Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Én egyértelműen Meizut venném, a többi márkáról nem igazán hallani jókat, talán még a Zopo, de azt nem ismerem annyira. Viszont ha bevállalnád az 5,5 inchet, akkor itthon megveheted az M2 Note-ot, 55k, itthoni egy év garanciával :K

(#2) erik88


erik88
aktív tag

Én is a meizut venném :) m1 note is nagyon jó lett. Az m2 nem lett tul nagy elore lepes de szerintem megeri az arat, ugy ahogy az elottem szolo irta, magyarba vennem magyar garival :R
Ja es amugy a doogee is eleg jo. Csaladba tobb kinai is van. Koztuk a doogee ami eddig nagyon jol teljesit. Ulephone egyik haveromnak van es o se nagyon panaszkodik ra. Viszont a meizu jobb.

[ Szerkesztve ]

(#3) ChrisDzsi95 válasza ChrisDzsi95 (#1) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

<Reklám> Esetleg még az aláírásomban lévőt tudom ajánlani :DD </Reklám>

(#4) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

[link] Kollégámnak ilyen van. Engem csak az 1GB RAM tántorít el tőle. De van a gyártónak olyan típusa amiben 2GB van.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) ChrisDzsi95 válasza Klaus Duran (#4) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Ennek a procija is elég elavult már.

(#6) Csapoati válasza Klaus Duran (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na róluk még nem hallottam, pedig olvasgatom az oldalakat bőszen - ez azért eltántorít. Meg az 1 az 1-ben koppintott HTC One előlap is. ;]

A tippeket köszönöm, nagyon szemezek az m2 note-tal. Csak az a fránya 150 mm...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) ChrisDzsi95 válasza Csapoati (#6) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Meg lehet ám szokni, én 140-ről váltottam 153-ra, most már nem akarok vissza menni, sokkal jobb így nagy képernyőn nézni mindent :K Persze ez már bőven meghaladja az egykezes használatot.

[ Szerkesztve ]

(#8) erik88 válasza Csapoati (#6) üzenetére


erik88
aktív tag

En note 3 at hasznalok. 5,7 zoll. Feltem tole nagyon de lejjebb mar nem mennek ennel. Most johet a 6zoll

(#9) ChrisDzsi95 válasza erik88 (#8) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Amúgy igen, én is simán váltanék már egy 6-osra. :Y De most a One kiszolgál :P

(#10) sagesz93


sagesz93
addikt

Ez sem tűnik rossznak....

Illetve UMI Iron??

Ezek a méret miatt ahogy olvasom kiesnek, mi? Pedig nem tűnnek rossznak. Én is szemezek a telefonokkal hogy a xiaomi mi3-at leváltsam, de én kicsit feljebb keresgélek.. meizu mx5 és társainál.. .de nem nagyon lehet dönteni...

(#11) erik88 válasza ChrisDzsi95 (#9) üzenetére


erik88
aktív tag

Engem is a note3 de en meg olyan vagyok hogynem turok sokaig egy dolgot... ebben a ket honapban volt 3 telefonom es meg mindig nem vagyok megelegedve.

(#12) ChrisDzsi95 válasza erik88 (#11) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Igen, én is szeretek gyakran váltani, de úgy néz ki ez megmarad egy ideig, egyenlőre most nincs párja (nálam) :P

(#13) erik88 válasza ChrisDzsi95 (#12) üzenetére


erik88
aktív tag

En minden telefonommal igy voltam xdd ezzel nyugtattam magam. (2hétig) :DDD

(#14) ChrisDzsi95 válasza erik88 (#13) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

hehe, nekem már megvan 2 hónapja :R

(#15) erik88 válasza ChrisDzsi95 (#14) üzenetére


erik88
aktív tag

Akkor neked sincs sok :DD nekem is megvan mar vagy 3 hete xd

(#16) sanzi89 válasza sagesz93 (#10) üzenetére


sanzi89
addikt

Olvass bele a Gearbest topikba, hányunknak van problémája a GB-vel, hogy nem kaptuk meg, amit kifizettünk. Megy a vállvonogatás, e-mailezés, de se telefon se pénz mióta EU-s raktárból...

Éppen ezért leírom ide is - mint mindenhova ahova tehetem -:

SOHA SENKI NE VÁSÁROLJON A GEARBEST-TŐL, MERT EGY MEGBÍZHATATLAN, KOMOLYTALAN CÉG!!!

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#17) sagesz93 válasza sanzi89 (#16) üzenetére


sagesz93
addikt

Nem akartam az oldalt reklámozni, inkább csak magát a készüléket, így volt a legegyszerűbb linkelnem. Egyik ismerősöm rendelt kb fél éve innen, neki akkor nem volt gondja hál istennek. Sajnálatos hír. :(

(#18) Csapoati válasza sanzi89 (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó tudni. :R

Egyelőre az eustockos m2 note felé hajlok. A szép szürke 54 900 Ft, ha meg gond van, nem kell küldözgetni Kínába. Talán elég lesz a 2 giga RAM is, durva játékokkal ritkán játszom. A Real Racing 3 meg anno még RK3188-on is jól ment. :D
A Doogee F5 is tetszik, de fázom kicsit tőlük.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) ChrisDzsi95 válasza Csapoati (#18) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Mindenképp megéri itthon venni, sok jót hallottam felőlük, korrektek :R

(#20) erik88 válasza Csapoati (#18) üzenetére


erik88
aktív tag

Hidd el a 2 giga ram meg a soc eleg a mai jatekokra :) nekem konkretan semmi nem akasztotta meg... megbizhatobb volt mint a note3-am :)

(#21) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Xiaomi Mi3! :)

(#22) ChrisDzsi95: Igazad van egy 5-össel :)

[ Szerkesztve ]

(#22) ChrisDzsi95 válasza KaiotEch (#21) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Az kicsit túl esik az 50 ezres határon :U

Max használtan kapsz annyiért, újonnan egy biztos forrásból beszerezni már bő 10-el túllépi.

[ Szerkesztve ]

(#23) Csapoati válasza KaiotEch (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Aztán hol 55 ezer? 220 dollárnál nem láttam olcsóbban, ami áfa nélkül is 61000 Ft.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) Simi87


Simi87
senior tag

Meizu. Többi hulladék.

(#25) ncc1701


ncc1701
veterán

Lenovo p70, itthon 80k magasságában megvan.

(#26) Csapoati válasza ncc1701 (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na az pont 25-30 ezerrel tobb, mint amit irtam, hogy meg belefer. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Köszönöm mindenkinek a tippeket, végül egy Meizu m2 note-ot rendeltem meg (55 ezer JMF-ért). :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) ChrisDzsi95 válasza Csapoati (#27) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Jó döntés, nem fogod megbánni :C

(#29) erik88


erik88
aktív tag

Szerintem is ez a leheto legjobb dontes ennyi penzert :)

(#30) sanzi89 válasza Csapoati (#27) üzenetére


sanzi89
addikt

Meg lehet kérdezni, hogy honnan? :B

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#31) Klaus Duran válasza sanzi89 (#30) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

[link] remélem nem minősül reklámnak. Én a megadott adatok (1év gari 55E JMF ár) alapján csak ezt találtam.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#32) Csapoati válasza Klaus Duran (#31) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Eltaláltad. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Lenne igény egy logoutos bemutatóra a telefonról? :B Egy LG G3 S-sel is össze tudom hasonlítani.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) ChrisDzsi95 válasza Csapoati (#33) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Húúú annak örülnék, én is tervezem a beszerzését! :R

(#35) Csapoati válasza ChrisDzsi95 (#34) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor igyekszem majd, szerintem holnapra már minden lényegesebb dologról lesz tapasztalatom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) ChrisDzsi95 válasza Csapoati (#35) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Várjuk! :R

(#37) sagesz93 válasza Csapoati (#35) üzenetére


sagesz93
addikt

Kérjük a bemutatót, tesztet, képeket vagy legalább egy hosszabb hozzászólást a főbb dolgokról. Engem főleg a szoftveres része érdekel.

(#38) Csapoati válasza sagesz93 (#37) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Elkészült! :B

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39) PaleeGy


PaleeGy
tag

Halihó, melyik most a legvagányabb kínai telefon és honnan érdemes rendelni? Ismertek megbízható forrást?

60 ezer ft körülit keresek.

(#40) Csapoati válasza PaleeGy (#39) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szia! Én vagy a meizu m2 note-ot tudom ajánlani (ezt használom ~ 1 hónapja, nagy megelégedéssel), vagy a Xiaomi Redmi Note 2-t. Innen vásároltam, de most 1-2 cucc épp nicns raktáron - majd biztos lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#41) LadyLorien


LadyLorien
tag

Nem akarok "topikzavaró" lenni, de a Kingzone N5-ről valakinek esetleg itt lenne véleménye? Ajánlani nem merem, mert nekem személy szerint nincs, csak érdeklődöm. Az ára elég jó, de vajon milyen lehet?

Nekem Jiayu van és páromnak is. Elégedettek vagyunk velük :) (bár én pofára ejtettem az enyém és összetörtem az érintőpanelt, de ahhoz képest nem ment tönkre annyira, mekkorát esett :DDD ) A nagy akku miatt szerettük meg. Esetleg ránézhetsz azokra is :)

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#42) Csapoati válasza LadyLorien (#41) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Már lassan 1,5 hónapja van meg a Meizu, most jó darabig nem nézelődök. :P
A Kingzone-t megnéztem. Egyrészt nekem már kicsit C kategóriás gyártó, másrészt az MT6735P már nem annyira jó dolog, mint a P jelzés nélküli variáns.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43) LadyLorien válasza Csapoati (#42) üzenetére


LadyLorien
tag

Azt nem tudtam, lemaradtam róla, nem nagyon járok fel, csak gondoltam leírom :) Hátha egyszer hasznos lesz :)) Meg reméltem, hogy itt lesz valaki, aki tudna tanácsot adni, ha már Kínai telefonok a téma :) Köszönöm :) :R

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#44) Binder Donát


Binder Donát
csendes tag

Szerintem egyiket se.☺

(#45) Csapoati válasza Binder Donát (#44) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem sietted el, 4,5 hónapja van meg a Meizu. :D Ja és teljesen hibátlan.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#46) cibus


cibus
aktív tag

Sziasztok!
Telefonvásárlás előtt állok.
Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy 50-70ezer forint között, milyen kínai telefonot lenne érdemes vásárolni?
Az alábbiakra lenne szükségem:
* minimum 5,5" , max 6"
* erősebb processzor és GPU
* jól optimalizált OS (jó lenne android 5.x, vagy leginkább 6.0)
* minimum 13Mp hátlapi cam, vagy nagyobb, jó képpel
* tűrhető aksi idő
* szerintem kellene manapság már minimum 3gb ram és 16gb belső tárhely, 4G LTE esetleg
* Full HD! (nagyobb felbontás nem fontos, mert az már csak "aksizabálás")
* NE FAGYJON, NE AKADOZZON!

nem feltétlen szükséges:
* memóriabővíthetőség
* aksicsere
* ujjlenyomatolvasó

ha tudnátok adni pár tippet az fent említettek alapján, akkor kérem ne tartsátok magatokban :)

Előre is köszönöm:
cibus

(#47) Csapoati válasza cibus (#46) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Xiaomi Redmi Note 3 vagy 3 Pro. Utóbbi most már jobb ajánlat, de mindkettőből csak a
3/32GB-osat venném. A Pro olyan 250 dollár szállítással, a sima Note 3 pedig kb 220. Az LTE nem fog menni, ha vodás vagy és nem Budapest belvárosában élsz.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#48) cibus válasza Csapoati (#47) üzenetére


cibus
aktív tag

köszönöm szépen, ránézek :) ulefone powert nézegettem nagyon, mert van bent sok jó dolog és árra nagyon jónak hangzik. ahhoz képest az ajánlott telefonok?
amúgy sajnos vodás vagyok és vidéki. köszönöm :)

(#49) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
Telefon csere előtt állok és gondoltam felkereslek titeket, nem az a célom, hogy helyettem döntsetek csak szívesen meghallgatnék több hozzászólást / ellenérvet.
Lumia 640 XL készüléket cserélnék egy androidos kínai készülékre.
Ami először megtetszett az egy OUKITEL U20 Plus viszont ezzel a márkával kapcsolatban vannak fentartásaim ugyanis sokat nem hallottam róla. A második játékos egy Elephone C1 -es készülék, erről a márkáról már hallottam és baráti társaságban is előfordul. Illetve a 3. versenyző egy Xiaomi Redmi 4A , ami mint név és a MIUI rendszerrel szerintem nagyon ott van. Arra lennék kíváncsi hogy mennyire érdemes a névtelenebb kínai készülékre befizetni ami esetleg többet tud vagy tartsa az ember szem előtt a nevet?
Illetve mint tudjuk a kínai telókra nincs garancia... Akkor érdemesebb rászánni azt a +30%-ot és itthon megvenni amihez jár kb 1 év gari?
Kérlek osszátok meg a tapasztalatotokat, és véleményeteket a külföldi telefonnal kapcsolatban, az se baj ha mondtok más készüléket ebbe a 90-110 dolláros kategóriába.
Köszönöm

(#50) Csapoati válasza tomszli11 (#49) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szia!

Kínai B-C kategóriás telefonokkal óvatosan! Egyrészt a mobilarénás tesztek többségében is előjött valamilyen hiba, másrészt olyanokra is gondolok pl. hogy egy kollégámnak rendeltünk egy Ulefone Tigert. Tök jól nézett ki meg minden, amikor viszont SIM-kártyát akart cserélni, a hátlap leszedésekor (nem unibody, leszedhető) konkrétan kiszakadt az oldalsó gombok szalagkábele... Ezek olyan trehányságok, amik nem érnek meg szerintem 5-10 ezer Ft-tal alacsonyabb árat. Az Elephone, az Oukitel, a Doogee, a Ulefone stb. ezek mind C kategóriás gyártók.
A Redmi 4A pedig egy szuper készülék, anyámnak karácsonyra vettem egyet és imádja azóta is. Az akksi nagyon sokat bír, a kamerája is korrekt a kategóriájában és a hardver is elegendő. Én nem vennék itthon kínai telefont, mert akkora az árkülönbözet, hogy megéri a kockáztatás (külföldi rendelés) a garancia miatt. Egyébként van gari a kínai telefonokra is, csak a te költségeden kell kiküldeni, ami ráadásul sok idő is. De eddig nekem már 6 kínai telefon (Meizuk, Xiaomik, ZTE) fordult meg a kezeim alatt, illetve ismerősi körben még több, és eddig ez az egy probléma jött elő az Ulefone-nál.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.