Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bigadam94


bigadam94
tag

Nagyjából én is ilyen pontszámokra számítottam.
Most majd arra leszek kíváncsi, hogy az elkövetkezendő hónapokban milyen játékok jelennek meg rá..

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#2) g4mer


g4mer
senior tag

Haverommal a Kinect sports-ot próbáltuk ki. (Miközben haverom játszott le is fagyott a box ;] )

Sic Parvis Magna

(#3) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Nem lepődtem a pontszámokon.Reális is.

(#4) Def26 válasza g4mer (#2) üzenetére


Def26
félisten

Már lehet kapni nálunk is?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) Xaels


Xaels
félisten

Most komolyan ez a Kinect egyelőre semmi újat nem mutatott fel a Wii-hez képest azon kívül, hogy nem kell irányító a kézbe. Még a játékok is ugyanazok csoda, hogy ezeket egyáltalán ilyen jól értékelték.

Saját vélemény, hogy ez a Kinect kicsit olyan lesz mint az érintőképernyőn való játék. Nagyon fog hiányozni a megfoghatósága valaminek, a fizikális megvalósulása. Nem hiszem, hogy komoly játékokat tudnak majd rá írni, úgy hogy igazán élvezhető legyen...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Jó kis teszt. :C

(#7) Morden24 válasza Xaels (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igazából pont az a lényege, hogy olyan, mint a Wii, csak éppen nem kell irányító a kézbe. Na meg ne felejtsük el, hogy ezzel nem két ember játszhat egyszerre, hanem 4.

A játékok szinte természetes, hogy ugyanazok, hiszen egyrészt a lehetőségeket kreatívabban (akár kiegészítő jelleggel, ld. anno Endwar) kihasználó játékokra még várni kell, másrészt a casual célközönség pont ilyesmikre vágyik, tehát ezekkel biztonságosan lehet megalapozni a termék bázisát.

Ha "csak" akkora siker lesz, mint az érintőképernyőn való játék, akkor a Microsoft megvehet kilóra pár földrészt, szóval a példa kicsit fura :D

Egyébként szerintem főként olyan stuffok lesznek a későbbiekben, amik kombinálnak a lehetőségekkel (már ami nem a casual, hanem a HC frontot illeti), azaz a kezedben a kontroller, vagy valamilyen egyéb kiegészítő, de emellett a mozgásoddal, illetve hangvezérléssel IS tudsz játszani.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#8) g4mer válasza Def26 (#4) üzenetére


g4mer
senior tag

Európarkba volt egy kiállítási darab.

Sic Parvis Magna

(#9) Jeanne d'Arc

Nem csoda a Move játékoknál is ez volt..

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#10) oO7 válasza Morden24 (#7) üzenetére


oO7
őstag

utolsó bekezdésedhez:
erről beszéltek is sőt a játékok osztályozása is úgy van, hogy van a kizárólag Kinect -el működő és van valami olyasmi kategória is, hogy "Better with Kinect" vagy valami ilyesmi...

(#11) Def26 válasza Morden24 (#7) üzenetére


Def26
félisten

Esetleg a játékokon belül lévő minijátékokban lehetne nyomtani ezerrel a kinectet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) h-yle


h-yle
addikt

A Giantbomb-on tegnap Kinect nap volt. Van vagy 3-4 órányi Kinect baromkodás ha valakit érdekel. :)

Morden24: Ha jól tudom 6 embert érzékel a szenzor, és ebből 2 lehet aktív játékos. Legalábbis jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#13) Morden24 válasza Def26 (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Pláne. De simán elképzelhetsz olyasmiket - ha mondjuk játszottál a Mass Effect-el, vagy akármi hasonlóval -, hogy kontrollerrel játszol, hangutasításokkal pedig mondjuk a csapattagjaidnak adsz parancsot, gesztusokkal meg tárgyakat aktiválsz, fegyvert váltasz stb.

Szerintem az ilyen kombinált mód zseniális lenne a HC játékok alá is (ha sikeres lesz a Kinect, akkor gond egy szál se, és egyelőre úgy tűnik, hogy nem fog bőgni az MS), ahogyan oO7 is mondja.

Kíváncsi vagyok egyébként, hogy a rasszista problémát mikor és hogyan hozza le a Gamepod. Többet nem lövök le, aki tájékozódott már, az úgyis tudja, miről beszélek, viszont nagyon érdekel, hogy itt ki milyen fordítást fog csinálni/honnan sikerül tájékozódni :P

Sectumsempra - For Enemies

(#14) Def26 válasza Morden24 (#13) üzenetére


Def26
félisten

"Kíváncsi vagyok egyébként, hogy a rasszista problémát mikor és hogyan hozza le a Gamepod. Többet nem lövök le, aki tájékozódott már, az úgyis tudja, miről beszélek, viszont nagyon érdekel, hogy itt ki milyen fordítást fog csinálni/honnan sikerül tájékozódni :P "

Ez a cikk írójától függ... ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) h-yle válasza Morden24 (#13) üzenetére


h-yle
addikt

A rasszista Kinect egy baromság. Sötét tónusú bőrön kevesebb a kontraszt, ezért nehezebb BÁRMILYEN arcfelismerő technológiával felismertetni a sötét pigmentű emberkéket. Ennyi.
Ez fénytan, ami nem ismeri a politikai korrektség elvét.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#16) Def26 válasza Morden24 (#13) üzenetére


Def26
félisten

Nézd csak meg. :)) [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17) baliii válasza oO7 (#10) üzenetére


baliii
senior tag

Na én pont azokat várom, a jelenlegi felhozatal mellett akkor sem használnám 20 percnél többet, ha ingyen megkapnám az összes jelenlegi játékkal együtt :(

(#18) h-yle


h-yle
addikt

Egyébként hogy a cuccra is reflektáljak.

Maga a HW nem rossz, de az igazi potenciál szerintem a köv. generációjában lesz, ahol a fejlesztők már kitapasztalták a technológiát, így a hibátlan szoftveres oldal mellé érzékenyebb, kompatibilisebb HW társul majd.

A játékok terén a DC nagyon jónak tűnik, a videók alatt majdnem én is elkezdtem táncikálni. :)
Ami meglepő az az, hogy a Kinectimals ami a legrosszabbnak tűnt az egyik legvállalhatóbb darab az MS termékek közül. Már-már játék érzetét kelti, és akár pénzt is adnék érte. :)

A gondom jelenleg csupán annyi, hogy egy Kinect+DC 50-55k HUF amennyi erre a projectre momentán nem áll rendelkezésre. Majd ha 20-30k körül be lehet szerezni a szenzort (ebay 1 év...), akkor érdemes lesz elgondolkodni rajta, feltéve, hogy nem költözöm olyan helyre ahol nem tudok 2-3m-re állni a TV-től.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#19) oO7 válasza baliii (#17) üzenetére


oO7
őstag

a mostani játékok tipikus "partyjátékok"... nem magadban kell játszani őket... ha pedig van kivel, akkor úgy kb 100% -ig biztos vagyok benne, hogy sokkal sokkal többet is játszanál vele mint 20 perc... volt szerencsém kipróbálni (szóval nem csak a levegőbe beszélek) és nagyon jó feelingje van a játékoknak

(#20) Morden24 válasza h-yle (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na bazmeg, elrontottad a játékot :(
Mint ahogyan Def26 is mondta, roppantul érdekelt volna, hogy ki is írja majd meg a hírt, milyen forrásból, milyen fordítással. Én is tudom, hogy mind a Dell, mind a HP face recognition rendszereivel probléma van, és nem arról van szó, hogy KKKinect-re kell átnevezni a terméket.
De attól még vártam, milyen lesz a hírkihozatal :)

(#16) Def26: Nagggyon kemény :C

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#21) h-yle válasza Morden24 (#20) üzenetére


h-yle
addikt

Boccs.

Helyreigazítás:

Rasszista a Kinect!

Több forrás is jelentette a héten, hogy a Microsoft új konzolkiegészítője a Kinect bizonyos emberek arcát nem hajlandó felismerni.

Bár sok különböző helyről lehet hallani az incidensről, azonban egyvalami minden esetben közös. A problémás személy fekete! Úgy tűnik, a hibajelenséget az okozza, hogy a MS terméke nem tekinti embereknek a sötét bőrű társainkat, ezért nem hajlandó őket beléptetni a profiljukba. Hogy ez ismételten csak egy "technikai malőr" lenne, vagy a cég így próbálja a kisebbségeket kiszorítani online rendszeréből még nem tisztázott.

Megpróbáltuk megkeresni Steve Balmert az incidenssel kapcsolatban, de az ügyfélszolgálaton Dóra nem voltak hajlandó kapcsolni a cég vezérét, amiből arra következtetünk, hogy Balmer az egyesült államokban bujkál újságíróink elől.

Nem ez volt az első eset, hogy nagy konzervatív cégek nem voltak hajlandóak kisebbségeket emberszámba venni, és elbagatelizáltak olyan problémákat melyek súlyos hátrányba juttathatnak bizonyos közösségeket az informatika világában. Mindez csak véletlen lenne?

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#22) Morden24 válasza h-yle (#21) üzenetére


Morden24
nagyúr

BRÉKING: A Microsoft bejelentette, hogy a Kinect divízió saját zászlót kap.

Sectumsempra - For Enemies

(#23) oO7 válasza h-yle (#21) üzenetére


oO7
őstag

ezt most valahol így megírták vagy neked van ilyen jó fogalmazóképességed ?
ha az elsőbbik eset áll fenn, akkor :W
amennyiben a második, akkor :R

(#24) h-yle válasza Morden24 (#22) üzenetére


h-yle
addikt

Megihletett a kép. :)

oO7:
Saját szerzemény. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.