Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dilipok


dilipok
veterán

amennyire vartam ezt a jatekot, annal inkabb ugy erzem ezek alapjan a gameplay videok alapjan, hogy hanyagolni fogom. Jo poen a tancolas, de egy SW jatekba??? Tenyleg? nemtudom ki hogy van vele, de en inkabb kaszaboltam volna +2 orat egy ilyen jatekmod helyett... :(

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#2) gabor85 válasza dilipok (#1) üzenetére


gabor85
őstag

Hát ez tényleg gyenge lett, de 4:17-nél nézd Boba Fett-et :D

(#3) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Tánc egy SW játékba? Óóójaj :O

De a We No Speak Americano befigyel :DDD

All→M8

(#4) #51736960


#51736960
törölt tag

ez kb olyan mint a wow-ban a chopper vagy a helikopter.
a játékfejlesztők képesek porba gyalázni a játék univerzumát csak azért, hogy 10%-kal többet adjanak el belőle.

ez van, amikor managerek készítik a játékokat...

(#5) ghostmat válasza #51736960 (#4) üzenetére


ghostmat
tag

inkább ki sem találta volna az a manager annak idején a kinect PR-jához azt az előre renderelt videót, amin "játszották" először a lézerkardos star wars-t...
komolyan...

ez égő, gyenge, gagyi, és még sorolhatnám, nekem nagyon nem tetszik...
najó a podrace tetszik de csak azért mert azt imádtam pc-n, gyors volt és máshol sehol nem mehettem 1000 km/h-val :D

(#6) adamssss


adamssss
veterán

Ez mind játékmenetben, mind grafikában csapnivaló. Nagyon gagyi a megvalósítás.
Szerintem úgy lenne az igazi, ha pl ketten kéne játszani. Az egyik ember megy a joy-al a másik meg hadonászik. Ez, hogy ide oda repül az emberünk az ellenségek között elég szánalmas.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez tényleg érdekes így egyben. Én szétválasztanám: vagy játszom, vagy táncolok. Úgy látszik próbáltak többféle igényt kielégíteni. Az lett az eredmény, hogy senkinek sem tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#8) Xaels


Xaels
félisten

Pont az nem látszik a videón ami a lényege lenne mégpedig az irányítás. Amúgy meg ránézésre nem sokat kellett rajta agyaljanak. Fogtak 1-2 régebbi SW játékot és átültették a már megtervezett és legyártott dolgokat. A táncolós rész meg maga a hányás...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Nem tudom ki találta ezt ki de az elgondoláson kívül semmi nem tetszik benne.

(#10) wikings2


wikings2
őstag

Az emberi mozgást követi le a karakter futása és fordulatai vagy az egy előre leprogramozott valami és nekünk csak hadonászni kell?
Ha nekünk kell mozogni a térben és kicsit szabad az egész akkor talán érdemes rá beruházni.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#11) dilipok válasza wikings2 (#10) üzenetére


dilipok
veterán

nekem nem ugy tunt, hogy szabad mozgasa lenne a karakternek. Felek max annyit lehet csinalni, hogy te mondod meg mikor ugorjon oda (meg esetleg vissza). De mivel semmi nem latszik az iranyitasbol, ezt igy meg nem igazan lehet megmondani. Mindenestre aggaszto :(

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#12) Thodeus válasza ghostmat (#5) üzenetére


Thodeus
aktív tag

De jó is lenne ha inkább egy normális pod racert csináltak volna, persze nem kinectre. :DDD

wikings2: eléggé rail shooter csak fénykarddal

[ Szerkesztve ]

(#13) Realradical


Realradical
őstag

Hát ez egy hulladék. Ez a táncos rész kicsit olyan mintha az mondanák: "amit meg akartunk valósítani az nem jött össze, de beteszünk némi dance central jelleg cuccot hátha megmenti az összhatást".

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#14) szpal17


szpal17
őstag

Egy messzi messzi galaxisban...kuka.

(#15) Foo válasza gabor85 (#2) üzenetére


Foo
tag

szerintem 4:17-nél az enyhén 'szellemi fogyatékos Jabba sokkal viccesebb, mint a pirított hógolyó Boba Fett... :D
egyébként szerencsétlenségemre az első három... illetve a középső három részen 'nőttem fel, szóval ezek a trilógiához méltatlan, konzumidiótáknak készült izék kurvára felháborítanak! ennyi............
;]

(#16) Spancho


Spancho
őstag

Amúgy a Kotor-ban is kellett anno táncolgatni szóval ez nem annyira újdonság :)
Ebből a fajta játékból szerintem meg az itt kommentelők már kinőttek ,tuti ilyen 10-12éves kisfiúk/kislányoknak lesz ez csinálva.(az egész kinekt gyerekes szerintem)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#17) pckownz


pckownz
senior tag

Ez most komoly?
Jön egyszerre pár droid/rohamosztagos, "odarepülsz", kaszabolsz kettőt és meghaltak?
Meg ahogy elnéztem a Rancor-ral sem lehet célozni, csak dühöngeni. Na a tánc az aztán Vader inhalátorában is kicsapja a biztosítékot...
Ki a facom akar egy jó kis lightsaber duel helyett Jabba-nak táncolni? Hagyjuk már :)

(#18) mnmlst


mnmlst
tag

En mar elore sajnalom szegeny volt kollegamat! Amiota bejelentettek ezt a jatekot, azota varja es most, hogy kozeleg a megjelenes megvette a kinectet, csak emiatt... :/ Mekkorat fog csalodni, meg meloban is ott ugralt, hogy hogyan kell majd kardozni!

(#19) #51736960 válasza mnmlst (#18) üzenetére


#51736960
törölt tag

ha a kollegád 12 éves, nem fog csalódni a játékban :D

(#20) Apika válasza mnmlst (#18) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ez jó lehetett! :D
Ha egy jót játszani nem is, majd táncolni fog vele, ha megveszi... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) adamssss válasza mnmlst (#18) üzenetére


adamssss
veterán

Amúgy én is ezért meg az új grand slam tennis miatt kezdtem el gondolkodni egy kinectben, de mivel a teniszből kihagyták a kinectet, ez a szar wars meg csapnivaló így első ránézésre, szerintem kihagyom.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#22) Apika válasza adamssss (#21) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Vagy várunk tovább, hátha kidobnak rá valami ütős játéko(ka)t... :U

[ Szerkesztve ]

(#23) adamssss válasza Apika (#22) üzenetére


adamssss
veterán

Szerintem ennek a kinectnek akkor lenne értelme, ha pl egy fps-nél az egyik játékos mozog a másik meg lő, kardozik stb...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#24) dilipok válasza adamssss (#23) üzenetére


dilipok
veterán

? Azt hogyan is gondoltad? 2en allnanak a tv elott, az egyik ugral, a masik meg hadonaszik? :F :C Erdekes elgondolas :D

Amugy meg van aranylag normalis FPS kinectre: Rise of Nightmares. Nekem tetszik. Mellesleg a kinect nem igazan a hardcore retegnek keszul. Kikapcsolodasra, csoportos jatekra van inkabb kitalalva es ott tokeletesen helyt is all :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25) adamssss válasza dilipok (#24) üzenetére


adamssss
veterán

Nem, az egyik kontrollerrel nyomja, a másik hadonászik

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#26) Apika válasza dilipok (#24) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én utoljára a Wii-n teniszeztem, illetve boxoltam hadonászva. Az még jó volt... :U

[ Szerkesztve ]

(#27) oxox válasza Spancho (#16) üzenetére


oxox
addikt

duke nukemben (mar, hogy az elso reszben) is volt tanc :P :P :P [link]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#28) dilipok válasza adamssss (#25) üzenetére


dilipok
veterán

annak meg en nem latom tul nagy ertelmet, de hat nem vagyunk egyformak ;)

Apika: igen, nem is kerdes hogy jo. De ott sem ugy jatszottatok, hogy valaki mozgott, te meg utottel :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hogy a f.szomba lehet egy kinectes játék gameplay-t mutatni a nélkül, hogy látnánk, hogy mit művel közben a játékos? Most őszintén...egy ilyen játéknál ki nem sz@rja le, hogy hogy megy a homoksikló, és hogy milyen mozdulatokat csinál a fénykarddal a jedi? Nem az lenne a lényeg, hogy azt lássuk, hogy közben mit is művel a játékos? Aki ezt a videót készítette az egy sült hülye barom volt...a feléig néztem, onnantól tök fölösleges lett...(bár addig is)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#30) adamssss válasza dilipok (#28) üzenetére


adamssss
veterán

Végül is mindegy, mert nem mi tervezzük a játékot... Bárcsak minket is megkérdeztek volna... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#31) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Épp most tolom a SW Force unleashed-et. Szerintem még párszor végig kell vinnem, mire kijönnek újra vmi normális SW játékkal... :(

(#32) pckownz válasza Rabbitf_24 (#31) üzenetére


pckownz
senior tag

Szvsz a Jedi Academy óta nem volt normális. A Force Unleashead 1-2 sem volt rossz, de nem az a tipikus star wars játék.

Anno volt egy SW játék, nálam az viszi a pálmát. Jedi Power Battle. Jó kis playstation :)

(#33) TazLeacher válasza pckownz (#32) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hányszor játszottuk végig, Te úr isten!...mekkora királyság volt. :C

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.