Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Koszonom szepen, meg sosem hallottam errol a filmrol. ;) Imadom ezeket az "eszaki" filmeket. Dan, sved, norveg, johet dogivel. Igaz csak a bunugyi filmjeiket szeretem, nem reg beleneztem par vigjatekukba, hat azokat toroltem is le egybol. :)

(#2) petipetya válasza Lauda (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem sem stílusom a vígjáték. Nagyon jónak kell lennie ahhoz, hogy megnézzem. Például Torrente vagy Macskajaj.

"nincs rá lezsóidő"

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Tegnap megneztem a filmet. Valami eszmeletlen, ki ne hagyja aki szereti az "eszaki" hangulatot, de szerintem annak is tetszene, aki amugy nem nez ilyen filmeket. Kozel 2 oras film es nincs egyetlen masodperc sem, amikor unatkoznal. Folyamatosan fenntart valamilyen erzelmet, jo a tortenet, helyszinek, szineszek, mestermunka! :)

[ Szerkesztve ]

(#4) petipetya válasza Lauda (#3) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

"nincs rá lezsóidő"

(#5) Lauda válasza petipetya (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Idokozben neztem ket nagyon jo filmet, legalabis nekem igen tetszett.

Egyik a Kraftidioten (Az eltűnés sorrendjében), szokasos tortenet, pali fiat megolik o pedig bosszut all. Viszont ezek az eszakiak (ebben van minden, norveg, sved, dan :D ) nagyon odatettek magukat ismet.

Masik filmet most este neztem, Zero kelvin ([Abszolút nulla fok]), szinten Stellan Skarsgård foszereplesevel, amire csak akkor jottem ra, mikor megneztem a szereploket, a filmben ugy nez ki, hogy nem ismertem meg. Konkretan egy semmi tortenetbol olyan dramat keszitettek, hogy a ket ora minden perceben vegig lekotott, mikor vege lett pedig csak neztem magam ele. Ismet csak azt irhatnam, hogy mindvegig erzelemmel volt megtoltve, duh, harag, sajnalat, szeretet, egyszeruen az emberbol elohoz olyan erzeseket, amikre a halliwooodi'' filmek nem kepesek. Csak a termeszet, az embertelen korulmenyek es 3 ember, a tobbi a filmbol kiderul. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.