Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolás


Zolás
addikt

Jaj már alig várom hogy kinecttel nyomulhassak a Stalker-zónában :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2) kenwood3


kenwood3
őstag

ez már várható volt , meg kell előzniük az Asus hasonló kütyüjét ...én majd a játékokra leszek kíváncsi , mennyi fog pc-re érkezni ami támoatja a kinectet

Mi az az ekezet dragasag??

(#3) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Fénykardozás PC-n.... :K

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#4) Demonhunter


Demonhunter
csendes tag

cod 7 multi remélem kompatibilis lesz :)

(#5) Gude


Gude
senior tag

Nem vonz a kinect.Egér+billentyűzet páros szerintem verhetetlen.

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) kovsol válasza Demonhunter (#4) üzenetére


kovsol
titán

és szerinted te majd bárkit is lelősz hadonászva ? :U

én azt remélem, hogy majd jönnek ki direkt rá fejlesztett programok/játékok

May the Force be with you!

(#7) DMG válasza kenwood3 (#2) üzenetére


DMG
senior tag

Az a jó egy PC-s játékban, hogy bármikor ki hoznak rá egy addont, és máris lehet tolni kinect-en ez a konzolban nehezebb.

Igazság szerint PC-s környezetben én ezt nem tudom elképzelni, mert a PC általában azstalnál monitorral van ellátva, a Kinect meg teljes szobás LCD TV-s kütyü, persze össze lehet kötni a TV-vel a PC-t de akkor is idegen tőle.

Én még a PS2-es Eyetoy kamera kapcsán gondolkodtam azon, hogy hogyan lehete ezt PC-n megvalósítani. Azt akartam kombinálni egy táncszőnyeggel meg valami házibarkács irányítóval, de nem lett belőle semmi, és ahogy így elnézem már nem is fogok betörni a piacra. :(

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#8) julius666


julius666
addikt

Eleinte én is nagyon vártam, de aki próbálta már a cuccot, az pontosan vágja ennek mennyi értelme van PC-re kötve: semmi.

Konzolon nagyképernyős tévével viszont irtó muri :)

(#9) Gude


Gude
senior tag

17 colos monitor elött lehet ugrálni! :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#10) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Amnesia the Dark Descent - Kinect Edition kéne ide :) az nagyon ütne

(#11) Sontir Fel válasza julius666 (#8) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Akkor nekem lehet érdemes beruházni rá, mert tv-re van kötve a vas.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#12) knat


knat
csendes tag

Zsír! Kidobna valami bunyós játékot kinectre és érezhetően jobban fogynak majd a monitorok a piacon! :DD

Szeretem a csokit...

(#13) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem már az is elég lenne ha működne a Különvéleményben látott irányítás. :) Minek ide játék, hadonászós windózt akarok. :D

Live-Die-Respawn

(#14) julius666 válasza Sontir Fel (#11) üzenetére


julius666
addikt

Feltéve hogy jön ki rá játék... :U

Másra nem igazán alkalmas, arról felesleges álmodozni hogy majd a fotelből egyszerű mutogatással navigálsz a mappáid között meg böngészel. Egyrészt annyira egyszerűen nem pontos a cucc, másrészt te sem tudod pontosan belőni hova mutatsz. A Kinect azt tudja, hogy felismer és követi a teljes, nagyjáboli testmozgásodat, arra viszont tényleg baromi jó.

Tánc- illetve fitneszjátékok baromi jók lehetnek rajta (sajnos ehhez nem volt szerencsém), illetve a többszemélyes játékok (ehhez viszont igen). Tényleg az egész családnak szórakozás illetve a party "lelke" lehet, többet viszont jelenlegi formájában nem tud.

Ha valaki nagy nappalival és nagyképernyős TV-vel rendelkezik (illetve megfelelő pénzmaggal), akkor feltétlenül jó beruházás egy X360-Kinect kombó. Amúgy nincs sok értelme.

(#15) yakuza.tora válasza kenwood3 (#2) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Bizony, kapott az MS egy vetélytársat! Így még akár jól is elsülhet a dolog... :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#16) - = Zk = - válasza Zolás (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jujj, hadonásznék itt összevissza:C...
remélem, kapok hozzá egy Dragunovot :P

nem mellesleg az ötlet nem rosz. igaz, én nem részesitem előnyben. magamnak, persze...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) DMG


DMG
senior tag

Egyébként a kinect mivel tud többet a PS2 eyetoy-nál, mert felteszem fejletteb a felismerés, meg bescanel meg ecetera, de ez jelentkezik a pontosságban is? Mert én már az EyeToy Play és Kinetic játékokkal is marhajól elvagyok, bár kéne hozzá megfelelő matt egy szinű háttér, viszont a családnak rohadt jó szórakozás és olcsóbb is, 2-3 ezerért már lehet kapni kamerát, a játékok is vannak hasonló áron bár már ritkák. Tud annyival többet a kinect hogy annyi pénzt kiadjak érte? nyílván azon kívül, hogy az XBOX360 újabb generáció.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#18) wolfwood válasza kovsol (#6) üzenetére


wolfwood
csendes tag

csak egy kis szerencse kérdése a dolog. :D

Egy pingvin mindenek felett...

(#20) DMG válasza Cobra652 (#19) üzenetére


DMG
senior tag

RTS-re inkább egy érintő képernyős asztal. :))

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#21) yakuza.tora válasza DMG (#20) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Hű! Megjelent előttem egy 24 colos monitor, amit brutál módon összetapicskoltam TW Rome közben... :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.