Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

az utolsó videót megkönnyeztem... :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#2) Gyb001


Gyb001
senior tag

Remélem a mega.co.nz megmarad.
:(

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#3) dajkopali válasza Gyb001 (#2) üzenetére


dajkopali
addikt

:R
kösz, ezt kifelejtettem, beleírom

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#4) davidsone válasza Elektrosokk (#1) üzenetére


davidsone
addikt

:D a kis Mr Robot ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#5) macman507


macman507
aktív tag

Pedig mostanában akar valami új megosztós oldalt készíteni, akkor abból nem lesz semmi vajon?
Szerintem lesz, de lehet még várni kell rá egy darabig emiatt.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#6) petipetya


petipetya
nagyúr

Kim Dotcom for President!

"nincs rá lezsóidő"

(#8) djculture válasza energy4ever (#7) üzenetére


djculture
félisten

Van egy rossz hírem de felébredhetnél mert a jogtulajokon múlna azért is 10 évet kapnál ha elkezdesz fütyülni egy jogvédett dalt vagy kocsidból úgy szól a zene hogy más is élvezheti. Ott van a szerencsétlen youtube már arra is ugranak ha egy dallam van benne vagy jogvédett szímbólum .. Itthon is gyerekeket vegzálnak, kimennek szalagavatóra lekapcsolják a zenét mert nem váltották meg akékduna keringőre és egyebekre a jogdíjat, biztos erre vágyszt majd te is hogy egésznap halálra szekáljanak.

[ Szerkesztve ]

(#9) energy4ever válasza djculture (#8) üzenetére


energy4ever
addikt

"Ott van a szerencsétlen youtube már arra is ugranak ha egy dallam van benne vagy jogvédett szímbólum .."

Teljesen korrekt dolog! Mindenhova bekellene vezetni ezt! Itt se orulnenek a lapcsalad tulajai ha pl a logot ellopna valaki, vagy csinalna mondjuk egy prohardver.co.uk.torrent oldalt, stb...

"10 évet kapnál ha elkezdesz fütyülni egy jogvédett dalt vagy kocsidból úgy szól a zene hogy más is élvezheti."

Ha rajtam mulna, akkor olyan szemuvegem lenne ami keresztul latom a telefonom kijelzojet, es mas nem latja amit en latok rajta!

(#10) Vesa válasza energy4ever (#7) üzenetére


Vesa
veterán

Látom neked is kimosták mar az agyadat. Elmondanád, mitől lesz bűnöző az, aki létrehoz egy kvázi felhőszolgáltatást? Mi köze neki ahhoz, hogy oda a user milyen tartalmat tolt fel? Ilyen alapon le kene csukni a Google es microfos, vagy meg ezer cég vezetőjét, akik fájlok, ennel fogva talán illegális tartalmak tárolására es megosztására --IS-- alkalmas szolgáltatásokat üzemeltetnek. Nincs túl sok eszed...ez az egész úgy egy koncepciós per, melynek egyetlen célja a megfélemlítés!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#12) Vesa válasza energy4ever (#9) üzenetére


Vesa
veterán

Te nem vagy tisztában az "elkövető" szó jelentésével. szerzoi jogot az sért, aki a védett anyagot megosztja. Pont. Minden más csak lobbi érdekbol elkövetett, jogsértő vádaskodás.

A tudomány a valóság költészete!

(#13) djculture válasza energy4ever (#9) üzenetére


djculture
félisten

Hagyjuk már az itteni avatarok jó része is hasonlít egy jogvédett szimbólumra :D A tied miröl van másolva pl? A jogtulaj Ügyvédein múlik még ha te találtad ki akkor is hoznak két hasonlóságot amire hasonlít. Úgy megbüntetnének hogy még 10 év múlva is azt fizetnéd.

Ottvan Tomcat ügye az egyik gyerek/mesefigurával, amit pólóra nyomtatott és szépen meghurcolták érte még szerencséje is volt hogy egy normális biró felismerte hogy nem az eredeti hanem a vicces átrajzolása került a pólóra.

[ Szerkesztve ]

(#14) F34R válasza energy4ever (#7) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem tudom mi lenne, ha minden egyes sorozatert, filmert, es zeneert amit te is letoltesz fizetned kellene?

A Megaupload egy fajlmegoszto volt, nem melleseg jo minosegu. Sokaig megmaradtak a feltoltott fajlok es mar akkoriban is nagyon gyors letoltes volt elerheto naluk. Nem kotottek kriteriumot mit tolthetsz fel es 1GB-s fajlig akarmit feltolhattal, nah ezt hasznalta ki a sok warezozo. Megkozkaztatom hogy a Rapidshare melett ez volt a legjobb share site. Az uj mega detto ez, 2.0-s verzio.
Azokkal mit csinalnal akik otthoni filmjeiket Onedrive-n , GDrive-n osztjak meg?

(#15) waithEard


waithEard
őstag

Azért az is érdekes, hogy miért kell kiadni az usanak egy német állampolgárt, aki újzélandon él? Annak az usanak, aki a személyiségi jogokat is lábbal tiporja... :F Nem értem...

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#16) Narxis válasza waithEard (#15) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért mert Új-Zéland már régóta az USA csicskája.

Thanos was right.

(#17) Synthwave válasza energy4ever (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Wow.

Nice bait.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) Tidus válasza energy4ever (#9) üzenetére


Tidus
addikt

Nagyon beleéled magadat, mint egy rablóból lett pandúr.
Amúgy az avatarodat honnan loptad, ha már a loopás van feszegetve.
A Warez pedig mindenki egyéni szoc.problémája. Ezért nem kell még említeni sem.

(#20) hemaka


hemaka
nagyúr

Csóri dagi jól megszívja, ha tényleg kiadják. Bár saját magának köszönheti. Nem gondolhatta komolyan, hogy usanka nem fogja a sz*rt is kitaposni belőle valamilyen módon.

(#21) Bluesummers válasza energy4ever (#7) üzenetére


Bluesummers
őstag

Neked mely anyagodat osztották meg, hogy ennyire fel vagy dúlva? Remélem Lagzi Lajcsi, Fekete Pákó, Győzike, és az többi "celeb" összes albuma fent van, csak hogy egy petákot se kapjanak.
Érdekes ... ami nekem fontos, azokat a lemezeket megvettem anno fizikailag (PC-s játékok, Audio CD-k).
Mai napig nem bántam meg, azonban manapság már azért sem töltök le semmit, mert elegendő belenéznem / belehallgatnom valamibe, utána törlöm le, kevesebb mint 48 órán belül!

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#22) kraftxld válasza Narxis (#16) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Muhaha :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#23) Narxis válasza kraftxld (#22) üzenetére


Narxis
nagyúr

Bocs, "szövetségese". :)

Thanos was right.

(#24) flash-


flash-
veterán

azért volt rapidshare, ami 5 évig a legmenőbb letöltőhely volt a világon, nem hallottam arról hogy azokat lecsukták volna...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25) #95590400 válasza Narxis (#16) üzenetére


#95590400
törölt tag

vagy mert létezik olyan, hogy nemzetközi jog. ami egyébként ugyanúgy védi ezt a szociopata, dagadt német disznót is.

(#26) nyogo83


nyogo83
senior tag

A szerzoi jogi vadakkal en sem ertek egyet, de azert azt is erdemes figyelembe venni, hogy penzmosassal is vadoljak. Az meg netto f*szsag, hogy ot kell okolni a warez temaert. Kicsit demagog pelda: pereljuk le a gatyajat az osszes kes es fegyvergyartonak minden egyes gyilkossagert meg haboruert.

(#27) quailstorm válasza flash- (#24) üzenetére


quailstorm
nagyúr

azóta is 6 millió oldalról töltök le cuccot
a megauploadról csak annyit tudok mondani, hogy tökéletes volt, a szolgáltatás minősége, lehetett rá építeni
míg a többi csak lehúzós szarság volt

a megszűnte a 128bit.me-nek hatalmas károkat okozott, a teljes Japán konzolörökség megsemmisült
azóta megára és mediafire-re tértem át, de mediafire ingyenesben még a feltötltési sebesség is brutálisan limitált :U

ja és a megauploadról anno igenis kilószámra távolították el a warezt, mint ahogy megáról is teszik, meg mediafire-ről
de egy file-sharing szolgáltatás úgyis warezzel lesz tele

itt arról van szó, hogy a megaupload szerverek rossz helyen voltak és valakinek nem tetszik Kim pofája

[ Szerkesztve ]

(#28) Cickánykoma


Cickánykoma
tag

A másik zsírpacni hazudozót, Gabent mikor csukják le a jenkik? :D Még mindig nincs Half-Life 3... :D ;] :U

[ Szerkesztve ]

Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

(#29) #95590400 válasza Cickánykoma (#28) üzenetére


#95590400
törölt tag

tényleg bezsuppolhatnák őket egy kétszemélyes cellába... nagy előnye lenne számukra, hogy ott nem tudnának lehajolni pl. a szappanért. :DDD

(#30) edward2


edward2
addikt

Eléggé hasonló dolgokat mond mint Aaron Swartz. Furcsa hogy őt is kicsinálta a kormány... valahogy minden internetes szabadságharcost aki a kormány idióta politikája ellen szólít fel azok valamilyen röhej okkal a törvény elé kerülnek.

(#31) zdanee


zdanee
őstag

Remélem, a nagyon távoli jövőben, amikor a szerzői jogokat végre rendbe rakták, majd valaki leül és kiszámolja, hogy a vélt, de nem bizonyítható károk, amiket a letöltések alapján elmulasztott vásárlások alapján számoltak a nagy kiadók összesen hány igazságtalan börtönévet eredményeztek és hány emberéletet tettek tönkre. Valamikor majd ezt az egészet a tuskó középkori bambák boszorkányüldözésének fogja tekinteni minden marketinges, hiszen tanulmányok egész sora bizonyítja, hogy a kalózkodás többnyire még javít is az adott zene/film eladásain, de legalábbis nem lehet egy letöltés = 1 maximális áron megállapított vásárlás alapon kiszámolni. Majd egyszer talán bocsánatot is kérnek a meghurcoltaktól, rokonoktól. Addig is itt ez a RasPi, ami naponta 10 millió dollár vesztességet termel a zeneiparnak.

[link]

Félreértések elkerülése végett nem Mr. Dotkomra gondolok elsősorban, hanem pl arra a nagyira, akinek egy albumért kellett dollárszázezreket perkálnia, a kétgyerekes kismamára, akit két letöltött filmért akartak bevarrni, a koleszos srácokra, akiket kicsaptak, stb.

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#32) csibe1 válasza energy4ever (#9) üzenetére


csibe1
addikt

Nálad finoman szólva is elég rendesen elmentek otthonról.Magadtól sikerül ilyeneket írnod vagy súgnak valahonnan? :U

"Ha rajtam mulna, akkor olyan szemuvegem lenne ami keresztul latom a telefonom kijelzojet, es mas nem latja amit en latok rajta!"

Akkor hajrá, vegyél csájnából vagy bárhonnan valami rossz betekintési szögekkel rendelkező okostelefont, és probléma megoldva.

Artisjus matrica, jogdíj ismerős? :F

Amúgy szerintem nem kicsit vagy irigy netán paranoiás, esetleg troll.
Ünnep lévén háromból kettőt választhatsz. :P ;]

(#19) sanyiksaborz :C

(#31) zdanee :K

Békés és Boldog Karácsonyt, marharépáktól mentes ünnepeket! :R

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#33) BlackPriest válasza energy4ever (#7) üzenetére


BlackPriest
őstag

Az internet is hozzajarul, gyulold es kottesd ki...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#34) maláj válasza energy4ever (#7) üzenetére


maláj
őstag

én nem bántalak a fenti kijelentésed miatt - a többiek már úgy is elástak élve :DDD
borzalmasan csúnyán kapod - gondolom érzed ;]

(#36) twollah1976 válasza energy4ever (#7) üzenetére


twollah1976
őstag

Mi koze egy szolgaltatasnak a warez terjeszteshez?

Ennyi erovel az Intelt is be lehetne perelni, mert az altala gyartott CPU-n fut a P2P program kodja.

Soha ne told fullba a kretent!

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#38) Synthwave válasza twollah1976 (#36) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

<3

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39) macman507 válasza #32839680 (#37) üzenetére


macman507
aktív tag

Ilyet pont nemrég vezettek be, nem tudom pontosan hogy szól, de ha jól tudom addig lehet visszakérni a pénzed a Steam-en keresztül vett játék után, amíg még 2 órán belül van a játékidőd vele, meg valószínűleg van valami nap beli limit is, de erre a 2 órára emlékszem a leginkább, de akit érdekel megnézheti részletesebben a Steam oldalán.

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#40) headhunter válasza energy4ever (#7) üzenetére


headhunter
addikt

(#41) kasza blanka válasza energy4ever (#7) üzenetére


kasza blanka
aktív tag

energy4ever: "Remelem sose jon ki elve a bortonbol."

Komolyan el kell nézni/tűrni ezt a szintet a PH-n?

Súlyosbító tényező, hogy nem sima felhasználóként okádta ezt ide magából, hanem ármesteri rangban a PH 'staff' tagjaként. Nem kéne elgondolkodni azon kedves illetékesek, hogy ez milyen képet fest magáról a PH-ról meg a többi tisztességes segítőről? Mert azt simán kizárom, hogy közületek bárki más azonosulna ezzel a beteg lelkülettel.

(#42) hitvanyalak válasza kasza blanka (#41) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Attól,hogy valakinek más az értékrendje(pl.:paranoid,sérült,NEM SZERETI A LECSÓT)még lehet remek szakember,ha a munkássága nincs jelentős kapcsolatban a problémáival. Utálhatom én valamilyen okból a ______ behelyettesíthető,de attól még penge közgazdász/mérnök/sebész vagyok.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#43) Borzoló válasza hitvanyalak (#42) üzenetére


Borzoló
senior tag

Igen! Igazad van.
Manapsag ilyen agyilag korlatolt szefos emberekre van szukseg minden teruletre.
Az ilyeneket teszik meg kozepvezetonek. Nem gondolkodnak csak teszik amit mondanak nekik. Ezt sok munkahelyen tapasztaltam. Persze olykor kibukik ennek valamilyen hatranya, de a fonok szemszogebol ennek ellenere elonyos lehet pozicioba tartani az ilyet. Szekalja a tobbieket, bekopje oket....
Egy hires kozgazdasz azt mondta: (A bacsi aki kiugrott az emeletrol a szamlatartozasai miatt.)Ebben a tortenetben nem a szolgaltato a hibas. Hanem a szomszedai. Akik nem adakoztak ossze a tartozasat a bacsinak. :S
De arra mar nem valaszolt, hogy Afrika szomszedja Europa es az miert nem segit.

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#44) hitvanyalak válasza Borzoló (#43) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Sok mindenben igazad van amit írtál, de egyáltalán nem ebből a szempontból és ennyire sarkítva néztem ezt a dolgot. (hozzáteszem szerintem az, hogy mindig mindenkitől elvárják, hogy majd a másik segít, pontosan az tesz túl sok embert "életképtelenné")
:R

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#46) hommeros


hommeros
őstag

Jól leosztottátok szegény "energy4ever" -t . :DDD

Kétféle nézőpont létezik a warez megítélésére:
- köznapi
- jogi

Jogi esetén sima polgárjogi szinten kellett volna az egész ügyet hagyni, aki jártas a témába, az tudja miért Köznapi megítélése meg hát olyan amilyen, mindenkinek van véleménye erről a témáról. De ahhoz nem is tudom mi kellene, hogy közvetve vagy közvetlenül valaki ne kövessen el ilyen - olyan szerzői jogsértést.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#47) Béééla


Béééla
őstag

Amíg nem elérhető minden tartalom mindenhol, addig tehetnek a szerzői jogvédők egy szívességet. Megkérdezném, melyik jogvédő az, aki nem azon fáradozik, hogy minél több helyről jöhessen X tartalomért a profit...
X-akták: 9 évadból 4 vásárolható meg DVD-n, többet ki se adtak. Rick and Morty vagy Robot Chicken? Itthon nem is hallottak róla. Futurama dobozos all-in változat? Amikor lehetett kapni, akkor is volt vagy félmillió forint 27 DVD-ért! (18 ezer / DVD) Nem a terjesztői jogot akarja az ember megvenni...

Szóval miért megy a kalózkodás? Hát, lehet tippelni :U Ki a bánat fog set-top-boxot idomítani, hahó, a VHS magnós és az 56k-s modemes korszaknak vége! Digitális letöltést fel kéne fedezni...

Bélabá

(#48) Borzoló válasza hommeros (#46) üzenetére


Borzoló
senior tag

A tropic thunderbe megmondtak a frankot:
"Sose nyomja full kretent! Mert az akademia nem kajalja"
Am a wareznek van jo oldala is. Szerintem csokkenti a jogtiszta termekek arat.

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#49) BlackPriest válasza Borzoló (#48) üzenetére


BlackPriest
őstag

szerintem inkább növeli :U beleépítik az árba a kalózkodásból megtippelt veszteséget (számomra a veszteség ""-be kellene, hogy kerüljön...)
demokat játékból meg nem mernek kiadni, olyan kevés a jó cucc. ha lett volna demo, nem veszem meg az alien: isolation-t, annyira nem jön be. van benne 10 perc játékom, rajtam kerestek egy olyan cuccért, amit, ha ki tudok próbálni, nem veszem meg. a medal of honor airborne-t leszedtem, tetszett, megvettem, pedig maradhattam volna a kalóznál...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#50) hitvanyalak válasza #32839680 (#45) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Abszolút egyetértek veled!

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.