Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RexpecT


RexpecT
addikt

Nem rossz, az érzékenységére azért kíváncsi lennék :K ....

(#2) Realradical válasza RexpecT (#1) üzenetére


Realradical
őstag

Nem hinném, hogy azzal lesz a gond. Szerintem inkább a mozgást lesz nehéz megoldaniuk. Az ellenek gyakorlatilag rohannak bele a fénykardba, mintha valami elektromos rovarcsapda lenne és vonzaná őket a fény! :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#3) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Hangulatos kis videjó(c)ska. :C

(#4) kapeti07


kapeti07
senior tag

Jónak ígérkezik, de ítéletet csak próba után mondhatunk... Nemigaz?

Xbox: kapeti

(#5) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Akarom.

Utálom a konzolokat, szerintem marhaság a kinect és CS-n kívül semmivel sem játszok,de ezt akarom! Kell! Megyek is lottózni...

(#6) anulu


anulu
félisten

jujj, kell! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) Realradical válasza kapeti07 (#4) üzenetére


Realradical
őstag

Jó-jó igazad van :)
Csak a Kinect Sports boxból indulok ki az is hasonló elven működik így első blikkre mint itt a fénykardos rész. Ott annyi a gond, hogy automatikusan mozog a karakter. A ugyanabban a játékban fociról már ne is beszéljünk az az egy mini-játék nagyon gáz lett , olyan mint egy állóháború(a többi jó buli azért).

Gyerekként ölni tudtam volna egy ilyenért , mikor a megfázott hangú ürge által alámondott Jedi visszatért néztem naphosszat.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#8) Kanczy


Kanczy
veterán

Hát azért ez mindjárt meggyőzőbb, mint az a railshooter-szintű trailer :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9) Realradical válasza Kanczy (#8) üzenetére


Realradical
őstag

Nemtom, itt annyi volt a difi, hogy a droidok nem mozogtak, hanem álltak. Meglátjuk milyen lesz.

Things that try to look like things often do look more like things than things

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.