Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Hát ezt egy 3 betűs szóval tudnám leírni (kis segítség kanálisban sok van)

(#2) hocico


hocico
tag

ennyi nyál láttán elhánytam magam...

47 db DVD-nyi xxx képgyűjtemény eladó **** keresek: Dishonored tarot kártya, Quake 3 a Steamen **** virtual-analog szintetizátorok, lego készletek

(#3) kovsol


kovsol
titán

pont ma dobtak be hozzánk valami szórólapot ahol xbox+kinect+2játék köztük ez a sports is egy csomagban van 90k -ért, sokallom :B főleg hogy a 4GB os alapgép van a csomagban(bár gondolom lesz olcsóbban is)
amúgy a röplabdás az egyetlen ami tetszett a videóban, mert ott még látom értelmét, hogy veszi mit csinálok, hogy lecsapás vagy csak feladom a labdát, de a focisnál hogy dönti el, hogy hova rúgom na az elég random lehet :B

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4) he7edik. válasza kovsol (#3) üzenetére


he7edik.
addikt

Egy forintot nem ér

Égő szöveg a flém vázon

(#5) Thome válasza he7edik. (#4) üzenetére


Thome
addikt

Gondolom a tapasztalat beszél belőled.

(#6) edward2


edward2
addikt

Mindenki boldog mosolyog a tökéletes család aki a szaros TV előtt pingpongozik.

Vegyél egy kettler asztalt és játszál a fiaddal te fatökű barom! Ne a levegőbe legyezzél!

Már a wiinél is ezt éreztem amikor haveroknál próbáltam. Oké leülök konzol/PC elé játszok valamit amit életben nem lehet. De bakker. Nemár sport. És ezt úgy mutatják be mint valami frankó dolgot, hisz mozogsz!...

(#7) mephi666 válasza edward2 (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért mondjuk panelban focizni nem igazán lehet, amikor több km-es körzetben csak betont látni...

kicsit dicsekszem: sógorom kint járt seattle-ben a m$ jóvoltából a központukban... mondta, hogy ott próbálgatták a kinect-et is és nagyon profi a cucc :K mocskosul jól leköveti a mozgást és kiszűri a "zavaró" tényezőket... kb. 40-50 körüliek voltak vele és mindenkinek nagyon tetszett... szerintem nagyon jó lehet olyan helyeken, ahol nincs meg a lehetőség a mozgásra (pl. zsúfolt belváros, ahol csak álmodhat az ember tiszta levegőn való sportról), vagy olyan későn van csak lehetősége az embernek, amikor már megint nem mozoghat levegőn...

én látok ebben jövőt, mert mellékesen a "tömegsportot" játékossá teszi és szórakoztató... csak egészségesebb, mint pizzát zabálva ülni egész nap a gép előtt és kattogtatni... (habár ez is jó tud lenni, de azért a mozgás sem árt)

ui: gondolom aki fikázza az egészet, az még soha nem próbálta...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) hocico


hocico
tag

kiszélesítik a konzol vásárlók körét, ennyi

mi lesz a jövő? szex szimulátor? FPS kinect izével? ezekre talán kiváncsi leszek

bááár a mozgás endorfint termel, ami mint boldogsághormon jól jön.
a PC előtt statikusan ülő / konzol+TV előtt fekvő userre ez nem igazán jellemző
így a mozgásos gamek nagyobb élményt jelent a játékosnak
ettől is lehet függeni. jól kitalálták.

hányás a video sehol egy elhízott átlagamerikai, vagy gettolako user

[ Szerkesztve ]

47 db DVD-nyi xxx képgyűjtemény eladó **** keresek: Dishonored tarot kártya, Quake 3 a Steamen **** virtual-analog szintetizátorok, lego készletek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.