Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D-evil


D-evil
aktív tag

hát ami 0:50-től van,az szánalom...

(#2) Youri


Youri
veterán

ez ultra gáz

RTX ON

(#3) Spancho


Spancho
őstag

Nagyon gagyi ez az egész hadonászás :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#4) Harlek


Harlek
tag

Nem csoda, hogy idén lesz a világvége... ezek után megérdemeljük.

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A Kinect húzónév, és sajnos sok fejlesztő megpróbálja bepaszírozni olyan játékokba is Kinect irányítást, amibe nem való.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) Youri válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


Youri
veterán

kb 1% az, amibe való...

RTX ON

(#7) aram01


aram01
nagyúr

az összevágott képek nem győznek meg,megnéznék egy olyan videót is ahol hátulról mutatják a kardozást és a versenyt is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) Youri


Youri
veterán

A színvonalról ez jutott eszembe

RTX ON

(#10) Televan74


Televan74
nagyúr

A videót megnézve már jól indul a napom.Gurulok a nevetéstől.Bár ha lenne Kinecttem én is így néznék ki előtte vagy még ennél is hülyébben.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

TV torna :)....legalább mozog az az elkényesztetett nyújorki :) :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#12) anulu


anulu
félisten

ez valami szánalmasan gagyi. az egész SW univerzum megcsúfolása. sajnálom, hogy ekkora LOL-ho Lucas adja a nevét, ill a SW license-et :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) aram01 válasza anulu (#12) üzenetére


aram01
nagyúr

kell neki a pénz,ez van

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14) anulu válasza aram01 (#13) üzenetére


anulu
félisten

az addíg ok, csak sírba döngöli az összes repuját. már ami maradt az I-II-III után :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) Harlek válasza Youri (#6) üzenetére


Harlek
tag

Naja, tényleg nem túl széles a lehetőségek tárháza, de egy tisztességes verekedős játékot még mindig nem sikerült kiadni rá. (Legalábbis amit addig próbáltam, az inkább egy vicc volt.)

(#16) aram01 válasza anulu (#14) üzenetére


aram01
nagyúr

inkább csinálna egy nulladik és egy hetedik részt is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#17) szaszayanou


szaszayanou
aktív tag

Ezek a hülyeségek annak a korosztálynak szólnak, akik a Baljós árnyakkal ismerkedett meg a Star Wars univerzummal. Mindenki más meg nevetni se tud ezen a gagyiáradaton, ami mostanában megy. De ilyen a fogyasztói társadalom, amíg lesz rá igény, addig megcsinálják.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#18) (ÉN)közPONT válasza aram01 (#16) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Szerintem is......elég határozott irányban halad a bóvli kulcstartót is Lucastól út felé .

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#19) anulu válasza aram01 (#16) üzenetére


anulu
félisten

hát, ha a Timothy Zahn könyvek alapján megcsinálná a 3. trilógiát, akkor most kijelentem felelősségem teljes tudatlanságában, hogy megbocsájtom még Jar-Jart is neki :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) Gude


Gude
senior tag

Vicc amit a SW-ból csináltak! :W

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#21) aram01 válasza anulu (#19) üzenetére


aram01
nagyúr

lnikelnéd a könyveket?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22) mephi666 válasza anulu (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

azt olvastam én is és tényleg nagyon ott van :K pár hete néztem meg egymásután a 6 részt és az új első 2 rész valami kritikán aluli... (a régi trilógián meg nem fog az idő: még mindig odaragaszt a képernyő elé) jarjar meg c-3po nálam simán a filmtörténelem 2 legidegesítőbb megfilmesített karaktere :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) anulu válasza aram01 (#21) üzenetére


anulu
félisten

A Birodalom örökösei
Sötét erők ébredése
Az utolsó parancs

pár éve újra kiadták őket, némileg átalakított borítóval. ha nem olvastad, akkor én azt mondom rájuk, hogy kötelező darab, mint ahogy a Thrawn keze 2részes ciklus is.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) anulu válasza mephi666 (#22) üzenetére


anulu
félisten

az 1. kadású Utolsó parancs majdnem 10e forintomba fájt antikváriumban :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25) aram01 válasza anulu (#23) üzenetére


aram01
nagyúr

köszönöm,elfogom olvasni őket

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#26) Sontir Fel válasza anulu (#12) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Azert Thrawn :R melle meg egy felujitott xwing vs tie fighter is elferne a polcomon, normalis netkoddal es grafikaval. Mar rendelnem is :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#27) Mappa válasza D-evil (#1) üzenetére


Mappa
addikt

jó lesz az 0:01-től is :K

nem kötelező megadni

(#28) hunbi


hunbi
tag

Konkrétan azóta dédelgetem a mozgás alapú fénykardozás álmát mióta először játszottam Jedi Knight játékkal. A kinekttől szerintem mindenki hasonlókat remélt.

Most mégsem tűnik olyan nagyon érdekesnek.

Egyrészt a megvalósítás kicsit vontatottnak tűnik, másrészt a mai sw címek minősége... Jar jar és legó sw tömkeleg. De úgy tűnik van lejjebb. A zene egyébként nagyon betalál, a filmek alatt ez szokott menni a meleg paródia részeknél, nem? ;]

A tor lehetett volna valami, de muszáj volt "stilizálni" mintha a sw nak nem lenne saját stílusa amihez lehetne igazodni. Plusz megverték egy elbökött finanszírozási modellel.
Azt hiszem ideje eltemetni majd sóval behinteni az ez irányú reményeket.

(#29) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A múltkori után azt hittem nincs lejjebb....... De most látom hogy van... YMCA????? LUCAS LÁTJA EZT HOGY BOLONDOT CSINÁLNAK AZ SW-BŐL?????? o.O

All→M8

(#30) wikings2


wikings2
őstag

Mi a bré... 2éves trailerek alapján még vártam. Most már felejtős...

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#31) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Aha, hogyan is áll meg a Kinect érzékelője azon a Samsung Led TV-n ? :DDD

Amúgy nagyon sz@r. Majdnem a sírás keringet. :(

PS4

(#32) Grasscounter


Grasscounter
csendes tag

Ez... Jaj mit vétett a star wars univerzum? :W

(#33) Youri válasza Grasscounter (#32) üzenetére


Youri
veterán

Azt, hogy egy olyan lukas györgy birtokolja, akinek már mindegy, csak pénz legyen belőle... elég csak belegondolni, hogy milyen módosítgatásokon ment keresztül az eredeti trilógia is...

RTX ON

(#34) capafog23


capafog23
őstag

Miért vannak a fiatalok cipőbe otthon?

(#35) (ÉN)közPONT válasza callmeakos (#29) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Perszehogy látja....ő ad rá engedélyt :) :C
Mondjuk ez gáz ...

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#36) Brutális eb válasza D-evil (#1) üzenetére


Brutális eb
addikt

Uhh vazz.Besírtam mi a faxom ez?
Ratyiosztagosok :DDD
Lucasnak már csak tényleg a pőénz számít?

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#37) RexpecT válasza capafog23 (#34) üzenetére


RexpecT
addikt

Biztos az utcán puciláb szaladgálnak :DDD

(#38) hunbi válasza Brutális eb (#36) üzenetére


hunbi
tag

Akkor összegezném az eddigieket a topikban:
Ultramagasfokú markecing failt láthattunk, legendagyalázással. A felelősöknek egy taliga aprómajom általi... :D

(#39) Tibinho válasza Brutális eb (#36) üzenetére


Tibinho
tag

ennyi, pénz a lényeg :(((
KINECT-re van ezzel pont el is lehet adni "mennyire jó". ..

I'm Gotham's reckoning.

(#40) catchingmonk


catchingmonk
csendes tag

nemhogy csinálnának inkább vmi ütős star wars filmet

http://kepfeltoltes.hu/view/131023/914898146Untitled_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.