Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pzstm


pzstm
titán

Ott leszek. És máris elő van rendelve;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2) dilipok válasza pzstm (#1) üzenetére


dilipok
veterán

szamolj majd be az xbox topicban a tapasztalataidrol pls. Engem nagyon erdekelt a jatek, de az elozetesek alapjan elbizonytalanodtam :(

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#3) sajtee


sajtee
senior tag

Ah, de ott lennék..

(#4) pzstm válasza dilipok (#2) üzenetére


pzstm
titán

melyik xbox topikra gondolsz pontosan? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5) sajtee válasza pzstm (#4) üzenetére


sajtee
senior tag

(#7) bigadam94 válasza #84418048 (#6) üzenetére


bigadam94
tag

A játék maga nincs elhibázva, korrekt kis Kinectes móka lesz. Az már más kérdés, hogy a Star Wars-univerzumhoz milyen a viszonya... :U

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#8) pzstm válasza sajtee (#5) üzenetére


pzstm
titán

El is mentettem mindenkeppen megosztom majd;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9) kapeti07 válasza bigadam94 (#7) üzenetére


kapeti07
senior tag

Jól beszélsz, ez a játék egy Kinect-es móka. Ha meglesz a Kinect-em mindenképpen beszerzem én is.

Xbox: kapeti

(#10) daninet


daninet
veterán

csak nekem fura a plakáton az "Ajándék Meglepetés" szópár? Tehát meglepetést kapok ajándékba? :F :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#11) sajtee válasza daninet (#10) üzenetére


sajtee
senior tag

Érdekes, de helyes. Ajándékba adnak neked valamit, amiről nem tudod, mi, de ingyen kapod.

Egyébként eleinte nagyon bejött, de ez a játék inkább tűnik szánalmasnak, mint jónak.

(#12) bigga


bigga
aktív tag

Nem rossz kis gém lesz, legalább valami értelmesebb Kinect-es játékot is látok végre - egy próbát megér majd havernál, de nem fogom túlzásba vinni úgy érzem...

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#13) wii90 válasza sajtee (#3) üzenetére


wii90
tag

Együtt érzek veled. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.