Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Jóóóó. :D
csak kéne egy xbox.

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Háát nem is tudom....
Azért a technika még mindig nem tart ott, hogy hűen átadja azt az igazi SW feelinget. Mellesleg Kinect-el maximum az érőt használni élvezetes, fénykardpárbajok, siklóverseny meg ezek nem igazán. És akkor inkább már vagy a Move, vagy a Wii.
Ráadásul még lesüllyesztik a szánalmas szintre a játékot ezzel az idétlen táncikálós résszel. Én inkább vártam volna még pár évet... Dehát mindent a kedves vevőért ugye....

All→M8

(#3) aram01 válasza callmeakos (#2) üzenetére


aram01
nagyúr

9 éves fiam imádni fogja ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) wikings2


wikings2
őstag

Azt hittem az első trailerek alapján hogy ez lesz az első értelmes játék kinectre. Hát csalódtam.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5) teeem válasza aram01 (#3) üzenetére


teeem
aktív tag

Én is ellennék vele... :))

(#6) Prime110


Prime110
aktív tag

Nem akarom elhamarkodottan ítélni a játékot, a Kinect tényleg üvöltött egy ilyen játékért, de kardozni kard nélkül, vezetni kormány nélkül... az Erőt még "elhiszem" hogy lehet így használni, de a többit.
Kíváncsian várom az első teszteket.

(#7) Apika válasza aram01 (#3) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ha nagyon bejön Nektek, átugrom Hozzátok én is egy játékra ... ;)

(#6) Prime110: Ebben van valami igazság...

[ Szerkesztve ]

(#8) aram01 válasza Prime110 (#6) üzenetére


aram01
nagyúr

háborúzni háború nélkül? bla bla bla

Apika: okés :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) Chapel


Chapel
addikt

Star Wars = 96. rókabőr egy velőig szopogatot csontról. Mindenki nyugdjon meg, ez az izé is a bevételért készült.

Az ötlet jó, de valahogy nem látom ebben a kinektben a jövőt. Ugra-bugra stb, arra tökéletes, de játékélményt átadni 2-3 kézmozdulattal... :(
1-2 kinekt generáció múlva már lehet lesz annyira profi hogy kelleni fog, legyen így :)

Egyébként meg, felmerült a gyanú bennem, hogy ez nem az én 30 körüli generációmnak szól, szóval ne okoskodjak, hanem hagyjam a srácokat játszani :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#10) GALARDO


GALARDO
addikt

A játék nem kéne, viszont ez a trailer. :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#11) aram01 válasza GALARDO (#10) üzenetére


aram01
nagyúr

a trailer igen?

biztos le lehet tölteni valahonnan :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12) GALARDO válasza aram01 (#11) üzenetére


GALARDO
addikt

;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#13) SzaboZE válasza aram01 (#3) üzenetére


SzaboZE
addikt

Pont 9 éves gyerekeknek való a star wars... Egy picit még ráért volna.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#14) teeem válasza SzaboZE (#13) üzenetére


teeem
aktív tag

Ez káromlás.

(#15) aram01 válasza SzaboZE (#13) üzenetére


aram01
nagyúr

ezt kifejtenéd? :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#16) SzaboZE válasza aram01 (#15) üzenetére


SzaboZE
addikt

12 év korhatáros a star wars. Bizonyára tök véletlen. Én nem értem a mai szülőket, miért kell egy kisiskolásnak ilyeneket mutogatni. Még a normál világról sincs teljes képe, nemhogy egy elvonatkoztatottról... Aztán csodálkozunk, hogy egyre korábban "érnek" erőszakra. Az óvodában-iskolában a legagresszívebb gyerekekről derül ki, hogy ilyeneket néz apával, mert milyen jó buli. Hagyni kellene némi gyerekkort is hagyni. Magánvélemény és nem degradálás. Mivel van egy 9 és egy 6 éves gyerekem , hidd el van tapasztalat róla. Amióta nem tv-znek a gyerekek csak 7végén és akkor is 1-1 órát, sokkal nyugodtabbak, kisebb kilengések vannak a viselkedésükben. Van X-BOX is, amit használhatnak szigorúan meghatározott keretek között. Nem marad ki az életükből, de nem hülyülnek meg tőle.

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#17) aram01 válasza SzaboZE (#16) üzenetére


aram01
nagyúr

ezt szerintem gyereke válogatja,az enyém tv-zik xboxozik pc-zik. mellette focizik ,fut ,horgászik.Hozzáteszem osztályelső és kiegyensúlyozott.Szerintem te viszed túlzásba ezt a dolgot,nem kicsit

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) SzaboZE válasza aram01 (#17) üzenetére


SzaboZE
addikt

A tanuláshoz nincs sok köze, az enyém is most nyert matekversenyt, de a viselkedés más tészta. Lehet, hogy szerencsés vagy a tieddel, az enyémen határozottan látszik, hogy kezelhetetlenebb ha tv-zik.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#19) aram01 válasza SzaboZE (#18) üzenetére


aram01
nagyúr

nálunk ez nem befolyásol semmit,próbálok neki jó példát mutatni,gondolom ez nálatok is igy van pl:tv

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.