később sok kamionos játékot kipróbáltam még, de egyik sem közelíti, arcád vackok. Akadásmentes futtatáshoz pedig egy 3dfx kártya ajánlatos Voodoo 3 tól felfelé ;) .

(#28) tixem válasza vm93hun (#5) üzenetére


tixem
addikt

Irtózatosan sokat játszottam vele én is, de nekem se sikerült 97% fölé menni. Mindig volt még egy szabad sofőr és hiába volt licenszem sehol sem találtam.

Arra emlékszem még, hogy ha 50% fölé ment a részesedése az embernek akkor jött egy kis cutscene ahogy egy nyerges pórból ömlik a pénz kifelé :D

Nagyon jó kis game, fel is rakom :D Most úgyis nosztalgiázok (cod2, msts mellé jó lesz)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#29) tatabike


tatabike
őstag

:C

Jó játék, jó a cikk.
Ha esetleg az Empire Earth játékokról is akarsz publikálni, akkor fel tudom Neked ajánlani az Empire Earth első részét a The Art Of Conquest kiegészítő lemezzel, és az Empire Earth II 3 lemezes, Gold Edition kiadását, itt porosodnak nálam... :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#30) dfdfdf válasza KaiotEch (#13) üzenetére


dfdfdf
őstag

Ha van varázsbab akkor én egy démongyümölcsöt kérnék :)

(#31) Sanchez638 válasza tatabike (#29) üzenetére


Sanchez638
addikt

Sok játékom van, de mindig fogadok. Most a Klánok nevezetű játékra vadászok, mert ami nekem itt van, az a cd nagyon karcos.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#32) tatabike válasza Sanchez638 (#31) üzenetére


tatabike
őstag

Oké, majd akkor összefutunk valahol. Még mindig Újpest felé szoktál előfordulni?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#33) SyMbioTe válasza Saccco (#12) üzenetére

Igen ott van egy átjáró :D én is sokat mentem ott :) Én még South Gate-Grey Stone között mentem sokat a barlangon amibe nem egyszer eltévedtem xD :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#34) Sanchez638 válasza SyMbioTe (#33) üzenetére


Sanchez638
addikt

Meg a szopacs, mikor az elején "beomlik" előtted :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#35) prolad


prolad
őstag

Nekem ez teljesen kimaradt,de a borítóról egyből ez (ami szintén kötelező darab) ugrott be :DDD

(#36) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Remek ! ;)
Nekem ez ugrott be így hírtelen, Full Throttle :C
/de nagy game is volt a mage idejében.../ :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#37) beefjeez válasza prolad (#35) üzenetére


beefjeez
senior tag

Ez nem kötelező, ez szar.

(#38) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

Hát bug az volt bőven minta amikor karambol után elnyelte az út az utánfutót. kedvet kaptam hozzá fel is teszem. a másik amit szerettem : 18wheels of steel

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#39) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

Imádtam ezt a játékot :D Valahol meg kéne keresnem a cd-t :))

Üdv: Laca

(#40) Dtomka válasza prolad (#35) üzenetére


Dtomka
veterán

(#41) Sanchez638 válasza Jon Mathias (#38) üzenetére


Sanchez638
addikt

Jaja 18 WoS Pedal To The Metal

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#42) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

sajna gma x4500 nem megy :(

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#43) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Szerintem az egyik legjobb kamionos játék.
És érdekes hogy a driver SF-ben a tükör az utat mutatja előttünk, bár az ubisoft.
Imádom, ja és 64biten se nagyon se megy tudtommal.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#44) Prevent


Prevent
aktív tag

Mikor 10 éves voltam, akkor nagyon lekötött! Bár mindig csak össze-vissza furikáztam :D Lehet így 22 éves fejjel érdemes lenne kijátszani :D

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#45) tjokai


tjokai
senior tag

Vááá, régi idők nagy kedvence :))

Üdv!

(#46) SyMbioTe válasza Sanchez638 (#34) üzenetére

Na igen az elég idegesítő volt. :)) :C

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#47) MrPetya19 válasza Jon Mathias (#38) üzenetére


MrPetya19
addikt

Engem sokszor a szalagkorlátba rakott bele.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#48) Napfénysüti

Ezt a játékot is szerettem anno de valóban elég nagy gépigénye volt a maga idejében.

Més que un club!

(#49) Jon Mathias válasza Napfénysüti (#48) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

win server2003on ati 4850el hibátlanul fut :D

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#50) Sanchez638 válasza Jon Mathias (#49) üzenetére


Sanchez638
addikt

4850? :Y Akkor op rendszer fűggő, nekem és barátomnak 4850/4670-el nem ment

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#51) Jon Mathias válasza Sanchez638 (#50) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

igen az. csak 32bit alatt hajlandó futni. win7 32bit szintén nem jó neki

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#52) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Örök kedvenc ez a játék! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#53) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Ehh.. egyszer belefutottam egy olyan hibába, hogy megyek az egyenes úton majd hirtelen felborult a kamionom és vége lett a játékomnak :U
Egyébként jó játékvolt régen.. kedveltem de az a hiba elvette a kedvem jó időre.. de gondolkodtam a hetekben, hogy elő kéne kaparnom.. csak nem tudom hol a CDje (polcon a többi játék között nincs)...
.... áhh megvan.. még is ott volt :) .. lemez.. ehh.. ilyenkor szeretem a steamet :)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#54) pepe091 válasza DraXoN (#53) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Én is előkerestem, de 64 bites win 7-ten semmilyen kompatibilitási módban sem akar elindulni.. :(

(#55) DraXoN válasza pepe091 (#54) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Nekem megy 64bites windows 7-el.
Bár nem tökéletes, a gondjaim:
-a menü szétesik színekben.
-a videók, hogy lejátszódjanak kellett kicsit mókolni: [link]
-a játékban minden "füst" effekt zöld színű.

A gépem:
CPU: AMD Phenom II 925,
VGA: Radeon 4850 512MB.
Nem tudom melyik számít inkább.. a ram valószínű nem az 16GB (bár tudok olyan játékot ami nem indul el mert szerinte kevés a ram, de csak az a baja, hogy nem ismeri fel a valódi mennyiséget és 2GB ram felett nem indul el kevés ramra hivatkozva :DDD ... Juiced a neve annak a "csoda" játéknak)..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#56) Sanchez638 válasza DraXoN (#55) üzenetére


Sanchez638
addikt

A zöld szín win asztal a baja, löd ki az explorer.exe-t, aztán majd futtatás és vissza inditod

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.