Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez egy jó hír! Akinek súlyfeleslege van, a játék végére lead(hat)ja...

(#2) Gude


Gude
senior tag

Meg lehet küzdeni Darth Vaderrel.....Fincsi :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#3) gabor85


gabor85
őstag

amíg videó nincs róla addig hidegen hagy, bármennyire sw...

(#4) Locco válasza gabor85 (#3) üzenetére


Locco
tag

576-ban már megy róla videó, és bizony érdekes... Jediként áll a gyerek a tévé előtt, lövi ka droidok, és néha ránt egyet a kardjával, hogy kettészelje őket... Nem egy nagy eresztés.

Űrcsaták: karjaid vállmagasságban, ujjaid emelgetésével lősz, dülöngéléssel kormányzol. Hmm...

Rancor: le-föl hadonászol a teljes karoddal, meg ugrálsz egyhelyben.

Nekem nagyon tetszik a Kinect, de ez így szerintem nagyon ergya.

(#5) gabor85 válasza Locco (#4) üzenetére


gabor85
őstag

értem, akkor bolondok napja után 2 nappal :D

(#6) Tigerclaw válasza Apika (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem ez a játék se fogja kihsználni a kinectet, szóval ettől nem fog megizzadni senki. A kinecthez olyan játékok passzolnak, amik intenzív láb és kézmozdulatokatk igényelnek.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) johnny_gold


johnny_gold
tag

Én már nagyon várom, az előzetes videók alapján olyannyira eliminálták benne a Kinect-ben jellemző durva laggot, hogy itt már még is tudják jósolni a következő mozdulatodat, így lényegében negatív lesz a lagg!

Erről volt bemutató prezentáció is nemrég, elég meggyőzőnek tűnik... [link]
:Y

(#8) Brutális eb válasza gabor85 (#3) üzenetére


Brutális eb
addikt

Réges rég egy háromnegyedéve éve letünt galaxisban....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9) Sub-ZeRo válasza johnny_gold (#7) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kamu. Amint látod előbb mozog a karakter mint maga az ember.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10) mephi666 válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

your shape 2012: már napok óta izomláz van tőle a vállamban meg a vádlijaimban (pedig napi szinten bringázok ilyen időben is minimum 10km-eket), múltkor meg egész napos bútorpakolás után semmi bajom nem volt... :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) pckownz


pckownz
senior tag

Hmm. Szerintem hatalmas bukás lesz ez a játék. Esetleg a 6-12éves korosztály számára tudom elképzelni.

Kinect Street Fighter/Mortal Kombat mikor lesz? :D

(#12) Tigerclaw válasza mephi666 (#10) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Pont ezt írtam. A star wars kinect nem igényel intenzív mozgást, vagyis nem igazán illik a kinecthez, csak ugye ma megpróbálnak mindent átdolgozni erre...legtöbbször sikertelenül. Kalapáccsal nem lehet becsavarni egy csavart, ahogy csavarhúzóval se lehet beütni egy szöget, de ezek megpróbálják.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) gabor85 válasza Brutális eb (#8) üzenetére


gabor85
őstag

Ezt már láttam; azt gondoltam a késés nem véletlen, talán dolgoznak rajta annyit, hogy lesz belőle "új" trailer.... :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.